Daite suvet s kakwo maslo da karam

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 12.01.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 520i
Мечтае да кара: 540i

Daite suvet s kakwo maslo da karam

Мнение от Strahy » 12 Яну 2004, 4:55

Interesuwam se ot towa s kakwo maslo karate. Kolata mi e BMW 520 24v 95-ta s Vanos. Polu4ih informaciq, 4e masloto BMW, koeto se prodawa w Daru Car se proizwejda w Gurciq i e sus zanijen standart sprqmo nemskoto takowa. Kajete ako znaete ne6to powe4e po wuprosa i w kraina smetka daite suwet s kakwo maslo da karam. Imam kolata ot edna godina i dosega sum smenql maslo 3 puti i sum izpolzwal samo gorespomenatoto maslo. Mislite li, 4e e dostatu4no dobro i ako ne kajete koe e dobro i ot kude da si go kupq. Pitam za towa za6toto do sega sum se paril ot masla menteta i ne iskam da se natukna na takowa ako kupq druga marka. Daite suwet!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 7.01.2004

Мнение от zmej » 12 Яну 2004, 10:29

I az karam sas sa6toto maslo. Smjanata + filtera + masloto i nuliraneto e okolo 80 i njakolko lw. Njamam oplakwanija.
No te na razli4ni te motori im sipwat razli4no maslo. I cenata e razli4na.
Edin prijate kara 520i '98godina bez Vanos i smjanata w DAru Car mu struwa 250lw. Toj zatowa hodi na drugi mesta.

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Яну 2004, 11:09

Момчета,кирилицата........ :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 25.10.2003

Мнение от gorobeemweto » 12 Яну 2004, 16:02

Какво мислите за FINA
От три години карам само с такова и съм доволен!
Макар,че в някой сервизи ме разобеждават и ми предлагат sheel, castrol,mobill1 и т.н. и т. н. и знаете ли защо????????
защото нямат в наличност FINA
:wink:
U D O V O L S T V I E OT S H O F I R A N E T O .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 12 Яну 2004, 16:06

Нормално е да нямат в наличност такова масло ,аз дори не съм го чувал ,камо ли да си сложа такова :lol: но всеки си има предпочитания ,темата е обсъждана надълго и нашироко ,поразровете се из форума просто .. :roll:

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 25.10.2003

Мнение от gorobeemweto » 12 Яну 2004, 16:36

Лошо, че не си го чувал, защото FINA дълги години бяха спонсори на автомовили с марка БМВ в автомобилните състезания за туристически автомобили!!! Те караха БМВ-тата с точно това масло и печелиха/не заради маслото ,разбира се :D :wink: / но на мен ми харесва ! добре маже мотора...........много добре...... :wink:
U D O V O L S T V I E OT S H O F I R A N E T O .

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook