Проблем !!!!! свързан с дигиталния климатроник ?

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 7.02.2008
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320D

Проблем !!!!! свързан с дигиталния климатроник ?

Мнение от kolov » 09 Яну 2011, 18:56

здр!
от няколко месеца имам един проблем с дигиталния климатроник. изчетох всички теми свързани с това, но не намерих някой да има моите болежки. имам следния проблем както си работи климатроника , първо спираше да върти вентилатора а климатроника си светеше и си показваше градусите. след като почетох реших да сменя този кондензатор, който го посочват като причина, след като го сменихме проблема си остана, но сега гасне всичко и гасне след като вдигна градусите над 25 и работи известно време и спира, като изгася колата и след това дам на контакт се чува едно цъкане, което установих че е от релетата, като махна релетата цъкането се прехвърля някъде при вентилатора. като изгася колата от контакт и постой така няколко минути и климатроника тръгва. и вчера го свалих отново да го проверим за студени спойки и дали няма нещо прекъснато сменихме всички кондензатори, но проблема си остана. като работи на 22 градуса работи нормално щом го усиля на и над 25 градуса спира. четох за прословутия таралеж, степените ми работят всичките, единствено ме притеснява, че като го пусна имам един играене на оборотите, но на дисплея не се отразява. забравих да добавя, като спре да работи забелязах, че започват да работят реотаните на задното стъкло
благодаря !!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Проблем !!!!! свързан с дигиталния климатроник ?

Мнение от bum_bum » 09 Яну 2011, 18:57

Къде тук е тунинга?
Изображение

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook