Търся файл за чип тунинг на м42б18

Чип тунинг, Standalone и piggyback електроники.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 18.08.2013
Пол: Мъж

Re: Търся файл за чип тунинг на м42б18

Мнение от zlatev2000 » 21 Яну 2014, 21:59

Не виждам какво те бърка за колко месеца и кво ама щом ти е интересно ще ти кажа :) Преди чипа имах много по важни неща за правене а и бях баннат от форума и неможах да пиша по рано :)))
Та преди чипа се смени дифа с шпер, цялото окачване със коиловъри и полиуретан, обслужване на шпера смяна на всичко по предницата което беше разбито и по големи ъгли на завиване ....и др дребни неща као филтар КН карбоново гърне ....
Кажи ся ти за 3 месеца кво направи :))))

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 13.07.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ибрахим
Мечтае да кара: е36-ца с предно :)
Детайли за колата: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 4#p4004524

Re: Търся файл за чип тунинг на м42б18

Мнение от alexcivic » 22 Фев 2014, 18:23

Колега ще може ли малко пояснения по въпроса с чипа,че ми стана интересно а в крайна сметка не се разбира какво се е получило + - и аз съм с м42 и ми се иска да го бъзна малко,все пак за това е форума да си помагаме и аз съм от пловдив. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 18.08.2013
Пол: Мъж

Re: Търся файл за чип тунинг на м42б18

Мнение от zlatev2000 » 22 Мар 2014, 8:17

много рядко влизам и чак сега видях какво си писъл колега.
Като цяло във вървежа няма голяма разлика, колата е малко по-пъргава но освен чип съм и със К/Н филтър и др неща :)
Най-големия плюс от интервенцията беше че съм 2/100 литра надолу с разхода което и за мен беше изненада,защото аз очаквах 1/100 понижение.
Но-предварително предупредих мапера за ъгъла на запалване как го искам защото колата ще се кара предимно на газ тъй като това ми е еври дей колата.Естествено не съм някоя газова Фобос, а с италиянски инженкцион за 1200лв
Поне според мен ако чипа ти струва над 150лв няма смисъл много от него освен икономия на газ и малко на бензин.

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 18.08.2013
Пол: Мъж

Re: Търся файл за чип тунинг на м42б18

Мнение от zlatev2000 » 17 Май 2014, 7:36

Имам развитие по въпроса с чипа.
Ще слагам днес 2,8, така че чипа от Ис-ката ми е става излишен.Правен е в Адлер тунинг и ще го дам на много приятна цена.За инфо само на телефона.Тука рядко влизам.
0895 577 587

Предишна

Назад към Електроника

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook