Нови стикери,нещо свежо?

Дискусии за рекламните материали на клуба.

Модератор: N.Mihaylovski

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 27 Окт 2010, 18:31

Хора предлагам да си освежим малко стикерите... какво ще кажете? Ето например стикерите на VWclub много ми харесват как са направени..докато нашите са просто печатни черни или бели букви.. какво мислите по въпроса? ;)

Изображение
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от I.Voykov » 28 Окт 2010, 9:26

Няма лошо да има обновяване, ако има дизаинери тук то нека направят примерни модели.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 28 Окт 2010, 16:05

Аз мога да се заема с модел и дизайн,изработка и доставка,не е в това въпроса.Става въпрос,че неможе аз просто да реша и да направя 200 стикера и да кажа еми пичове това са новите стикери..затова пускам тази тема да се види от модераторите, да го обсъдят те заедно и да решат какво мислят по въпроса ;)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от vladye » 28 Окт 2010, 16:40

ми ти качи просто корелските файлове тука, не е нужно да ги режеш :mrgreen:
virtue and tranquillity

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 29 Окт 2010, 0:23

Колега не те разбрах.. :dunno: Corel Draw е доста неподходяща за тази операция.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от vladye » 29 Окт 2010, 0:41

не знам що реши, че е неподходяща...както и да е
мисълта ми беше - хората, които се занимават с това и имат възможност, желание и време, биха могли да качат примерни стикери и идеи, които да коментираме тук. защо не да се направи и един конкурс.. ;)
virtue and tranquillity

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 29 Окт 2010, 14:03

bmw-maximilian написа:Колега не те разбрах.. :dunno: Corel Draw е доста неподходяща за тази операция.

Corel Drow е единствената подходяща ;)
сигурно знаеш,че плотерите режат вектори,не снимки ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от I.Voykov » 29 Окт 2010, 14:18

Всъщност момчета стикери може или поне е нормално да прави само клуба а не които си иска... Идеята ми беше да се направят примерни модели, които да се прегледат от УС и от тях да се избере 1 които да се изпълни.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 29 Окт 2010, 15:38

Voykov,колега погрешно си ме разбрал явно.Аз не съм тръгнал да си правя своеволия и да си правя стикери квито ми е кеф на мен и да задължавам някой да си ги слага,идеята беше като цяло вие модераторите да си обсъдите някакъв такъв вариант..и ако решите,че е време за промяна по стикерите вече ще приложим модели и пак подчертавам ВИЕ ще изберете и ВИЕ ще ги направите.

@N.Mihaylovski Колега има специялни програми които осъществяват моделирането на специялните ефекти,стикери,сянки и така нататък от сорта на Shadow effect pointer,която се ползва във pimp my ride,а Corel Drow изобщо не се вписва в категорията точно за тази изработка.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от vladye » 29 Окт 2010, 16:00

:OT: искам на плотера да ми изрежеш дропа :bowdown:

нека когато има възможност УС да обсъдят инициативата и да направим един конкурс, чрез който ще се сондират идеи. иначе е ясно, че правата за стикерите ще са си на клуба.
virtue and tranquillity

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 29 Окт 2010, 16:41

vladye написа::OT: искам на плотера да ми изрежеш дропа :bowdown:

нека когато има възможност УС да обсъдят инициативата и да направим един конкурс, чрез който ще се сондират идеи. иначе е ясно, че правата за стикерите ще са си на клуба.


:yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от I.Voykov » 29 Окт 2010, 18:04

Няма какво да се обсъжда идеята, имате зелена светлина да направите различни дизайни и аз поемам ангажимент да ги предам на УС за разглеждане.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 30 Окт 2010, 2:15

I.Voykov написа:Няма какво да се обсъжда идеята, имате зелена светлина да направите различни дизайни и аз поемам ангажимент да ги предам на УС за разглеждане.


Човека ме разбра,и кратко и ясно отговори,това се искаше евала,заемам се :bchug:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от N.Mihaylovski » 30 Окт 2010, 22:00

bmw-maximilian написа:
@N.Mihaylovski Колега има специялни програми които осъществяват моделирането на специялните ефекти,стикери,сянки и така нататък от сорта на Shadow effect pointer,която се ползва във pimp my ride,а Corel Drow изобщо не се вписва в категорията точно за тази изработка.

Да колега прав си за сянките,но аз имах друго в предвид,че ако има сянки трябва да се печата,после да се реже по контур,което означава,че ще се лепи отвън,а не както сега отвътре,което е проблем :) и цената доста ще се покачи при този вариант с печатането
Ще следа темата с интерес.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Нови стикери,нещо свежо?

Мнение от Maxmadness » 31 Окт 2010, 2:49

Цената винаги се покачва до незадоволителни стойности,обаче когато говорим за бройки над 100 ползваме 20 % отстъпка,за над 200 броя 30 %,за над 500 броя по договаряне..сложи по 4 лева на стикер стокова цена без отстъпка..и са махни 30 %. ;)
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Следваща

Назад към BMW Клуб България - Рекламни артикули и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook