Доработки М40

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 7.02.2010
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: М40ки и М50Б...
Мечтае да кара: е-90 325i M-paket
Детайли за колата: M-50 То Чyk..

Доработки М40

Мнение от e90 325i » 05 Окт 2011, 16:56

Здравейте от доста време се чудя какво да направя по колата да е засиля малко и ето, че колегата бабуна е докарал колектори. Доколкото четох разбрах, че тези 4-1 колектори се усещат само въс високите :kuku: Смятам да си взема едни, след това да сложа филтър (малко се колебая между конус и панелен :confused: ) едно крайно гърне хубаво и след това ремап :paranoid: Какво ще кажете добре ли съм се насочил :mhihi: Дайте малко акъл :ok:
Скъпи, за рождения ми ден искам
подарък, който като го настъпя и за 3
секунди да вдига 100....!!!!! - Добре, ще
ти подаря кантар....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Доработки М40

Мнение от Boyadjiev » 05 Окт 2011, 19:03

e90 325i написа:Здравейте от доста време се чудя какво да направя по колата да е засиля малко и ето, че колегата бабуна е докарал колектори. Доколкото четох разбрах, че тези 4-1 колектори се усещат само въс високите :kuku: Смятам да си взема едни, след това да сложа филтър (малко се колебая между конус и панелен :confused: ) едно крайно гърне хубаво и след това ремап :paranoid: Какво ще кажете добре ли съм се насочил :mhihi: Дайте малко акъл :ok:

Всичко което си изброил е чудесно за едно начало по твоя мотор, но по-скоро почни от ревизия на двигателя, после тия работи. Ако търсиш съвет различен от идеите ти.... знаеш -> смени мотора, парите които ще дадеш са крайно неоправдани като цена/краен резултат... Иначе конус с топлинен щит, погледни темата в тунинг където е дискутирано. :wave:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 7.02.2010
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: М40ки и М50Б...
Мечтае да кара: е-90 325i M-paket
Детайли за колата: M-50 То Чyk..

Re: Доработки М40

Мнение от e90 325i » 05 Окт 2011, 20:47

Boyadjiev написа:
e90 325i написа:Здравейте от доста време се чудя какво да направя по колата да е засиля малко и ето, че колегата бабуна е докарал колектори. Доколкото четох разбрах, че тези 4-1 колектори се усещат само въс високите :kuku: Смятам да си взема едни, след това да сложа филтър (малко се колебая между конус и панелен :confused: ) едно крайно гърне хубаво и след това ремап :paranoid: Какво ще кажете добре ли съм се насочил :mhihi: Дайте малко акъл :ok:

Всичко което си изброил е чудесно за едно начало по твоя мотор, но по-скоро почни от ревизия на двигателя, после тия работи. Ако търсиш съвет различен от идеите ти.... знаеш -> смени мотора, парите които ще дадеш са крайно неоправдани като цена/краен резултат... Иначе конус с топлинен щит, погледни темата в тунинг където е дискутирано. :wave:

'Тва за мотора, че мога да си взема направо друг за тия пари ми е ясно :ok: Моя си е перфектен взех го от Италия от един дъртак на 95хил км с 3 ключа оригинални стелки, единия колан си е с цеофана още, волана е чистак, няма пипнато по колата нито пък забележка :shock: за първи път чух м40 което дори и при паленето не се чува повдигач та така.. Просто малко да живне колата искам :paranoid: А някой да знае до колко се развърта тва м40 без проблеми :kuku:
Скъпи, за рождения ми ден искам
подарък, който като го настъпя и за 3
секунди да вдига 100....!!!!! - Добре, ще
ти подаря кантар....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 452
Регистриран на: 7.04.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E91'07 325d
Мечтае да кара: М3

Re: Доработки М40

Мнение от hus0 » 21 Окт 2011, 21:09

Колеги с тоя колектор 4-1 трябва ли да се сменя цялата генерация и какви пари струва тоя колектор. А ремапа за какво се прави и как се прави. И какви резултати се постигат с тия доработки??
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Доработки М40

Мнение от bum_bum » 21 Окт 2011, 21:40

Една тема малко ли ти е, че отвори и втора?
Изображение

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook