Нови стикери,нещо свежо?

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от I.Voykov » 12 Ное 2010, 10:26

Не виждам някой да е предложил друг дизай та да скачате така на колегата...
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Runnaway » 15 Ное 2010, 13:25

Вариант 2 е прекалено JAPAN-ish..

-bg.net-а изглежда като йероглиф.

Иначе не е лоша идеята.

Може и аз да надраскам нещо набързо. Brainstorming-а винаги води до положителни резултати. Не е нормално от първата идея всички да са доволни.

:yes:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Huku » 15 Ное 2010, 16:45

Изображение
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 16 Ное 2010, 0:38

Аз само да вметна,нали ви хрумва,че трябва и по някакъв начин да се изработат тези стикери и не винаги изглеждат като картинката,пък и цената е важна,щото ако един стикер е 5 лева не върви.
Бих могъл да дам един съвет,стикера да е едноцветен.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Huku » 16 Ное 2010, 12:23

N.Mihaylovski написа:Аз само да вметна,нали ви хрумва,че трябва и по някакъв начин да се изработат тези стикери и не винаги изглеждат като картинката,пък и цената е важна,щото ако един стикер е 5 лева не върви.
Бих могъл да дам един съвет,стикера да е едноцветен.

Ми мене ми се връзва една страница А4 (пълноцветна с до 600dpi) към лев и нещо, а от една страница стават двайсетина стикера 50х50мм.
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от kriso85 » 16 Ное 2010, 14:12

Munich Machine написа:Сегашното лого бих казал, че изглежда доста детско. Формата му е ''забавна''. :conf:

Колега по-нагоре I.Voykov ви написа, че логото
на клуба не подлежи на обсъждане.

А относно стикерите - сегашните са просто надписи на сайта (http://www.BMWPower-bg.net) и не виждам нищо
детско в тях.

Според мен ще е добър вариант, ако се даде предложение за лого
с някакъв "интересен" шрифт. Да си остане просто надписа на сайта, но с някакъв уникален шрифт.
Примерно добре ще е , ако се използва шрифта с който са написани моделните означения (320и,528и и .т.н)
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от ///M_Martin » 16 Ное 2010, 20:22

Според мен като удачен вариант си остава да се "поразчупи" дизайна на надписа а не тотално да се сменя идеята на самият стикер защото всичко се прави основно(поне според мен) за популяризиране на марката,Клуба,Форума и с поставянето му се чувстваш част от идеята :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Wolfen » 16 Ное 2010, 21:03

Аз искам да попитам защо началниците скочиха срещу Бойка, която направи няколко стикера с логото на клуба, при това изглеждащи много добре и очевидно имаше много желаещи да се сдобият с такива стикери, което щеше да популяризира Клуба? Нямала разрешение? Ами дайте й разрешение ...
Стикерите на Клуба, които се дават на членовете са толкова големи, че спокойно мога да го лепна на страничния прозорец и да не виждам нищо ... затова идеята за по-малки стикери (до 3см), които се лепят от вътрешната страна на прозореца много ми допадна ... надявам се и този порив на ентусиазъм у Бойка(и мъжът й) да не бъде попарен ...

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Huku » 16 Ное 2010, 21:14

Е кво - да е само букви ли?
Предлагам някой модератор да направи анкета с няколко основни варианта - само букви, букви с картинка... но треа да е цветно, щото техниката понапредна и едва ли ще се печатат чак толкова бройки.
П.П. И трябва ли да се разграничава клуба от форума или да се съчетаят нещата?
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 16 Ное 2010, 21:25

Wolfen колко са големи,стикерите на членовете на клуба ?
стикерите бяха 8х5 см ако помна правилно (не ми се слиза да го мера на прозореца ми е залепен )
Идеята на тези стикери е да ги амат само членовете,не всички,щото аз мога да си направа и карта като на членовете ако реша,но не е там работата.
Huku и преди 10 години се правиха цветни стикери ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Huku » 16 Ное 2010, 21:39

N.Mihaylovski написа:Huku и преди 10 години се правиха цветни стикери ;)

Еми недей тогава да предлагаш черно-бели варианти, щото ти е по-лесно...ае са...
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Wolfen » 16 Ное 2010, 21:54

N.Mihaylovski написа:Wolfen колко са големи,стикерите на членовете на клуба ?
стикерите бяха 8х5 см ако помна правилно (не ми се слиза да го мера на прозореца ми е залепен )
Идеята на тези стикери е да ги амат само членовете,не всички,щото аз мога да си направа и карта като на членовете ако реша,но не е там работата.
Huku и преди 10 години се правиха цветни стикери ;)


размера е 7х5,5см
само членовете имат стикер с логото на клуба, а върху него поредния номер на члена. Идеята беше да има стикер, на който има само логото на клуба, който е по-малък, симпатичен, ненатрапващ се и който се залепя от вътрешната страна на прозореца ... стикера, който се дава на членовете се лепи само от вън ...

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 16 Ное 2010, 21:55

Huku написа:
N.Mihaylovski написа:Huku и преди 10 години се правиха цветни стикери ;)

Еми недей тогава да предлагаш черно-бели варианти, щото ти е по-лесно...ае са...

Адаш,нито ми е лесно нито нищо,УС казва кои и къде ще прави каквото и да е.
Аз давам само съвет,изхождайки от моя скромен опит в областта.
Да ти кажа по ми е лесно да ги пусна на машината да се печатат,и ще са по скъпи и далавера ще имам повече.
Сегашните се лепат отвътре,само за номерата са отвън (логично)
Ако се печата на бяло ПВЦ-трябва да се лепи отвън,много грозно,и много бързо ще се прецака,ако не фолиото,избледнява цвета
Ако се печата на прозрачно ПВЦ може да е огледално и да се лепи отвътре,но ще прозира и пак е кофти трябва да се кашира с бяло ПВЦ,при по големи стикери става ГРОЗНО и т,н

това го написъх ей така информативно
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Apassionata » 16 Ное 2010, 22:12

Wolfen написа:Аз искам да попитам защо началниците скочиха срещу Бойка, която направи няколко стикера с логото на клуба, при това изглеждащи много добре и очевидно имаше много желаещи да се сдобият с такива стикери, което щеше да популяризира Клуба? Нямала разрешение? Ами дайте й разрешение ...
Стикерите на Клуба, които се дават на членовете са толкова големи, че спокойно мога да го лепна на страничния прозорец и да не виждам нищо ... затова идеята за по-малки стикери (до 3см), които се лепят от вътрешната страна на прозореца много ми допадна ... надявам се и този порив на ентусиазъм у Бойка(и мъжът й) да не бъде попарен ...

.....
само членовете имат стикер с логото на клуба, а върху него поредния номер на члена. Идеята беше да има стикер, на който има само логото на клуба, който е по-малък, симпатичен, ненатрапващ се и който се залепя от вътрешната страна на прозореца ... стикера, който се дава на членовете се лепи само от вън ...


Е, като така и така стана въпрос, нека ги покажа... И да кажа - не са ми скочили началниците, напротив... Въпростните стикери бяха изработени като Промо, да се види дали има интерес и пр. Не са раздавани на абсолютно никой /само един малък има на Е90 ката на Ники, и аз не съм си лепнала още/, бройката, която е направена в офисни условия от Ники/ без аз да знам всъщност :lol: / е тази, която е на снимките. Държа и да отбележа, че когато са правени стикерите, не е имало идея, че има такива стикери само за членове на клуба, с номер и пр... Драма няма, дано се реши наистина въпросът за нещо ново и свежо...това е само идея, и според мен доста добра! Наистина станаха много сладички, особено тези мъничките :D ;)
И при постване на тези снимки във фейса искаха да си взимат поне... 30 човека - някой от всички размери, за няколкото им коли, на каквато и да е цена! :shock: :D

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от kriso85 » 16 Ное 2010, 23:05

Колеги мисля че малко се поотклонихте.

Дайте да обсъждаме нови стикери на форума

Клубните такива са си отделна тема
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook