Регионални структури на Клуба в страната.

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Любо Мегов » 02 Мар 2011, 10:31

Във връзка с предприетата кампания за развитие на регионаните структури на Клуба търсим отговорни и инициативни хора от страната, които да поемат управлението на новите официални регионални подразделения на БМВ Клуба по градове.

Задължения на лицето: Представлява Клуба на регионално ниво, ще разполага с рекламни материали, отговаря за регионалните сбирки, организира местни срещи в зависимост от интересите на членовете, информира Управителния съвет за интересни мероприятия в града. Има право да води преговори с местни фирми за партньорство и отстъпки от името на Клуба.
Поема инициативи относно разширяване на членската маса първо и второ ниво в поверения му район.

За момента тази позиция в Клуба е със статут на доброволен труд, както на Председателя и на членовете на Управителния съвет, Администраторския и Модераторския екип.

В момента са одобрени хора за градовете: Плевен, Пловдив, Русе, Варна, Стара Загора, Сливен и Козлодуй.

Моля заинтересованите да се свържат по удобен за тях начин с представител на Управителния съвет или Администраторския екип за допълнителна информация.

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Ogi » 30 Мар 2011, 9:12

Колеги задействайте се!!! Бургас, Велико Търново, Хасково, Враца, Шумен, Свищов и др. големи градове пълни с ентусиасти и редовни спамери във форума все още нямате регионални мениджъри! Излъчете най-дейните си хора, тези които всяка година посрещат плакатите, раздават календарите, ръководят сбирките и пр. Да се кандидатират за регинални мениджъри и да започва да се развива дадения регион... тази тема стои вече 1 месец закачена така че да се види от абсолютно всички и все още няма нито едно мнение в нея... ако се смятате за най-дейния БМВ ентусиаст в собствения си град, моля напишете 2 реда в тази тема :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: СССР,Москва,Лубянка 2
Пол: Мъж
Кара: Е30-М40В18;Е36-М44В19;E91-N43B20A
Мечтае да кара: Е30 М3 Sport Evolution

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от momo-1st » 30 Мар 2011, 15:04

Аз още като се публикува тази тема,писах на лично на автора и,сигурно бях един от първите желаещи,после писах и на друг член от УС и получих отговор че ще се обсъди и ще се реши-сигурно не става бързо-едва ли няма желаещи за тази чест.Ако ме одобрят В.Търново/Горна Оряховица ще имат представител.
bum_bum написа:Върти се, суче се и пак към соца се избива :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Забравете го вече тоя гнил строй.

Наслаждавайте се на придобивките на демокрацията- Е шейсе на 15 години, виски на промоция от Кауфланд, пура за 2,40 в панелката с ипотека до 2060-та.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Maxmadness » 01 Апр 2011, 0:24

Разговарях вече с Mitaka7,относно регионалното развитие на форумa.Тук в Благоевград,има наистина много студенти и млади момчета с bmw-та,и доста често ми се случва да мина покрай някое наточено bmw и ми се иска да имах в ръката си нещо като флаерче на форума и на клуба,за да мога да го сложа на прозореца на колата,и да може да развием дейноста на форума във всеки един кът на страната където това е възможно ! Има толкова много хора които не се интересуват от форума и не изявяват желание да го посещават поради простата причина,че те незнаят какво има тук,а пък някои дори и незнаят,че има такъв клуб и форум ! Не веднъж сме доказвали,кой е най-добрият клуб във страната,чрез организиране на мероприятия,и събори ! Имам доста идеи като цяло за самия флаер,който ако бъде одобрен като такъв,ще може да се ползва не само във Благоевград,а и ще може да се използва и от други регионални представители в страната ! В Благоевград сбирките са всеки път с едни и същи хора,и точно това е проблемът.Градът е пълен с представители на марката,а никой не идва на сбирките,което в голяма часност може и да говори за това,че не посещават събора и други мероприятия.Тази дейност трябва да се развива,защото колкото по големи ставаме ние,и се доказваме като клуб,толкова по на високо сме в очите на другите,и толкова повече хората виждат,че марката има поддръжници и стотици хиляди фенове !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Pitbull_Germany » 01 Апр 2011, 13:29

bmw-maximilian написа:Разговарях вече с Mitaka7,относно регионалното развитие на форумa.Тук в Благоевград,има наистина много студенти и млади момчета с bmw-та,и доста често ми се случва да мина покрай някое наточено bmw и ми се иска да имах в ръката си нещо като флаерче на форума и на клуба,за да мога да го сложа на прозореца на колата,и да може да развием дейноста на форума във всеки един кът на страната където това е възможно ! Има толкова много хора които не се интересуват от форума и не изявяват желание да го посещават поради простата причина,че те незнаят какво има тук,а пък някои дори и незнаят,че има такъв клуб и форум ! Не веднъж сме доказвали,кой е най-добрият клуб във страната,чрез организиране на мероприятия,и събори ! Имам доста идеи като цяло за самия флаер,който ако бъде одобрен като такъв,ще може да се ползва не само във Благоевград,а и ще може да се използва и от други регионални представители в страната ! В Благоевград сбирките са всеки път с едни и същи хора,и точно това е проблемът.Градът е пълен с представители на марката,а никой не идва на сбирките,което в голяма часност може и да говори за това,че не посещават събора и други мероприятия.Тази дейност трябва да се развива,защото колкото по големи ставаме ние,и се доказваме като клуб,толкова по на високо сме в очите на другите,и толкова повече хората виждат,че марката има поддръжници и стотици хиляди фенове !


Аз бих ви предложил следното нещо. Познавам доста добре Благоевград и ми изниква в съзнанието една идея. Защо покрай събора не се направят едни плакати с името на форума, линк и дата на събора. Тези плакати да се разлепят по дърветата, стълбовете и т.н. Много удачно място е главната алея, където всички се разхождат. Мисля си, че ще има доста положителен ефект, а и няма да струва кой знае колко много.

Една такава идея би била перфектна за по-малките градове, като под това имам предвид тези, които не са с мащабите на София, Пловдив, Варна, Бургас и т.н. и т.н. Предлагам го от личен опит, тъй като преди години направихме пейнтбол в Благоевград и рекламата беше само плакати...накрая имахме страшно много хора, които дойдоха на откриването!
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Maxmadness » 01 Апр 2011, 13:57

Аз предложих същото и на Митака7,обаче от общината може да направят проблем за плакатите и да ни глобят.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Ogi » 01 Апр 2011, 14:35

Всяка година клуба разпраща хиляди плакати из цяла България и съответно се разлепват на разрешените за това обособени места за да правят реклама за събора... :yes: аз лично 3 поредни години съм ги посрещал и сме разлепвали и раздавали по над 100 плаката всяка една година :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Е.Димитров » 01 Апр 2011, 16:51

Ogi написа:Всяка година клуба разпраща хиляди плакати из цяла България и съответно се разлепват на разрешените за това обособени места за да правят реклама за събора... :yes: аз лично 3 поредни години съм ги посрещал и сме разлепвали и раздавали по над 100 плаката всяка една година :D

Да,аз именно по такъв плакат разбрах къде и кога,освен това хората много им се радваха,надявам се и тази година да е същото :yes:
Евала на организаторите и структорите дето правят,хич да не си запален по автомобилите БМВ ,остава едно приятно чуство

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Pitbull_Germany » 07 Апр 2011, 0:41

bmw-maximilian написа:Аз предложих същото и на Митака7,обаче от общината може да направят проблем за плакатите и да ни глобят.


Е, то е ясно, че ще се иска разрешение от общината! Идеята ми е да се възприеме такава тактика и не само за събори и т.н., а като цяло. Всички знаем, че в основата на един успешен продукт стои една солидна реклама :)
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от bam-bam » 07 Апр 2011, 11:25

bmw-maximilian написа:Разговарях вече с Mitaka7,относно регионалното развитие на форумa.Тук в Благоевград,има наистина много студенти и млади момчета с bmw-та,и доста често ми се случва да мина покрай някое наточено bmw и ми се иска да имах в ръката си нещо като флаерче на форума и на клуба,за да мога да го сложа на прозореца на колата,и да може да развием дейноста на форума във всеки един кът на страната където това е възможно ! Има толкова много хора които не се интересуват от форума и не изявяват желание да го посещават поради простата причина,че те незнаят какво има тук,а пък някои дори и незнаят,че има такъв клуб и форум ! Не веднъж сме доказвали,кой е най-добрият клуб във страната,чрез организиране на мероприятия,и събори ! Имам доста идеи като цяло за самия флаер,който ако бъде одобрен като такъв,ще може да се ползва не само във Благоевград,а и ще може да се използва и от други регионални представители в страната ! В Благоевград сбирките са всеки път с едни и същи хора,и точно това е проблемът.Градът е пълен с представители на марката,а никой не идва на сбирките,което в голяма часност може и да говори за това,че не посещават събора и други мероприятия.Тази дейност трябва да се развива,защото колкото по големи ставаме ние,и се доказваме като клуб,толкова по на високо сме в очите на другите,и толкова повече хората виждат,че марката има поддръжници и стотици хиляди фенове !



И поради тази причина ли не идват вече тези хора ?
Хубаво си лафите, ама сметките без кръчмар не винаги излизат.
Едно е да се надъхваме (като в случая) по нета и да пишем ще дойдем.. ще дойдем.
Друго е найстина да дойдем ;)
БМВ е новия голф и е нормално да е пълен града, но хората си имат живот и леееко не им се занимава с разни неща, особено сбирки.
Не всеки може да се адаптира или да намерите общи теми с някой от сбирката и това предполагам е проблема.
В Сф вече не ходят на главната сбирка, а си правят квартални ... и тук е малко така.
Хубаво нещо е ентусиазма, ама само по-старите дето сме "едни и същи" знаем как е и колко пъти сме опитвали да съберем повече хора.
Иначе и плакати сме лепили, но ефекта на сбирките е -0.
Ще се радвам да се навиеш да ги залепиш някоя вечер .. пък после общината няма да има кой да глоби .. не сме видели , не сме чули нищо :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 26.10.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW E 36 320i Touring
Мечтае да кара: Мазерати
Детайли за колата: Стар чук - сребристо комби Е36 от 96-та.

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от D.Stanev » 08 Апр 2011, 10:14

bmw-maximilian написа: Има толкова много хора които не се интересуват от форума и не изявяват желание да го посещават поради простата причина,че те незнаят какво има тук,а пък някои дори и незнаят,че има такъв клуб и форум!

Ти май си един от тия... :mrgreen:
Колко пъти пишеш, в темата за срещите, че ще дойдеш на сбирка и не идваш?!
Ние доста често не пишем, но пък се събираме! Е вярно понякога сбирките протичат в доста интимна обстановка, но все пак ги има. Вчера се събрахме 10 души! Но ти това няма как да го знаеш понеже не идваш... Има и друго - напоследък някои от по-младите взеха да си организират срещите ползвайки фейсбук и загърбвайки форума, даже и лого и стикери са спретнали...
Та има известна разлика между форумен ентусиаст, сбиркаджия и стрийт рейсър :mhihi:
BMW Crash master

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 13.01.2010
Местоположение: Благоевград
Пол: Жена
Кара: E92, F11
Мечтае да кара: М3

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от cvette » 08 Апр 2011, 12:48

D.Stanev написа:
bmw-maximilian написа: Има толкова много хора които не се интересуват от форума и не изявяват желание да го посещават поради простата причина,че те незнаят какво има тук,а пък някои дори и незнаят,че има такъв клуб и форум!

Ти май си един от тия... :mrgreen:
Колко пъти пишеш, в темата за срещите, че ще дойдеш на сбирка и не идваш?!
Ние доста често не пишем, но пък се събираме! Е вярно понякога сбирките протичат в доста интимна обстановка, но все пак ги има. Вчера се събрахме 10 души! Но ти това няма как да го знаеш понеже не идваш... Има и друго - напоследък някои от по-младите взеха да си организират срещите ползвайки фейсбук и загърбвайки форума, даже и лого и стикери са спретнали...
Та има известна разлика между форумен ентусиаст, сбиркаджия и стрийт рейсър :mhihi:



Напълно съгласна с D.Stanev, оплаквате се ,че няма срещи и организация, че не сте достатъчно информирани....Тази седмица лично написах както във форума,така и в прословутия фейсбук за срещата и видяхме кой колко е сериозен.Всяка седмица ще се заема с това да пиша къде и кога ще е срещата и нека колегите, които просто си пишат ,защото няма какво друго да правят, а после не идват на срещите да си замълчат, а не да ругаят без причина....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Любо Мегов » 08 Апр 2011, 15:06

:OT:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 25.04.2009
Местоположение: Veliko Tarnovo
Пол: Мъж
Кара: E36 Cabrio
Мечтае да кара: E30 3.0i М3
Детайли за колата: Стара с четири фара сърдита и все ми се кара, винаги начумерена и в гъза уверена...

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Sekretarq » 03 Май 2011, 20:19

Бих искал да се кандитирам за регионален оговорник за Велико Търново, ако не е избран подходящ човек разбира се , и смятам че мога да бъда достатъчно отговорен и сериозен, запознат съм с много ентусиасти в града, които са любители на марката , но като цяло много е занемарена организацията в града и има адски много коли с марката и всеки се надува че кара БМВ, а в последствие никой нищо не организира за да бъдем наистина едно цяло да се оважаваме и бъдем една част от БМВ клуб България. Бих направил всичко по силите си да помогна, да се развие този район, както с връзките и познатите си, така и с устрема да се възобновят сбирките, както преди, и бъдем по задружни в старата столица. :yes: :wave:
Всеки Търновски BMW ентусиаст, рано или късно си купува Е30......!!! Изображение живей на ръба, защото иначе заемаш много място, По добре 10 години като Лъв от колкото 40 години като Овца ....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Регионални структури на Клуба в страната.

Мнение от Elesar74 » 04 Май 2011, 8:46

Очевидно няма как нашето село да е регионален център на клуба, но въпреки това тук има ентусиасти, събираме се, лого направихме, ама не е напечатано още и смятаме да издирим повечето хора в града с автомобил BMW и да ги присъединим към нашата група, ест. ако желаят. Стикерите по колите карат хората да се заглеждат, виждал съм и че се зачитат даже, ама датите са много дребно написани и не ловят окото от пръв поглед. Другите автомобилисти в града вече ни заглеждат като обособена група на марката и може и леееко да ни завиждат даже, незнам :D .
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Следваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook