MOPART BMW SERVICE -0893565812

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 27.01.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 LCI & S1000RR K67

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от KpuB4o » 17 Фев 2020, 17:58

Благодаря на колегата за бързата реакция и отремонтиране на проблем със автоматична скоростна кутия на Е60 LCI. Определено при следващ проблем пак ще се обърна към колегата.

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от sachs » 18 Фев 2020, 14:05

KpuB4o написа:Благодаря на колегата за бързата реакция и отремонтиране на проблем със автоматична скоростна кутия на Е60 LCI. Определено при следващ проблем пак ще се обърна към колегата.

Радвам се,че успях да помогна. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 298
Регистриран на: 20.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от koziak » 18 Май 2020, 20:48

Супер доволен съм от Ники, страхотен специалист! Сервиза е на европейско ниво, както и отношението към клиента и автомобила!

Изпратено от моят SM-T725 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от adovet » 19 Май 2020, 9:39

и от мен отново благодарности, професионално и добре свършена работа :bchug: :bchug: :bchug:

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от sachs » 20 Май 2020, 21:45

koziak написа:Супер доволен съм от Ники, страхотен специалист! Сервиза е на европейско ниво, както и отношението към клиента и автомобила!

Изпратено от моят SM-T725 с помощта на Tapatalk



adovet написа:и от мен отново благодарности, професионално и добре свършена работа :bchug: :bchug: :bchug:


Благодаря! :)
Удоволствие е да се работи с хора като вас. :)

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 5.05.2020

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от iangelov » 05 Юни 2020, 9:25

Здравейте,
С първото си мнение във форума искам да споделя, меко казано, позитивното си впечатление от Mopart BMW service.
Според мен, сервизът е перфектен, както по отношение на сервизирането на автомобила, така и като отношение към клиента.
Искрени благодарности към собственика, който въпреки очевидното му огромно натоварване, отдели от времето си, за да отговори на всичките ми въпроси.
В мое лице, сервизът си спечели още един доволен клиент, който със сигурност би разчитал на тях и за в бъдеще.
Адмирации!

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от sachs » 09 Юни 2020, 15:50

iangelov написа:Здравейте,
С първото си мнение във форума искам да споделя, меко казано, позитивното си впечатление от Mopart BMW service.
Според мен, сервизът е перфектен, както по отношение на сервизирането на автомобила, така и като отношение към клиента.
Искрени благодарности към собственика, който въпреки очевидното му огромно натоварване, отдели от времето си, за да отговори на всичките ми въпроси.
В мое лице, сервизът си спечели още един доволен клиент, който със сигурност би разчитал на тях и за в бъдеще.
Адмирации!

Благодаря! :)

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 10.01.2020
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от SamVimes7777 » 09 Юли 2020, 14:14

Здравейте,

От доста време имам регистрация във форума, но никога досега не бях писал.
Влизал съм да прочета някоя друга интересна тема и до тук  Което е и разбираемо
Определено не ме бива в сглобяването и разглобяването на коли, да не говорим пък
за ремонта им. Личното ми мнение винаги е било, ако не разбираш от нещо не го пипай! :)

След безцелно и безуспешно мотаене по разни „майстори“ накрая просто бях вдигнал ръце и ми беше станало безразлично какво ще става с колата.

Докато един ден не влезнах във форума в последен отчаян опит да намеря мнение за някакъв що-годе читав сервиз. Така попаднах на темата за сервиза на Ники. Изчетох доста от нея и хората бяха все доволни. Учудващо съмнително ми мина през главата, но какво пък колата и без това вече отчайващо си ревеше за майстор.

Звъннах му. Обясних му набързо за какво иде реч и ми запази час. В денят, след като я закарах получих обаждане от него с точното ми състояние на колата. Сигурен съм, че на много хора няма да им е приятно да чуят какво им е реалното състояние на автомобилите. Е аз определено не съм от тях. По-добре истината отколкото дежурното „Ела ше я опраим“ :)

Разбрахме се какво да правят по нея и на следващият ден колата беше готова :)

Личните ми впечатления са:

-Запазване на час (говори за много добра организираност на работния процес и не ви оставят без кола, ако не сте стигнали до рапатрак разбира се :) )
- Изключително точно професионално и откровено мнение за състоянието на автомобила
- Няма го дежурното „Ела ше я опраим“ (според мен няма човек в тази държава да не го е чувал :) )
- Изключително бързо и качествено отремонтиране на автомобила
- Това може би е най-чистия сервиз, в който съм влизал (за някои може да е маловажно, но говори за отговорност и уважение, както към клиентът, така и за себеуважение на хората, които работят там)


Горещо препоръчвам сервиза с две ръце. Както и искам да изкажа огромна благодарност на Ники и на екипът му за човечното и откровено отношение!

Поздрави,
Орлин :)

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от sachs » 15 Апр 2021, 16:29

SamVimes7777 написа:Здравейте,

От доста време имам регистрация във форума, но никога досега не бях писал.
Влизал съм да прочета някоя друга интересна тема и до тук  Което е и разбираемо
Определено не ме бива в сглобяването и разглобяването на коли, да не говорим пък
за ремонта им. Личното ми мнение винаги е било, ако не разбираш от нещо не го пипай! :)

След безцелно и безуспешно мотаене по разни „майстори“ накрая просто бях вдигнал ръце и ми беше станало безразлично какво ще става с колата.

Докато един ден не влезнах във форума в последен отчаян опит да намеря мнение за някакъв що-годе читав сервиз. Така попаднах на темата за сервиза на Ники. Изчетох доста от нея и хората бяха все доволни. Учудващо съмнително ми мина през главата, но какво пък колата и без това вече отчайващо си ревеше за майстор.

Звъннах му. Обясних му набързо за какво иде реч и ми запази час. В денят, след като я закарах получих обаждане от него с точното ми състояние на колата. Сигурен съм, че на много хора няма да им е приятно да чуят какво им е реалното състояние на автомобилите. Е аз определено не съм от тях. По-добре истината отколкото дежурното „Ела ше я опраим“ :)

Разбрахме се какво да правят по нея и на следващият ден колата беше готова :)

Личните ми впечатления са:

-Запазване на час (говори за много добра организираност на работния процес и не ви оставят без кола, ако не сте стигнали до рапатрак разбира се :) )
- Изключително точно професионално и откровено мнение за състоянието на автомобила
- Няма го дежурното „Ела ше я опраим“ (според мен няма човек в тази държава да не го е чувал :) )
- Изключително бързо и качествено отремонтиране на автомобила
- Това може би е най-чистия сервиз, в който съм влизал (за някои може да е маловажно, но говори за отговорност и уважение, както към клиентът, така и за себеуважение на хората, които работят там)


Горещо препоръчвам сервиза с две ръце. Както и искам да изкажа огромна благодарност на Ники и на екипът му за човечното и откровено отношение!

Поздрави,
Орлин :)

:) Благодаря!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от b2 » 21 Апр 2021, 12:04

Аз също да дам обратна връзка.
След има няма 5-6 години прекъсване пак се върнах към BMW. И преди бях клиент и сега пак съм.
Радвам се да видя колко се е развил и разширил бизнеса без да падне качеството по никакъв начин, напротив!

Аз съм много доволен и препоръчвам!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 16.01.2021
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от lsfc46 » 27 Апр 2021, 12:55

Преди две седмици оставих Е60-та при момчетата от Mopart за преглед на ходова част. До няколко часа ми звъннаха обратно с оферта за смяна на амортисьори. Колата беше готова един ден по-рано от предварително заявения от тях срок. Дадоха ми 2 години гаранция и ми попълниха ремонтната история на колата, което ми направи доста добро впечатление. Всичко мина гладко и без никакви усложнения, платих сумата, която беше заявена предварително без стотинка разлика в цената. При нужда бих ги посетил пак!

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от sachs » 15 Май 2021, 19:16

b2 написа:Аз също да дам обратна връзка.
След има няма 5-6 години прекъсване пак се върнах към BMW. И преди бях клиент и сега пак съм.
Радвам се да видя колко се е развил и разширил бизнеса без да падне качеството по никакъв начин, напротив!

Аз съм много доволен и препоръчвам!


Sent from my iPhone using Tapatalk


lsfc46 написа:Преди две седмици оставих Е60-та при момчетата от Mopart за преглед на ходова част. До няколко часа ми звъннаха обратно с оферта за смяна на амортисьори. Колата беше готова един ден по-рано от предварително заявения от тях срок. Дадоха ми 2 години гаранция и ми попълниха ремонтната история на колата, което ми направи доста добро впечатление. Всичко мина гладко и без никакви усложнения, платих сумата, която беше заявена предварително без стотинка разлика в цената. При нужда бих ги посетил пак!

:yes: Благодаря

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 15.06.2016
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от venzo » 03 Юни 2021, 15:56

Доволен съм от професионалното отношение, обясниха проблема и подходиха отговорно. Поздрави.

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от sachs » 24 Юни 2021, 16:41

venzo написа:Доволен съм от професионалното отношение, обясниха проблема и подходиха отговорно. Поздрави.

:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 15.06.2016
Пол: Мъж

Re: MOPART BMW SERVICE -0893565812

Мнение от venzo » 28 Юни 2021, 20:18

Ники, здравей,
разбрах че състоянието на веригата (ф25, 2.0 дизел 184 кс) може да се провери. Правите ли го при вас и колко струва?

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook