Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Апр 2012, 20:41

KUMHO написа:Тзи година как стои въпроса с палатките :dunno:

Извън пистата.

Diver's Nightmare
Аватар
Мнения: 1302
Регистриран на: 5.09.2003
Местоположение: Несебър

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от TOM » 07 Апр 2012, 11:50

DrivinGGoD написа: Както се вижда от програмата, тази година в неделния ден за това са оставени 2 часа, които са точно толкова колкото са отделени на всяка от другите дисциплини :yes:

Сашо, не казвам че го няма или не е отделено време! И изминалите 3-4-5-6 години го имаше в програмата, която по разбираеми причини изоставаше и изяждаше времето на драга. Най-гадно беше на последния събор, бяха се събрали много зрители и не по-малко състезатели, позволиха им по един старт, което е абсурдно и обидно. Все пак събора е един в годината и да ти кажат че охраната трябвало да си заминава още в 18:30 ч.... Никой не ги помоли да останат, не беше и предвидено даже! Затова обръщам внимание на този проблем, всяка година едно и също се получава! Или го изтрийте от програмата (да не се дразнят за пореден път хората) все едно е дисциплина не касаеща марката и увеличете още предостатъчното (по мое мнение) пушене с гуми.
е21 345 0-402м 12.18
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от павката » 07 Апр 2012, 12:10

точно.драга в края на деня е върха на неорганизацията.
вземете най-накрая ги селектирайте колите и за състезанията да не се допускат всякакви разпаднати автомобили.едва ли на някой му е интересно да гледа някакви абсолютно неподготвени мпс-та,а карачите им тепърва да се учат.така пречат на останалите,къде знаят какво правят на пистата.
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от boksioraE39 » 07 Апр 2012, 12:19

павката написа:точно.драга в края на деня е върха на неорганизацията.
вземете най-накрая ги селектирайте колите и за състезанията да не се допускат всякакви разпаднати автомобили.едва ли на някой му е интересно да гледа някакви абсолютно неподготвени мпс-та,а карачите им тепърва да се учат.така пречат на останалите,къде знаят какво правят на пистата.


Колега какво се опита да кажеш с това?
Аз разбрах че искаш само състезатели да карат на драга или? :roll:
И за тебе спецялно за драга колко трябва да бъдат подготвени МПС-тата?
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 8.09.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: BMW E30-кабрио S50B30 Nissan S-14
Мечтае да кара: Вече го кара!
Детайли за колата: Nissan S-14 2.0 turbo

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от staisa » 07 Апр 2012, 15:16

Ами не знам за драга дали има организация ,ама то имаше ли техника за измерването на времето и даването на старт , май не видях миналата година ,може и да греша де и гледам има колеги, които 2 дена чакат да се пуснат със направени за това коли, и накрая дали се пускат един пат ,а се заслужава да се видят ,дано тази година да е по добре и да може да видим колите. :D
Изображение[img]http://store.picbg.net/pubpic/C4/91/7fb41a5ce168c491.JPG[img]

Diver's Nightmare
Аватар
Мнения: 1302
Регистриран на: 5.09.2003
Местоположение: Несебър

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от TOM » 07 Апр 2012, 17:52

staisa написа:Ами не знам за драга дали има организация ,ама то имаше ли техника за измерването на времето и даването на старт , май не видях миналата година ,може и да греша де и гледам има колеги, които 2 дена чакат да се пуснат със направени за това коли, и накрая дали се пускат един пат ,а се заслужава да се видят ,дано тази година да е по добре и да може да видим колите. :D

Aми това всяка година си го пожелаваме, ама нещо се нижат годините и нищо не се променя...защо поне една година не се премести драга примерно предпоследен, а пушенето с гуми което не е толкова интересно да се остави за накрая?
е21 345 0-402м 12.18
Изображение

Diver's Nightmare
Аватар
Мнения: 1302
Регистриран на: 5.09.2003
Местоположение: Несебър

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от TOM » 07 Апр 2012, 17:55

павката написа:точно.драга в края на деня е върха на неорганизацията.
вземете най-накрая ги селектирайте колите и за състезанията да не се допускат всякакви разпаднати автомобили.едва ли на някой му е интересно да гледа някакви абсолютно неподготвени мпс-та,а карачите им тепърва да се учат.така пречат на останалите,къде знаят какво правят на пистата.

Е, нека всички са на равни начала, няма значение барака или не. Всички сме там за тръпката. Само дето последния път направо изтръпнах като ни изгониха като мръсни кучета 30 минути преди края на филма :banghead:
е21 345 0-402м 12.18
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 8.09.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: BMW E30-кабрио S50B30 Nissan S-14
Мечтае да кара: Вече го кара!
Детайли за колата: Nissan S-14 2.0 turbo

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от staisa » 07 Апр 2012, 18:05

То пък, ако го направят, по рано, което е невероятно ако влязят да гледат да речем 1000 души немогат да ги изкарат 2 часа после от пистата ,доста е сложна ситуацията :confused: :roll:
Изображение[img]http://store.picbg.net/pubpic/C4/91/7fb41a5ce168c491.JPG[img]

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Делян » 07 Апр 2012, 18:48

Драга е най-интересната дисциплина след дрифта за супер много хора, а за някои дори по-интересна и напълно си заслужава достатъчно време и то в "прайм тайма" според мен :yes:Като освен измервателна техника, би било интересно и да се съобщава с какви двигатели са автомобилите застанали на чертата и предполагаеми коне(предварително заявени от участниците при записването примерно).
Предната година ми направи впечатление доста дългото каране на "тайм атак", което по принцип не е зрелищна дисциплина, а когато заема една голяма част от времето, става чак досадно за гледане.
Тва си е мое мнение, от позицията на обикновен зрител :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от (bubsa) » 07 Апр 2012, 20:48

Dpy написа:Драга е най-интересната дисциплина след дрифта за супер много хора, а за някои дори по-интересна и напълно си заслужава достатъчно време и то в "прайм тайма" според мен :yes:Като освен измервателна техника, би било интересно и да се съобщава с какви двигатели са автомобилите застанали на чертата и предполагаеми коне(предварително заявени от участниците при записването примерно).
Предната година ми направи впечатление доста дългото каране на "тайм атак", което по принцип не е зрелищна дисциплина, а когато заема една голяма част от времето, става чак досадно за гледане.
Тва си е мое мнение, от позицията на обикновен зрител :yes:

Е как можа да кажеш,че тайм атака е по-зле от драга?Драг може да кара всеки,а при тайм атака е малко по-различно!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: AvGo's Devil
Мечтае да кара: дълго

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от AVGO » 07 Апр 2012, 20:55

(bubsa) написа:
Dpy написа:Драга е най-интересната дисциплина след дрифта за супер много хора, а за някои дори по-интересна и напълно си заслужава достатъчно време и то в "прайм тайма" според мен :yes:Като освен измервателна техника, би било интересно и да се съобщава с какви двигатели са автомобилите застанали на чертата и предполагаеми коне(предварително заявени от участниците при записването примерно).
Предната година ми направи впечатление доста дългото каране на "тайм атак", което по принцип не е зрелищна дисциплина, а когато заема една голяма част от времето, става чак досадно за гледане.
Тва си е мое мнение, от позицията на обикновен зрител :yes:

Е как можа да кажеш,че тайм атака е по-зле от драга?Драг може да кара всеки,а при тайм атака е малко по-различно!


Никой не говори за умения а за зрелище.И на мен лично драга ми е по-интересън, също поради причината, че има разнообразие. 1 гонка се състои за средно 15 секунди и оп нова гонка с нови коли и пак и пак :yes:
Химна на Бавареца >>> http://www.vbox7.com/play:e3237f4183

Линк за сваляне с високо качество > http://hulkshare.com/n1l4y873vla3

Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Kroki » 07 Апр 2012, 21:21

Да и точно заради това, за вторият ден са оставени само финалите на тайм атака..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Делян » 07 Апр 2012, 21:36

AVGO написа:
(bubsa) написа:
Dpy написа:Драга е най-интересната дисциплина след дрифта за супер много хора, а за някои дори по-интересна и напълно си заслужава достатъчно време и то в "прайм тайма" според мен :yes:Като освен измервателна техника, би било интересно и да се съобщава с какви двигатели са автомобилите застанали на чертата и предполагаеми коне(предварително заявени от участниците при записването примерно).
Предната година ми направи впечатление доста дългото каране на "тайм атак", което по принцип не е зрелищна дисциплина, а когато заема една голяма част от времето, става чак досадно за гледане.
Тва си е мое мнение, от позицията на обикновен зрител :yes:

Е как можа да кажеш,че тайм атака е по-зле от драга?Драг може да кара всеки,а при тайм атака е малко по-различно!


Никой не говори за умения а за зрелище.И на мен лично драга ми е по-интересън, също поради причината, че има разнообразие. 1 гонка се състои за средно 15 секунди и оп нова гонка с нови коли и пак и пак :yes:

Това имах предвид :yes:
И ако някой се интересува от всеобщото мнение, няма как да не признае, че драга е в пъти по-интересен за ГЛЕДАНЕ. Ако говорим за шофиране, аз също бих предочел да карам за време по завои от колкото да изредя 3-4 скорости до прекъсвач...и на всеки е ясно, кое е по-трудно. А дали масата от хора харесват да гледат повече драг? Това лесно може да се докаже по броят на зрителите по-драг съзтезанията и тези по тайм атак. Например, когато във Варна има италианско преследване, поне половината от публиката отива заради последните 10-20мин свободно каране на дрифт, точно заради това са оставени за накрая, че ако е в началото... да не говорим, че има дори участници записвайки тайм атак, колкото да участват а карат на дрифт, в което ест. няма нищо лошо - напротив.
Та мисълта ми е 2 дена постоянно едни и същи коли, обикалят една и съща писта, по един и същ начин, а да няма време бегачките да се наредят подобаващо и да запишат времена...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 483
Регистриран на: 4.06.2007
Местоположение: Iceland
Пол: Мъж
Кара: ше за стария E36 Team Sofia
Мечтае да кара: M3 E36

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Чанев » 08 Апр 2012, 10:15

Миналата година и на мен честно казано ми беше скучен тайм атака,дрифта е къде къде по епичен същото важи и за драга :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 29.09.2010
Местоположение: Карлово
Пол: Мъж
Кара: Е46 330Ci
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: Национален BMW Събор 2012 - 5,6 Май 2012г.

Мнение от Nikolai_CooL » 08 Апр 2012, 20:07

Dpy написа:Драга е най-интересната дисциплина след дрифта за супер много хора, а за някои дори по-интересна и напълно си заслужава достатъчно време и то в "прайм тайма" според мен :yes:Като освен измервателна техника, би било интересно и да се съобщава с какви двигатели са автомобилите застанали на чертата и предполагаеми коне(предварително заявени от участниците при записването примерно).
Предната година ми направи впечатление доста дългото каране на "тайм атак", което по принцип не е зрелищна дисциплина, а когато заема една голяма част от времето, става чак досадно за гледане.
Тва си е мое мнение, от позицията на обикновен зрител :yes:


Абсолютно... и за тази цел може да пуснете примерно едно гласуване за потребителите във форума и ако сме единодушни , евентуално драг-а да се изтегли на по преден план в програмата :)

ПредишнаСледваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook