Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 28.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E36 320 97'
Мечтае да кара: BI-TURBO

Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от xds » 30 Юли 2011, 10:35

Здравейте колеги, първо се извинявам темата ми ако не е за тук , но не намерих по-подходящо място да я пусна.Моля ако модераторите го намерят да я преместят.

Предстои ми пътуване в Европа и ще ми трябва ГПС ако може да ми препоръчате нещо до около 300-350 лв на което може да се обновяват картите лесно и да е полезен за работа.

Радар детектор отдавна се каня да си купя и реших че сега е най-подходящо така че ако може да ми дадете 2-3 съвета какво да търся ще съм много благодарен до около 300-350 лв отново.

Благодаря на всички който са се отзовали.Приемам и предложения на ЛС за някой 2-ра употреба ако има разбира се.

Поздрави от Варна.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от bum_bum » 30 Юли 2011, 18:21

Предложения не гледай щото всеки ще ти предлага каквото ползва той. Най-добре си ги вземи от онлайн магазин извън Бг. Цените са с около 1/3 надолу.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 23.08.2007
Местоположение: Heidelberg Germania

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от Aleks79 » 30 Юли 2011, 18:27

Лично за мен , наи- добрата навигация е ТОМ ТОМ ,пак казвам лично мое мнение.. модел ще си избереш ,според джоба . Инсталираш си спеедкамс ,и караш умно :)
А за радар детектор .... КОБРА ... добра цена и лично аз съм доста доволен от мойта 12 бандова такава. Само да те предппредя ,че в Германия са доста забранени ..нищо че е детектор, а не антирадар. Просто гледаи да си спазваш ограниченията ,кадето има такива :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 28.03.2010
Пол: Мъж
Кара: E36 320 97'
Мечтае да кара: BI-TURBO

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от xds » 03 Авг 2011, 9:03

Честно ли са забранени в Германия :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от Kinopi » 04 Окт 2011, 18:15

xds написа:Честно ли са забранени в Германия :)

По аутобаните не ти трябва :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 713
Регистриран на: 14.03.2011
Пол: Мъж
Кара: F11 LCI 530xd / E46 330xda M57N
Мечтае да кара: по-малко на пътна помощ
Детайли за колата: +VRPerformance+eco-tuning auto+ново BMW X5 турбо

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от virtualchild » 04 Окт 2011, 18:30

Kinopi написа:
xds написа:Честно ли са забранени в Германия :)

По аутобаните не ти трябва :yes:

В Германия и Австрия нямаш право да го ползваш в движещо се превозно средство. В Гърция даже и да не го ползваш има солена глоба ако го намерят.
Иначе в Германия са направо ненормални по магистралите - няма ограничение и редовно си карат с 200.
В Сърбия съм ползвал ама никъде не съм засичал камери или радари.
Иначе се движа със Snooper из Бг обаче много дразнещо ако пред мен е друг такъв детектор защото моя направо подлудява.
Карам с Garmin nuvi най-евтиния за 300лв обаче има извън EU много тъпи бъгове например не може да изчисли маршрут извън EU - смята ти го винаге дори и по заобиколния път без да излиза от EU.
Update-ва се от net-а и има инфо за радари примерно в Италия, но няма в Австрия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 16.11.2005
Местоположение: Cal
Пол: Мъж

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от The_Ancient » 22 Окт 2011, 9:10

http://www.guysoflidar.com/radar-detect ... -test.html
Аз от тука ги гледах и си взех Whistler XTR-695SE. Не съм имал друг и не мога да преценя сравнително. Иначе тоя върши горе долу работа. Доста пищи и когато не требва, но е факт че от както съм го взел имам 8-9 хиляди км без проблеми. Един колега в работата имаше най-скъпия Ескорт и Валентина и казваше че за него Valentine One е най-доброто, а на Ескорта постоянно търсел стрелкичките. Аз немах бюджет за такива, както виждам и ти не си заделил, та прегледай и си прецени кое ти изнася.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от benzin » 22 Окт 2011, 10:10

аз ползвам Snooper (радар детектор с gps) мисля че е към 380лв. в момента, скоро ще трябва още един радар детектор да купувам и мисля пак да е Snooper
www.bmwпрофесори-bg.net

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 29.10.2011

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от WMBBMW » 29 Окт 2011, 19:10

benzin написа:аз ползвам Snooper (радар детектор с gps) мисля че е към 380лв. в момента, скоро ще трябва още един радар детектор да купувам и мисля пак да е Snooper

Да разбирам, че си доволен ?
За този snooper ли става въпрос http://www.amokin.bg/bg/product/cobra-snooper-3zero-radaren-detektor

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от benzin » 30 Окт 2011, 17:54

WMBBMW написа:
benzin написа:аз ползвам Snooper (радар детектор с gps) мисля че е към 380лв. в момента, скоро ще трябва още един радар детектор да купувам и мисля пак да е Snooper

Да разбирам, че си доволен ?
За този snooper ли става въпрос http://www.amokin.bg/bg/product/cobra-snooper-3zero-radaren-detektor

:yes:
www.bmwпрофесори-bg.net

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 24.11.2011
Пол: Мъж

Re: Предложете ми ГПС и Радар Детектор?

Мнение от kkosto9 » 28 Ное 2011, 10:26

Аз също се чудя, но тази система ми изглежда най-добра, защото съм с екранирани стъкла.
http://stealth-radar.eu/vid_article.php?id=747

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook