Е46 320и - М52Б20ТУ2

Продажба на автомобили и мотоциклети с марка BMW. Всяка обява е валидна за срок от 30 дни, след което се изтрива.

Модератор: Търговски модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 13.11.2011
Местоположение: Schweiz
Пол: Мъж
Кара: F11 M550D LCI
Детайли за колата: Champagner quarz metallic

Е46 320и - М52Б20ТУ2

Мнение от Burnar » 19 Апр 2020, 18:16

Цена: 3500лв, без коментар.

Технически данни:
Марка: БМВ
Модел: 320и
Пробег: 225000
Дата производство: 20.12.1999г
Дата първа регистрация: 2000г
Тип двигател: бензин
Кубатура: 2.0л
Коне: 150кс
Скоростна кутия: ръчна
Дирекция: лява
Категория: седан
Цвят: св.сив
VIN: JM48343

Особености:
*врати - 4
*Airbag - да
*Автопилот - да
*ABS - да
*Газова уредба - да
*Метан - не
*Ел. стъкла - да
*Ел. огледала - да
*Климатик - не
*Климатроник - да
*Кожен салон - не
*Ксенонови фарове - не
*Лети джанти - да
*Навигация - не
*Парктроник - не
*Нов внос - не
*Халогени - да
*Аларма - да
*Централно заключване - да
*Шибидах - не

Допълнителна информация:
Живея в чужбина и срокът за управление на МПС с чужда, за тук, регистрация изтече, което е причината да си продавам колата. По-точно съм оставил на близък да я продава в България, тъй като аз не съм в страната, поради това описанието в мобиле.бг е "мазало". Колата съм я карал до последно тук, в Швейцария. Поддържана е добре и е с монтиран ГИ Ланди Ренцо ОБД2 с изпарител от МЕД в представителството в гр.Пловдив, а изпарителя е рециклиран преди 15000км, защото беше протекъл.
Сменени са комплект преди амортисьори (ЗАКС) с прахоловители и шокови тампони (Монро), задните са проверени и със сменени също прахоловители и тампони преди 30000км. Предните и задни дискове са АТЕ, като предните са на едни накладки, а задните са сменени комплект с накладки преди 10000км. Сменени са О-пръстените на ванусите с такива от бейсансистемс (Америка). Бензиновите дюзи са чистени активно с ултразвук преди 15000км. Колата е с 4 чисто нови бобини Бош (сменени преди 1000км), нови 2 ламбди сонди (преди катализатора) също Бош (сменени преди 10000км). Сменени гарнитури на капака на клапаните, картера и стойката на масления филтър. Сменен е фълтъра за картерни газове. Алтернатора е рециклиран. Сменено е гуменото каре на кардата (Мейле подсилено) преди 15000км, също кормилни накрайници и биалети (Лемфьодер), носачите са рециклирани (с шарнири Мейле ХД) и имам 1 комплект оригинални носачи за следваща смяна. Тампони на ст.щанга са сменени (Мейле ХД). Сменена е водната помпа преди 10000км. Сменен е "таралежа" и пазя стария. Акумулатор БОШ силвър с остатъчна гаранция 10 месеца. Волана е претапициран скоро.
Колата е обслужена преди 1000км, масло (Бардал), маслен и въздушен филтър. Технически в добро състояние, с козметични забележки, без удари.
Автомобилът е оборудван с 15" алуминиеви джанти с тасове (оригинални БМВ) с гуми Континентал дот 2018, които съм купувал нови. Има комплект летни гуми 16" Барум с дот 2017 на оригинални алуминиеви джанти, които също съм купувал нови. По джантите няма кривини, гумите нямат лепено.

Данни за връзка:
Можете да пишете тук, на лични
Телефон:0988867664
Място, на което може да се види колата: гр.Хасково

Снимки:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Последно избутване Burnar от 19 Апр 2020, 18:16

Назад към Продава - Автомобили, Мотоциклети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook