ТЕЛЕФОНЕН УКАЗАТЕЛ Е34/Е32

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 10.04.2006
Местоположение: Bulgaria, Ruse

Мнение от BMW5820iA » 21 Дек 2007, 22:27

май успешно съботирахме една от структурите на форума за авто помощ :mhihi: , т.е. ако закъсаш или имаш проблем в някой непознат град да звънниш на някой колега да ти помогне.

мисля че всички които си оставят телефоните тука няма да имат нищо против да помагат ...

един за всички и всички за един .... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2046
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: Dobrich
Кара: Е34 М51Д25

Мнение от Wenzy » 21 Дек 2007, 22:29

Определено съм на линия ;)
Щом е за брат - по всяко време ,а за сестричките няма смисал да коментираме :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 10.04.2006
Местоположение: Bulgaria, Ruse

Мнение от BMW5820iA » 21 Дек 2007, 22:35

:yes: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 311
Регистриран на: 23.08.2006
Местоположение: Шумен/В.Преслав
Пол: Мъж
Кара: e34
Мечтае да кара: BMWта
Детайли за колата: хубавелка

Мнение от crazy_d » 21 Дек 2007, 22:38

0888754810-Дидо ;)
В Преслав/Шумен

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 21 Дек 2007, 22:41

Гошо Лошото :lol:
0888 66 18 46 София :idea:

п.с. Правя темата важна,защото това е добра идея :)
Но ми се струва,че тук се отделя някакво общество в голямото семейство :roll: Малко е кофти така ...


Георги Пенчев
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2046
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: Dobrich
Кара: Е34 М51Д25

Мнение от Wenzy » 21 Дек 2007, 22:44

Е да иам ако закъсам на майната си и имам телефона на някой с Е36 дето е бензин ко прайми а така ....... ;)

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 21 Дек 2007, 22:51

Wenzy написа:Е да иам ако закъсам на майната си и имам телефона на някой с Е36 дето е бензин ко прайми а така ....... ;)
ще ходиш само към Пловдив--там е наш Дино--и да не направите ТДСса поне ще се отрежете от пиене :mhihi: :mhihi: аз в Пловдив немам работа-аз ходя към София дето са Сасо и Пешек--газажии юнаци :mhihi:
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 21 Дек 2007, 23:08

Според мен малко са вариантите на път като се строши нещо ,някой с Е34 на място да може да помогне :roll: Примерно думнала горивна помпа,недай боже - само може да те закачи и затегли до някъде.Това което и колегата с Е36 кокошарника може да направи :mhihi:
Според мен трябва наред да се уважаваме и търсим,защото марката е една и нея тачим :D

Не че имам нещо против да се търсим и помагаме и по тази линия де 8) Само да няма :

- Здрасти Бисерчо, нещо да не е пукнал дебитомера,че ме викаш по тази тъмна доба по тези тъмни друмища ? :mhihi:
- Пукна Дани, ма'му стара така ме е яд,само дертове с тая газ :evil:

Закачат на фена колата и започват да я теглят с тдс-а ,но нещеш ли нещо комбито започва да загрява,да придърпва ,стрелката започва да отваря дясната врата :help: :mhihi: Сега пък фена се ерчи :

- Дино,какво стана майка,нещо май котенца ще си имаме :mhihi: :mhihi:

п.с. Това последното етюдче,в кръга на шегата,на никой не го пожялавам :!: Да са ни живи и здрави главите и дебитомерите :mhihi:


Георги Пенчев
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2046
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: Dobrich
Кара: Е34 М51Д25

Мнение от Wenzy » 21 Дек 2007, 23:45

^Дано целите коли да са добре,че моята като е болна - аз дваж повече ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 22 Дек 2007, 8:05

Penchev написа:Гошо Лошото :lol:
0888 66 18 46 София :idea:

п.с. Правя темата важна,защото това е добра идея :)
Но ми се струва,че тук се отделя някакво общество в голямото семейство :roll: Малко е кофти така ...


Георги Пенчев


пена не се излагаи няма такова нещо просто тук се 4уваме пове4е аз примерно не познавам голяма 4аст от хората които пишаъ в другите раздели аз 4ета само е 34 от другите модели нвлизам никаде за мен сие цело богатство като знам 4е има толко хора на които мога да задам вапрос за е34
ИзображениеИзображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 28.08.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от палара » 22 Дек 2007, 9:20

0886084271 Пешо Пловдив


Аватар
Мнения: 2330
Регистриран на: 6.10.2005
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: от моабет на моабет

Мнение от dinozab » 22 Дек 2007, 9:33

Penchev написа:Според мен малко са вариантите на път като се строши нещо ,някой с Е34 на място да може да помогне :roll: Примерно думнала горивна помпа,недай боже - само може да те закачи и затегли до някъде.Това което и колегата с Е36 кокошарника може да направи :mhihi:
Според мен трябва наред да се уважаваме и търсим,защото марката е една и нея тачим :D

Не че имам нещо против да се търсим и помагаме и по тази линия де 8) Само да няма :

- Здрасти Бисерчо, нещо да не е пукнал дебитомера,че ме викаш по тази тъмна доба по тези тъмни друмища ? :mhihi:
- Пукна Дани, ма'му стара така ме е яд,само дертове с тая газ :evil:

Закачат на фена колата и започват да я теглят с тдс-а ,но нещеш ли нещо комбито започва да загрява,да придърпва ,стрелката започва да отваря дясната врата :help: :mhihi: Сега пък фена се ерчи :

- Дино,какво стана майка,нещо май котенца ще си имаме :mhihi: :mhihi:

п.с. Това последното етюдче,в кръга на шегата,на никой не го пожялавам :!: Да са ни живи и здрави главите и дебитомерите :mhihi:


Георги Пенчев


И тогава идваш ти с твойто комби и почваш да ни теглиш и двамата с Биската пък ние отзад в колите ще :drinking: :drinking: :drinking: от мъка по колите :mhihi: :mhihi: :mhihi: То нали може да си пиян зад волана като те теглят :mhihi: :mhihi: :mhihi:

БМВманиачения
Аватар
Мнения: 5148
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: ПЕЧКА понавървяваща
Мечтае да кара: на ядене и пиене

Мнение от bmwfena » 22 Дек 2007, 9:44

Penchev написа:Според мен малко са вариантите на път като се строши нещо ,някой с Е34 на място да може да помогне :roll: Примерно думнала горивна помпа,недай боже - само може да те закачи и затегли до някъде.Това което и колегата с Е36 кокошарника може да направи :mhihi:
Според мен трябва наред да се уважаваме и търсим,защото марката е една и нея тачим :D

Не че имам нещо против да се търсим и помагаме и по тази линия де 8) Само да няма :

- Здрасти Бисерчо, нещо да не е пукнал дебитомера,че ме викаш по тази тъмна доба по тези тъмни друмища ? :mhihi:
- Пукна Дани, ма'му стара така ме е яд,само дертове с тая газ :evil:

Закачат на фена колата и започват да я теглят с тдс-а ,но нещеш ли нещо комбито започва да загрява,да придърпва ,стрелката започва да отваря дясната врата :help: :mhihi: Сега пък фена се ерчи :

- Дино,какво стана майка,нещо май котенца ще си имаме :mhihi: :mhihi:

п.с. Това последното етюдче,в кръга на шегата,на никой не го пожялавам :!: Да са ни живи и здрави главите и дебитомерите :mhihi:


Георги Пенчев
мммм харесва ми етюда от таа сладка приказка :mhihi: :mhihi: аз пък си представих нещо по сладко--например намираме се на рожд ден на Дино...от единия край газажиите с една чанта дебитомери секънд хенд :mhihi: от другия край дизелжиите с бидон антифриз :mhihi: и в този момент се отваря вратата от нея почва да бълва пара от заврял ТДС и от парата излиза Пенчев с чисто нова глава ТДСсова вързана с панделка и картичка -честитка за бате Дино :!: :mhihi: :mhihi: овации-ръкопляскане за подаръка и се започва -яко сръбско по възможност старо и яко премазване с алкохол...приказката ще продължи.. :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 22 Дек 2007, 10:22

хахахахахаха какви са тези сюжети ве биска :mhihi: :mhihi: :mhihi:
0889220510 - Пешо

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1283
Регистриран на: 6.06.2007
Местоположение: София

Мнение от bobi_maxo » 22 Дек 2007, 11:06

Вие сте "луди" :kuku: :lalala:
Кефи те ме какви сте терци!
Боби 0889298052; 0878570463

ПредишнаСледваща

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook