Диагностика на АВТОКЛИМАТИЦИ -> от 20 ЛВ!!!Всякакви ремонти!

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 39 лева !!!ПРОМОЦИЯ!!!

Мнение от poroka » 02 Юли 2013, 21:06

!!! ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮНИ !!!


1. Автоклиматици
- диагностика и откриване на проблеми 15 лв.
- дозареждане ( вкл. цена за диагностика ) 29 лв.
- цялостно зареждане 49 лв !!!


...очаквайте още летни и изненадващи промоции съвсем скоро !

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 39 лева !!!ПРОМОЦИЯ!!!

Мнение от poroka » 29 Юли 2013, 8:14

ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ ЮЛИ!!![/color]

!!!БОНУС ЗА ВСЕКИ КЛИЕНТ, ВЪЗПОЛЗВАЛ СЕ ОТ ПРОМОЦИИТЕ НИ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИК ПРЕЗ МЕСЕЦ ЮЛИ!!! БЕЗПЛАТНО !!! Най-новият метод за отстраняване на неприятни миризми и бактерии РЕАЛНА ЦЕНА - 35 ЛЕВА
ПРЕМАХВАНЕ НА МИРИЗМИ И БАКТЕРИИ ОСВЕН ОТ ВЪЗДУХОВОДИТЕ НА АВТОМОБИЛА И ОТ ЦЯЛОТО КУПЕ.Особено е подходящ за хора които возят малки деца,тъй като унищожава 99.9% от всички бактерии в купето !!!
Обработката на купето трае около 12 - 20 минути
Препоръчва се след като бъде обработено купето да се смени поленовият филтър/климатичният филтър/.
ГАрантиран метод за премахване на бактериите и неприятните миризни в купето!


1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 39 лева !!!ПРОМОЦИЯ!!!

Мнение от poroka » 06 Авг 2013, 10:40

Промоциите и цените важат и за АВГУСТ МЕСЕЦ :)


Аватар
Мнения: 761
Регистриран на: 29.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39 M52 газов котлон
Мечтае да кара: колело на кило ракия

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 29 лева !!!НОВИ БОНУСИ!!!

Мнение от dbanchev » 26 Авг 2013, 9:44

Много съм доволен! Климата работи на 6, много сте точни пичове.... цена и качество без конкуренция! :bowdown:

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 29 лева !!!НОВИ БОНУСИ!!!

Мнение от poroka » 27 Апр 2014, 16:40

ПРОМОЦИЯ до 30 ЮНИ!!
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 29 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 49 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, Бул. Инж. Иван Иванов 67 ( ж.к. Сердика ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:  08 - 20 часа ( ВСЕКИ ДЕН )

Телефон за контакт: 0888813124

* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- Боядисване на автомобили и мотори
- Полиране на автомобили и мотоциклети
- Полиране на фарове
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Ел. ремонти
- МОНТАЖ И ПОДРЪЖКА НА ГАЗОВИ ИНЖЕКЦИОНИ ВИСОКО КАЧЕСТВО НА ДОСТЪПНИ ЦЕНИ!
Последна промяна poroka на 18 Юни 2014, 20:54, променена общо 3 пъти

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ - 29 лева !!!НОВИ БОНУСИ!!!

Мнение от poroka » 27 Май 2014, 23:16

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!
На 1 МАЙ ще има сервизна група в ГРАД ПЛОВДИВ.
Адрес: Ж.к. Тракия, бл.310 ( Изгубеният блок )
Работно време: 10 - 15 часа
Можете да се обаждате,за да си запишете часове предварително на - 0988 83 24 68

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ МАЙ - 29 лева

Мнение от INTEGRALE » 29 Май 2014, 20:03

Доволен съм

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ МАЙ - 29 лева

Мнение от poroka » 21 Юни 2014, 22:10

INTEGRALE написа:Доволен съм


:yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ МАЙ - 29 лева

Мнение от poroka » 02 Юли 2014, 7:12

Колеги обаждайте се предварително за записване не час, за да не чакате на място. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 9.11.2007
Кара: s500,w220 ; s420 w140

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ Юни - 29 лева

Мнение от cherepa83 » 02 Юли 2014, 17:47

вчера зареждах една в140, доволен съм, пропуснах да те попитам колко струва препарата за запълване на пропуски ?

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ Юни - 29 лева

Мнение от poroka » 22 Авг 2014, 19:03

cherepa83 написа:вчера зареждах една в140, доволен съм, пропуснах да те попитам колко струва препарата за запълване на пропуски ?


Имаш ЛС , колега

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ Май 2015 - 25 лева

Мнение от poroka » 25 Май 2015, 15:27

Промоционални цени за зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ до 31 Май 2015г!!!

1. Диагностика - 10лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система -25 лв
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 45 лв
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 5-25 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).
5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.

АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, ж.к. Сердика, бул. Инж. Иван Иванов 67 ( търсете го по картата на Bgmaps.com ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Работно време:
08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
08 - 16 часа ( Събота )
08 - 14 часа ( Неделя )

* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.
* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.
* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици , както и най-качесвения сертифициран фреон.

!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !

ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете или ще се наложи да закъснеете, моля обадете ни се да ме предупредите, защото графика е предварително разчетен, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред , за да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.



Разяснение:

--->
Цялостното пълнене представлява : изтегляне на останалото количество масло и фреон ,което има в системата, рециклиране, вакуумиране на системата, цялостен оглед за пропуквания и други неизправности на местата ,където е възможно дас е появят, надуване на системата и проверка за течове чрез пропускотърсач(хваща и пропуските във вътрешния радиатор - чувствителност 5гр./1 година), наливане на масло, оцветител и фреон чрез везна, по точно определен грамаж за модела автомобил и замерване на работата на климатичната система след като тя вече е пълна и работеща

Ако искате да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата: ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги .

Телефон за връзка: 0888813124 ; 0877713124 Д енд Д трейд ЕООД
София

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 31.12.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Mercedes S500 306 к.с.
Мечтае да кара: BMW B7 ALPINA

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 31 Май 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от dimi81trov » 27 Май 2015, 22:49

D&D Trade Ltd. – Сервиз автоклиматици !!! ВНИМАНИЕ !!!
С оплакването ми от този сервиз за автоклиматици в София, най-вече искам да предпазя много други потенциални жертви на тези НЕКАДЪРНИЦИ! Първо да спомена проблема, заради който посетих дадения сервиз. Когато ми се включваше компресора на климатика (уточнявам добре охлаждащ), се чуваше понякога някакво тракане като от лагер. След позвъняване в сервиз D&D Trade Ltd. (звъннах на тях тъй като имаха много реклами и изглеждаха голям сервиз специализиран за автоклиматици) момчето, което отговори на обаждането след като му обясних за шума също спомена, че най-вероятно е лагер за смяна. Сервизът е с работно време до 20:00 часа аз отидох на 21.05.2015 (четвъртък) към 17:10 часа. Още това, което видях с пристигането ми направи много лошо впечатление, 4-5 момчета, служителите на сервиза бяха отворили софрата с бирите и мезетата, а в същото време имаха доста клиент, които чакаха да им бъде обърнато внимание. Самите служители се чудеха на кое по напред да обърнат внимание на клиентите или на бирите !!! Вкараха колата ми да я погледнат и веднага с "поглед" установиха че трябва да се смени дехидратор и клапан. Казаха, че трябва да оставя колата и така и направих. Звъннах на следващия ден петък късния следобед да проверя до къде са стигнали тези "специалисти" и момчето което ми вдигна каза че оставало само клапана да сменят, но тъй като му носили няколко клапана и те не ставали, пък моя бил по специален, ще се наложи колата да остане и в събота. В събота към обяд звъннах, същото момче ми каза че работи усилено по колата ми и ще ми звънне по късно. Аз обаче имайки лошото предчувствие отидох в сервиза да ги видя тези "капацитети" до къде са стигнали и въобще какво правят по колата ми. Още с влизането видях че трескаво се опитват нещо да правят по колата ми но явно нищо не се получаваше. Резултата след смяната на горе споменатите дехидратор+клапан+лагер, беше следния: Имах неработещ климатик (духащ топло), когато е включено копчето на климатика и като изключа от скорост в движение оборотите много често остават 1200-1300 !!!! Когато съм на място на свободна скорост и като изключа копчето на климатика оборотите 4-5 пъти заиграват около 450-500 докато се нормализират !!! Също така не знам по какъв варварски начин са дърпали лоста на ръчната спирачка, че бутона който се натиска беше хлътнал много здраво навътре !!!!
А, забравих да спомена че пристигайки в сервиза и в събота, гледката на бири и скари отново беше на преден план !!!
За цялата тази "отлично" свършена работа момчетата малко гузно ми казаха че ще струва 265 лв !!! Разбира се ми издадоха касова бележка + констативен протокол на който трябваше да се разпиша че си взема колата в състоянието в което съм я оставил !!!! А преди това упорито ме убеждаваха, че трябвало да се види и компресора, защото само той може да е причината за това че нямам студено в колата и на моя въпрос как до сега съм имал и като си карам ми е комфортно и държа климатроника на дълъг път на 20 градуса, защото ако сваля градусите ще замръзна, отговора беше: "При движение влиза достатъчно хладен въздух от вън, че да замръзнеш" , при положение че съм само на вътрешна циркулация !!!!!!!
Сега определено ще си потърся правата в Комисията за защита на потребителите, също така ще се обърна към семейния ни доста добър адвокат, защото мисля че е крайно време такива "типове" да си получават заслуженото по цивилизован начин, защото най-лесно ми е да платя и на без това изгладнелите момчета по фитнесите и да ги отнесат в някое друго измерение !!!! Но определено мисля че е време за цивилизованост в тези отношения !!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 31 Май 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от poroka » 31 Май 2015, 11:14

dimi81trov написа:D&D Trade Ltd. – Сервиз автоклиматици !!! ВНИМАНИЕ !!!
С оплакването ми от този сервиз за автоклиматици в София, най-вече искам да предпазя много други потенциални жертви на тези НЕКАДЪРНИЦИ! Първо да спомена проблема, заради който посетих дадения сервиз. Когато ми се включваше компресора на климатика (уточнявам добре охлаждащ), се чуваше понякога някакво тракане като от лагер. След позвъняване в сервиз D&D Trade Ltd. (звъннах на тях тъй като имаха много реклами и изглеждаха голям сервиз специализиран за автоклиматици) момчето, което отговори на обаждането след като му обясних за шума също спомена, че най-вероятно е лагер за смяна. Сервизът е с работно време до 20:00 часа аз отидох на 21.05.2015 (четвъртък) към 17:10 часа. Още това, което видях с пристигането ми направи много лошо впечатление, 4-5 момчета, служителите на сервиза бяха отворили софрата с бирите и мезетата, а в същото време имаха доста клиент, които чакаха да им бъде обърнато внимание. Самите служители се чудеха на кое по напред да обърнат внимание на клиентите или на бирите !!! Вкараха колата ми да я погледнат и веднага с "поглед" установиха че трябва да се смени дехидратор и клапан. Казаха, че трябва да оставя колата и така и направих. Звъннах на следващия ден петък късния следобед да проверя до къде са стигнали тези "специалисти" и момчето което ми вдигна каза че оставало само клапана да сменят, но тъй като му носили няколко клапана и те не ставали, пък моя бил по специален, ще се наложи колата да остане и в събота. В събота към обяд звъннах, същото момче ми каза че работи усилено по колата ми и ще ми звънне по късно. Аз обаче имайки лошото предчувствие отидох в сервиза да ги видя тези "капацитети" до къде са стигнали и въобще какво правят по колата ми. Още с влизането видях че трескаво се опитват нещо да правят по колата ми но явно нищо не се получаваше. Резултата след смяната на горе споменатите дехидратор+клапан+лагер, беше следния: Имах неработещ климатик (духащ топло), когато е включено копчето на климатика и като изключа от скорост в движение оборотите много често остават 1200-1300 !!!! Когато съм на място на свободна скорост и като изключа копчето на климатика оборотите 4-5 пъти заиграват около 450-500 докато се нормализират !!! Също така не знам по какъв варварски начин са дърпали лоста на ръчната спирачка, че бутона който се натиска беше хлътнал много здраво навътре !!!!
А, забравих да спомена че пристигайки в сервиза и в събота, гледката на бири и скари отново беше на преден план !!!
За цялата тази "отлично" свършена работа момчетата малко гузно ми казаха че ще струва 265 лв !!! Разбира се ми издадоха касова бележка + констативен протокол на който трябваше да се разпиша че си взема колата в състоянието в което съм я оставил !!!! А преди това упорито ме убеждаваха, че трябвало да се види и компресора, защото само той може да е причината за това че нямам студено в колата и на моя въпрос как до сега съм имал и като си карам ми е комфортно и държа климатроника на дълъг път на 20 градуса, защото ако сваля градусите ще замръзна, отговора беше: "При движение влиза достатъчно хладен въздух от вън, че да замръзнеш" , при положение че съм само на вътрешна циркулация !!!!!!!
Сега определено ще си потърся правата в Комисията за защита на потребителите, също така ще се обърна към семейния ни доста добър адвокат, защото мисля че е крайно време такива "типове" да си получават заслуженото по цивилизован начин, защото най-лесно ми е да платя и на без това изгладнелите момчета по фитнесите и да ги отнесат в някое друго измерение !!!! Но определено мисля че е време за цивилизованост в тези отношения !!!!


Колега, явно с хора като вас е трудна комуникацията.
Да разясня първо относно "софрата и бирите". Няма как да забраня на отделни от нас майстори, чийто работни места са в другите халета около нас да пият бира докато обядват". Това нито е мой проблем нито ме ангажира по някакъв начин.
Второ вече по темата: Г-н Димитров пристига в сервиза ни с работещ компресор на климатичната система в граници на ниското налягане 4-5 бара (Ниско в покой без да се подава газ на автомобила) и 20+ (високо налягане за хората на които това би им говорило нещо ) и ни заявява нещо ми трака като работи климатикът и духа слабо когато съм на място , когато я държа в обороти духа по -студено,както и на дълъг път(разбира се). След диагностиката установихме ,че освен лагера на компресора ,който тропаше има проблем и в компресора( наляганията ,които поддържа не са в нормалните граници поради което не духа както трябва) и дехидратора(запушен),който беше 97 година (оригиналният) , а той както знаем всички е консуматив на климатичната система. За да не товарим излишно клиента решихме първо да сменим само дехидратора и в случай,че компресорът заработи в нормални граници да спестим някой лев на клиента( което той явно не оцени). В крайна сметка високото налягане влезе в граници(10-14 бара) ,но ниското остана по-високо от нормалното, поради което решихме да сменим клапан за ниското налягане в компресора, след чиято смяна и двете налягания са в граници и без да се подават обороти на автомобила. Всички части ,които са сменени са нови и старите да върнати както би трябвало да бъде на г-н Димитров. След смяната на клапана(който е механичен и външен),която беше най-адекватното и евтино решение в случая ,БМВ-то продължаваше да не духа студено(компресорът до този момент не е отварян,за да се установи дали вътре нещо не е счупено). Г-н Димитров каза не вярвам,че има проблем в компресора ,аз искам да пробвам да го покарам и да видя дали няма да се оправи сам и да посетя и друг сервиз за 2-ро мнение и ние се съгласихме. Издадохме автомобила, като казахме на г-на когато реши и установи и в друг сервиз ,че проблема е този ,който казваме да дойде ,за да довършиме започнатото, той се съгласи и си тръгна , след което заля интернет с подобни небивалици с които позори името на фирмата ни ( за което ще търпи отговорност ).
Оборотите и ръчната: Нито сме пипали нещо по мотор или каквото и да е друго по автомобила освен климатичната система нито знам дали преди този автомобил е държал перфектни обороти и като включиш климатика или го изключиш са играели 2-3 пъти оборотите. Относно ръчната на кола 97 година ,бутона беше потънал явно когато е била дръпната ,след ,което се оправи след 1-2 дърпания и отпускания ( ?!?!? ). (в крайна сметка клиента си все колата с непотънал бутон и нормално работеща ръчна). Преувеличенията не свършват до тук...

На всичкото отгоре след като разбрах,че господинът е останал с лошо впечатление като прочетох първия му пост в интернет , се обадих по телефона извиних се ако не ни е разбрал правилно ,или по някакъв начин се е почувствал подведен и т.н. Попитах го дали е посетил все пак друг сервиз, какво са установили, на което той отговори ,че не е . Поканих го отново независимо от грубите му думи да заповяда в сервиза ,за да довършим ремонта ,който не довършихме по негово,желание ,защото си тръгна с колата, за да отиде в друг сервиз за 2-ро мнение както казах по-рано.
С две думи винаги ще има недоволни каквото и да правиш в тази криворазбрана цивилизация.

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ до 30 ЮНИ 2015 - 25 лева!Ремо

Мнение от poroka » 20 Юни 2015, 19:59

Поради големия интерес удължаваме промоцията на същите цени до края на ЮНИ месец :)

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook