АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от klintan66 » 03 Окт 2016, 18:47

Здравей отново, колега!

По класики като Е34 работите ли?
Пропадна педала за съединителя и се втвърдява педала за спирачките понякога.
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 11.07.2016
Пол: Мъж

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от DKaraivanov » 04 Окт 2016, 20:32

Днес за първи път ми се наложи да посетя сервиза поради повреден стартер каквито бяха и предположенията ми. Оставих колата сутринта и привечер ме извикаха да си я взема. Повече от доволен съм от свършената работа , да не говорим, че някои от услугите им ги извършиха за тяхна сметка. Едно огромно благодаря и съвсем скоро ще се видим пак да продължим по списъка с ремонтни дейности. :bchug:

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 22 Дек 2016, 7:09

klintan66 написа:Здравей отново, колега!

По класики като Е34 работите ли?
Пропадна педала за съединителя и се втвърдява педала за спирачките понякога.


:yes:

DKaraivanov написа:Днес за първи път ми се наложи да посетя сервиза поради повреден стартер каквито бяха и предположенията ми. Оставих колата сутринта и привечер ме извикаха да си я взема. Повече от доволен съм от свършената работа , да не говорим, че някои от услугите им ги извършиха за тяхна сметка. Едно огромно благодаря и съвсем скоро ще се видим пак да продължим по списъка с ремонтни дейности. :bchug:


:yes:

Нито ние, нито Вие имаме интерес да бавим ремонти - особено при ограниченото ни пространство и нивата на натовареност.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 22 Дек 2016, 7:12

Екипа на DSC Performance ще почива от 23.12.2016 до 04.01.2017 (включително).
Желаем весели коледни и новогодишни празници на всички!

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 9.05.2007
Кара: Е70 2007

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от batjoko » 10 Яну 2017, 13:22

Златни момчета. Върнаха ми надеждата, че у нас някой може да работи с мерак и професионализъм. Супер информирани, супер коректни, търпеливи, чевръсти. Трябва много да обичаш работата си, за да може така търпеливо и внимателно на всеки клиент да обясниш проблема. Страхотна приятелска атмосфера (когато попаднах за първи път при тях си помислих: "абе тия юнаци само на приятелите си колите ли правят..."). Така се работи!!! Живи и здрави Ванка, Васко, Ники, Пешо!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 23.04.2005
Местоположение: София
Кара: Toyota Avensis T27 D-4D

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от cowboetz » 12 Фев 2017, 9:37

Разбират, обясняват подробно. Има какво да се желае все пак.
Последна промяна cowboetz на 19 Юни 2017, 13:13, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1161
Регистриран на: 6.10.2013
Пол: Мъж
Кара: 535D e60
Мечтае да кара: M5 F10

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от CrazyElement » 02 Мар 2017, 16:55

Много доволен от момчетата , обясняват ти подоброно всичко и също така ти казват какво не е наред по колата и вече ти си преценяш дали да го оправиш или някъде на пътя да те остави, кажи речи диагностика на автомобила на изключително професионално ниво :). Аз оставих моята кола за смяна вериги и съм изключително доволен от отношението им към мен :) . Живи и здрави и бъдете все така запалени фенове , трябва да има повече хора като вас :).

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 28 Мар 2017, 8:09

batjoko написа:Златни момчета. Върнаха ми надеждата, че у нас някой може да работи с мерак и професионализъм. Супер информирани, супер коректни, търпеливи, чевръсти. Трябва много да обичаш работата си, за да може така търпеливо и внимателно на всеки клиент да обясниш проблема. Страхотна приятелска атмосфера (когато попаднах за първи път при тях си помислих: "абе тия юнаци само на приятелите си колите ли правят..."). Така се работи!!! Живи и здрави Ванка, Васко, Ники, Пешо!!!


Благодарим за гласуваното доверие и за добрите думи!
Жив и здрав и ти, Док ;)

cowboetz написа:Голям плюс от мен за сервиза и хората работещи там. Разбират, обясняват подробно, коректни.
Респект!


Винаги сме се стремели да обясним детайлно какъв е проблема и да предложим възможно най-адекватния начин за разрешаването му. :yes:

CrazyElement написа:Много доволен от момчетата , обясняват ти подоброно всичко и също така ти казват какво не е наред по колата и вече ти си преценяш дали да го оправиш или някъде на пътя да те остави, кажи речи диагностика на автомобила на изключително професионално ниво :). Аз оставих моята кола за смяна вериги и съм изключително доволен от отношението им към мен :) . Живи и здрави и бъдете все така запалени фенове , трябва да има повече хора като вас :).


Когато сервиз, който знае какво прави ... попадне на клиент, който знае какво иска - работата е песен ! :yes:
Жив и здрав и много безавариини километри :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 1.07.2013
Пол: Мъж
Кара: e46

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dakelinhio » 03 Апр 2017, 16:51

С риск да си навлеча гнева на много хора тука, казвам че изобщо не съм доволен от този сервиз. Преди година и половина основен ремонт на двигател, сега пак проблеми с двигатела, пак си харчи масло, ваноса пак не е зацепен.
Само 40000км по-късно, а ми бе казно - "докато я караш тая кола, проблеми няма да имаш". После по Коледа 1 седмица с проблем, смениха ми бензиновата помпа - проблема си остана. Дано другите колеги са доволни от вас, лично аз не съм.

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 04 Апр 2017, 15:17

Dakelinhio написа:С риск да си навлеча гнева на много хора тука, казвам че изобщо не съм доволен от този сервиз. Преди година и половина основен ремонт на двигател, сега пак проблеми с двигатела, пак си харчи масло, ваноса пак не е зацепен.
Само 40000км по-късно, а ми бе казно - "докато я караш тая кола, проблеми няма да имаш". После по Коледа 1 седмица с проблем, смениха ми бензиновата помпа - проблема си остана. Дано другите колеги са доволни от вас, лично аз не съм.



Здравей, колега.

Може ли маааалко повече подробности относно колата - VIN, регистрационен номер или Ваш телефонен номер - искам да видя кога и какво сме правили по вашата кола, кога е било и ако е удобно да минете да прегледаме колата повторно.

Виждам, че карате компакт Е46 предполагам N42 или N46 -мотори, който принципно имат проблем с разход на масло от цилиндровата глава.
Ако сме ревизирали глава - то гарантирам, че там нещата са ОК - включително и ваноса. (елементарно е да се провери).
Ако обаче сме ревизирали глава, но не сме пипали нищо надолу и след 40 000км има проблем (не в главата) ...някак си не ми се вижда нормлано да ни държите отговорни за това.

Пак казвам - изпратете ми на ЛС или се обадете да дадете някакви данни за колата, за да видим какво сме правили по нея.

Разбира се, че имате право да сте недоволен от нас - просто е редно да ни дадете малко информация, за да знаем кой стой зад ника...или по-скоро за коя кола говорим.

Частта с бензиновата помпа също е доста двусмислена - ако е закупена от нас - има гаранция - защо не се обадихте ?

Разбира се, че може да има грешка от наша страна, но е хубаво да видим дали това наистина е така.
Предполагам имате наши телефони, а и знаете къде сме - заставаме с имената си, за да видим дали проблема е в нас или не е - нищо не Ви пречи да се свържете с нас, за да хвърлим едно око какво се е случило за течи 40 000км за който говорите Вие.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от pinko_23 » 02 Май 2017, 13:58

Здравейте

И аз да се включа с мнение, обадих се за да си запазя час, отидох в уговореният час почти веднага ме приеха, за жалост симптомите на проблема не се появиха става въпрос за едно щракане, дрънечене от задно колело. Момчето ми отдели достатъчно време да се повозим, да ми обясни от какво може да е проблема. Аз лично съм доволен от отношението към мене, и пак бих ги посетил. Не са от тези майстори дето ще ти кажат давай тука да сменяме това и онова. Успех момчета и продължавайте с добрата работа.
Няма начин да няма начин

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Oblivion » 12 Май 2017, 16:47

Пълна инспекция на кола с предварителна уговорка ако се предлага, моля ориентировъчна цена на ЛС за е46. Защото съм си набелязал един екземпляр но ми трябва мнение и от майстор.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: София

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от numizmat » 28 Юни 2017, 8:51

Искам да споделя личния си експириънс от посещенията в сервиза. Клиент съм им от около 1 година /откакто взех настоящата си 39ка/. При всички проблеми, които съм срещал до момента съм получавал навременна и качествена намеса. Нещо много важно може да се сподели - винаги ти обясняват какво се е случило, как се е случило и какво е предприето в хода на ремонта / за лаици като мен /. Изграждат доверие към клиента, което е важто. Успех!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Dimitroff » 02 Юли 2017, 7:17

pinko_23 написа:Здравейте

И аз да се включа с мнение, обадих се за да си запазя час, отидох в уговореният час почти веднага ме приеха, за жалост симптомите на проблема не се появиха става въпрос за едно щракане, дрънечене от задно колело. Момчето ми отдели достатъчно време да се повозим, да ми обясни от какво може да е проблема. Аз лично съм доволен от отношението към мене, и пак бих ги посетил. Не са от тези майстори дето ще ти кажат давай тука да сменяме това и онова. Успех момчета и продължавайте с добрата работа.


Нямаме политика на смяна на здрави части с нови на принципа проба-грешка.
Ние сме на мнение, че е по-добре 2-3 посещения (докато се локализира със сигурност неясен проблем), отколкото 2-3 сменени части с цел стрелба в тъмното.

Oblivion написа:Пълна инспекция на кола с предварителна уговорка ако се предлага, моля ориентировъчна цена на ЛС за е46. Защото съм си набелязал един екземпляр но ми трябва мнение и от майстор.


Предлага се.
На въпроси свързани със запазване на час и цени - на посочените телефони.

numizmat написа:Искам да споделя личния си експириънс от посещенията в сервиза. Клиент съм им от около 1 година /откакто взех настоящата си 39ка/. При всички проблеми, които съм срещал до момента съм получавал навременна и качествена намеса. Нещо много важно може да се сподели - винаги ти обясняват какво се е случило, как се е случило и какво е предприето в хода на ремонта / за лаици като мен /. Изграждат доверие към клиента, което е важто. Успех!


Благодарим за добрите думи.
Лесно е да сменим част/части и да кажем - ела си вземи колата - готова е - дължиш толкова пари....само, че от "ден първи" сме решили, че няма да работим по този начин!
Когато проблема се диагностицира - преди да се пристъпи към смяна се коментира с клиента колко ще е частта и колко труда - едва след даване на съгласие от страна на собственика се пристъпва към работа, а ако по време на ремонта се види друг проблем - процедурата се повтаря, но ти вече си наясно с факта, че няма как да не знаеш какво се случва с колата ти и колко ще бъде ремонта (преди да бъде завършен).
Поздрави и безаварийни километри :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 11.12.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f25 2,8i 16"

Re: АВТОСЕРВИЗ "DSCPerformance" Ltd.

Мнение от Ваян » 05 Ное 2017, 22:29

И аз се присъединявам към доволните им клиенти. Много са добри :bowdown: , препоръчвам ги :yes: .

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook