Огромна загуба на мо6тност

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Огромна загуба на мо6тност

Мнение от KAMIKADZE » 02 Апр 2003, 19:45

Зна4и колата ми си варви както винаги - аз се мъча да докопам секи един кон. Това беше до в4ера , вси4ко стана докато не отидох в гаража и колата не иска да запали - купих и нов акумулатор запалих я и усетих мноо странно дуржание от страна на мотор-а - не6то се форсира мноо по бурзо ....Изкарах колата и направо се уплаших - колата бе6е лудница ни6то общо с предния ден - то за жалост това варене се задържа само 15-20мин . Тук сте пропусна пазглобяването на колата , ровене из нет-а , 10 часа разговори по Джи Ес Ем ( :lol: ) и ................... стендове ............ тестери ........... . Според Джи-тек колата ми губи 50-60коня !!!!!!!!!!!!! И в краина сметка намерих отговор в един форум : http://www.bimmernut.com/wwwboard/m5e34 ... s/112.html
Отговора намерих в КЕМПОВЕР - белгииска фирма за тунинг - те разработват такива спеед симулатори и в краина сметка инсталират сякви мотори в Е30 без грижа и с пьлна мо6ност . Но се радвам 4е така стана - ина4е ако не бе6е се показала сама колата и без ДАЙНО стенд в БГ никога ама никога няма6е да разбера 4е не са реални коне - тя така колата си вари доста не знам сеа кво сте стааа :lol:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 02 Апр 2003, 21:12

до сега колата му била в "сервизен режим" :shock: - и била кола :lol:
след като излезе от този режим явно вече няма да е кола, нещо средно между самолет и автомоибл

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 03 Апр 2003, 18:07

Доста хитро.Добре са го маскирали! Ноо който търси намира.
Жалко само че УНОТУРБОМК1 ще те намери и в този форум.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 03 Апр 2003, 21:35

bawareca написа:Доста хитро.Добре са го маскирали! Ноо който търси намира.
Жалко само че УНОТУРБОМК1 ще те намери и в този форум.

тъкмо ще има на какво да се посмеем:lol: :mha:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook