Въпроси за поръчка през онлайн магазина

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Въпроси за поръчка през онлайн магазина

Мнение от ivan. » 09 Ное 2009, 12:46

Възможно ли е да се изпълни поръчка до офис на куриер(до поискване)?
И ако е възможно -в полетата адрес какво да попълня:местоположението на офиса на куриера?За целта ми трябва да знам -с определена куриерска фирма ли работи магазина?
Въпросите са ,понеже е много вероятно да не ме намерят на домашния адрес,за да заплатя и получа заявката.А и не ми е удобно да чакам куриер с платежно у нас,много по-лесно ми е да отида да си ги взема от офиса им.
Извинявам се ,ако темата не е за тук.
Благодаря за вниманието.
Изображение
by ''kompleksa''

Желязната лейди
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 19.12.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е36 Touring

Re: Въпроси за поръчка през онлайн магазина

Мнение от elica lazarova » 09 Ное 2009, 21:53

ivan. написа:Възможно ли е да се изпълни поръчка до офис на куриер(до поискване)?
И ако е възможно -в полетата адрес какво да попълня:местоположението на офиса на куриера?За целта ми трябва да знам -с определена куриерска фирма ли работи магазина?
Въпросите са ,понеже е много вероятно да не ме намерят на домашния адрес,за да заплатя и получа заявката.А и не ми е удобно да чакам куриер с платежно у нас,много по-лесно ми е да отида да си ги взема от офиса им.
Извинявам се ,ако темата не е за тук.
Благодаря за вниманието.


Може да Ви изпратим поръчката до поискване, това не е никакъв проблем, даже е редовна практика. Работим с Еконт. В полето "Адрес" е необходимо да напишете град, до поискване и конкретно за кой офис на фирмата става въпрос (централен или някой друг).
Изображение


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: Въпроси за поръчка през онлайн магазина

Мнение от ivan. » 09 Ное 2009, 23:27

Точно еконт ми е удобен.
Благодаря .
Изображение
by ''kompleksa''

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook