Запалване, тоци?

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 08 Дек 2004, 2:54

Ми не знам, питам щото някакъв майстор едно време ми беше споменал, че ако са лошо регулирани клапаните може да прекъсва двигателя...

Ми при мен се оказа остатъчен проблем. Имах замърсен ICV клапан, скапана ламбда и др дреболии. След остраняването им, си карах впечатлен от огромната разлика и сега чак обърнах повече внимание какво става. Прекъсването го усещам само на празен ход.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 08 Дек 2004, 19:23

smoKing написа:. бтв, защо си сменил само 2 свещи? пробвай да смениш останалите с 2-те които си извадил. сигурен ли си че пропускането на такт е отскоро? моето е едва доловимо и го хванах едва след като навих доста км.

Не знам защо си останал с впечатлението, че съм сменил само две свещи и очаквам да има ефект - всички са Бош (уж оригинални от Киров), както и останалите неща - за нови части не правя компромис с качеството. Може да не съм се изразил някъде правилно.
Иначе за прекъсването - не съм се заслушвал чак толкова преди да захладнее, но след като колата буквално започна да скача от работен такт на работен такт и правеше 2 метра напред, 1 назад толкова силно, че не можеш да предотвратя изкривяването на врата си нямаше как да не го забележа.
Мен малко ме е яд, че се опитвам да не правя половинчати работи, защото с тез оригинални части ми излиза доста повече, отколкото мога спокойно да си позволя и накрая пак с чужди коли на работа......
Ще пробвам тези дни, когато съм почивка с друга бобина и ще споделя какво е станало.
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Предишна

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook