Е30 комби

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 4.07.2015
Местоположение: Пирдоп
Кара: Служебна

Е30 комби

Мнение от bavareca1994 » 04 Юли 2015, 0:31

Здравейте,

Нов съм във форума най-вече заради възрастта, но си чета разделите и все залитам към старите модели. Новите ми идват много напудрени, ала го няма това злобно излъчване като на е30 най вече, е34е38, е28... Имам сериозна приятелка и искам комби като семейна кола. Затова събирам парички за нещо хубаво и съм решил да дам доста пари за нещо стойностно отколко некъв гроб за 1000 лв както са повечето теми тук. Макар да знам, че тея собственици трудно се разделят вече с колите си...

Днес бях по лични дела в София и на околовръстното видях едно синьо много лъскаво комби с нещо доста необичайно, което не съм виждал на живо или по снимки досега. Беше със сив кант отдолу. А също и жълти дълги и халогени. Изглеждаше брутално с тази визия още отдалече. Имаше и нещо дето светеше като габарити отстрани. Май бе и с шницер джанти или репкики, не видях добре, и с такава емблема на решетката.
Някой дали знае чие е и дали се продава. Надявам се, че не правя проблем с такава тема, но много му се изкефих. Дори и махнах на човека да го поздравя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 3.02.2012
Местоположение: Троян

Re: Е30 комби

Мнение от ///MBlitzz » 04 Юли 2015, 17:28

Аз лично имах е30 комби. Е вярно - беше 18ка с почти нищожни екстри и почти нищо специално по нея но ми се наложи да се разделя с нея по лична преценка февруари месец тази година. От тогава до сега всеки ден се сещам за нея и много ,много се натъжавам като не е при мен и се ядосвам на себе си какъв глупак съм да се разделя с първата си кола и то точно е30 комби - каквато ми беше мечта. Така че не се надявай някой току така да се раздели с нея било то за някаква сума .. освен ако не е глупаче като мен. :yes:

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Е30 комби

Мнение от bigmurzi » 06 Юли 2015, 13:29

имам чудесно комби :mhihi:
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 2057
Регистриран на: 7.09.2005
Местоположение: Севлиево
Пол: Мъж
Кара: от онея старите....
Мечтае да кара: магазинска е30-ка

Re: Е30 комби

Мнение от GEORGIEV » 06 Юли 2015, 16:49

Ще помоля на ЛС да се разбирате който има кола за продаване.
Заключвам темата,че ще стане като една малко по-надолу,ако автора иска да попита нещо конкретно за модела да ми пише ,ще отключа.
Изображение

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook