E38 Top speed 725ТДС

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 5.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd
Мечтае да кара: ...

Re: Re:

Мнение от Пламен Андреев » 26 Окт 2009, 18:28

yuliancho написа:
gigi написа:210 може и още, но ме е страх да не гръмне горкия двигател :confused:


:D така е! трябва да ги жалим, че не са нови, а не са и евтини :D
Извинявам се че се включвам, моята е бензинова 4.4, но ми стана интересно колко сте вдигали.
Наистина повече от 200 е лудост малко, а и то много много няма къде да подържаш такава скорост.
Винаги ме е притеснявало при тези скорости пукане на гума до какво води...според мен неспирно неколкоминутно премятане по асфалт или "в царевицата" и лоши (да не кажа фатални) здравословни последици. В каква зависимост си оставяме живота - от някакви каучокови произведения и се молиме да са здрави!
За това призовавам, ако ще караме със скорости 150+ че и по-малки, да се грижим с какви гуми караме...аз лично от 2 години летните ми гуми са толкова важни колкото и зимните...зимата караме бавно и ако нямаш гуми най-много да създадеш работа на застрахователя, но лятото караме като бесни, и има риск да създадеме работа на медици, полицай и пожарникари...мани!
За това по-полека :D
Най-голямата сила е осъзнатата сила...всеки знае че бмв-тата са бързи





евала на колегата много е прав :clap: ПЪЛНА ПОДКРЕПА но най - лошото е че всички ние го разбираме когато го изпатим а някой път се оказва фатаен и непоправим за мое огромно щатие при мен не се оказа този вариант само криви ламарини и нерви по застрахователи аз и мойта приателка се отървахме само с уплах! УЧЕТЕ СЕ ОТ ГРЕШКИТЕ НА ДРУГИТЕ А НЕ ОТ ВАШИТЕ ЗА ДА НЕ ВИ БЕЛЯТ КОСИТЕ НА МЛАДИ ГОДИНИ.
Изображение

БЪДИ ВИНАГИ ВЕРЕН НА МАРКАТА И НАЙ - ВЕЧЕ НА СЕБЕ СИ. "B M W"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: E38 Top speed 725ТДС

Мнение от cod-cdbp » 26 Окт 2009, 19:06

аз пък много се радвам че най-после намирам съмишленици по отношение на високите скорости и то колеги със 7-ци
поклон
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 739
Регистриран на: 22.08.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: F20 116d / F01 750i xDrive
Мечтае да кара: Колело

Re: E38 Top speed 725ТДС

Мнение от Sivako » 26 Ное 2009, 18:35

След като си я чипнах направих 230 :mhihi: с тдсКата
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 20.08.2007
Местоположение: Бургас
Кара: e65

Re: E38 Top speed 725ТДС

Мнение от Воденичаров » 27 Ное 2009, 0:26

Sivako написа:След като си я чипнах направих 230 :mhihi: с тдсКата



По показание на километража ли? :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 739
Регистриран на: 22.08.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: F20 116d / F01 750i xDrive
Мечтае да кара: Колело

Re: E38 Top speed 725ТДС

Мнение от Sivako » 27 Ное 2009, 10:54

Воденичаров написа:
Sivako написа:След като си я чипнах направих 230 :mhihi: с тдсКата



По показание на километража ли? :mhihi:

Е мн ясно :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2753
Регистриран на: 16.08.2008
Местоположение: Бургас
Кара: F07 535D
Мечтае да кара: SL500

Re: E38 Top speed 725ТДС

Мнение от anzak » 27 Ное 2009, 19:38

бая голямо надолнище колега ще и трябва на 725 тдс за да вдигне 230 км или освен с някакви по малки гуми да сви бил и да е бил некоректен километража
Барай шишарката Минкеее ....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: Варна

Re:

Мнение от cecoboy » 28 Ное 2009, 9:00

cecoboy написа:На магистралата Варна-Шумен на аварийното летище посока Шумен има леко нанадолнище там 230км/ч !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 739
Регистриран на: 22.08.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: F20 116d / F01 750i xDrive
Мечтае да кара: Колело

Re: E38 Top speed 725ТДС

Мнение от Sivako » 28 Ное 2009, 20:58

anzak написа:бая голямо надолнище колега ще и трябва на 725 тдс за да вдигне 230 км или освен с някакви по малки гуми да сви бил и да е бил некоректен километража

Няма значение аз са се хваля Казвам колко е показано на километража толкова, са специялно за темата и Gps ше взема да вида колко ще вдигне :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 31.07.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: колкото може
Мечтае да кара: BMW M5 или M3
Детайли за колата: 320d, 6 speed, 2003, 150 P.S.
525d LCI

Re: Re:

Мнение от guBaHeTo » 01 Дек 2009, 7:35

yuliancho написа:
gigi написа:210 може и още, но ме е страх да не гръмне горкия двигател :confused:


:D така е! трябва да ги жалим, че не са нови, а не са и евтини :D
Извинявам се че се включвам, моята е бензинова 4.4, но ми стана интересно колко сте вдигали.
Наистина повече от 200 е лудост малко, а и то много много няма къде да подържаш такава скорост.
Винаги ме е притеснявало при тези скорости пукане на гума до какво води...според мен неспирно неколкоминутно премятане по асфалт или "в царевицата" и лоши (да не кажа фатални) здравословни последици. В каква зависимост си оставяме живота - от някакви каучокови произведения и се молиме да са здрави!
За това призовавам, ако ще караме със скорости 150+ че и по-малки, да се грижим с какви гуми караме...аз лично от 2 години летните ми гуми са толкова важни колкото и зимните...зимата караме бавно и ако нямаш гуми най-много да създадеш работа на застрахователя, но лятото караме като бесни, и има риск да създадеме работа на медици, полицай и пожарникари...мани!
За това по-полека :D
Най-голямата сила е осъзнатата сила...всеки знае че бмв-тата са бързи

По този повод с гумите взимате си гуми Bridgestone RFT толкова са яки, че и спукани пак ще ги караш :)

Предишна

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook