Колко сме със Z-ки...?

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Don_Diego » 28 Май 2022, 14:51

Аз се надявам да не се стига до такива моменти с кожата в близко бъдеще и затова мажа Leather star много на богато на всеки две седмици :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Ivo-G » 01 Юни 2022, 14:27

Don_Diego написа:Стопли се времето и от каране на кабриолетите нямате време да пишете в темата :mhihi:

Аз бях на Палма де Майорка малко миналата седмица и спокойно мога да кажа, че колкото бмв-та кабриолети видях там за 4-5 дни, не съм виждал през целия си живот общо.
Всеки трети рент-а-кар е чисто ново 430i, а Z3-ки и Z4-ки виждах по 10-15 на ден може би. Всякакви други кабриолети и роудстъри също бяха навсякъде, направо беше нереално. Чак ми се прииска да се преместя и аз там като се пенсионирам, та да си бръмча редом с немските и английските пенсионери... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Don_Diego » 02 Юни 2022, 12:53

Така се губи ексклузивността на модела :lol:
Тук я видиш 5 коли като твойта лятото, я не. Където и да отидеш те заглеждат, а там...един от многото :mhihi:
Инача за пенсионирането там - подкрепям те напълно, може да сме комшии :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Ivo-G » 02 Юни 2022, 13:16

Don_Diego написа:Където и да отидеш те заглеждат, а там...един от многото :mhihi:

Зависи с каква цел си си купил колата... За мен това е по-скоро нежелан страничен ефект на притежанието на тая кола, отколкото нещо, което съм искал/търсил.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Don_Diego » 02 Юни 2022, 13:39

И аз така, но пък напоследък забелязвам че ми е кеф като се радват на колата околните и се впечатляват. Миналата седмица бях спрял при кварталното кафе и мина група ученици...направо откачиха - снимаха, коментираха, питаха. В същото време имаше ново Х6М спряно на съседния ъгъл и него даже не го забелязаха
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Ivo-G » 02 Юни 2022, 14:03

Както е казал мъдреца - "Всеки сам си преценя..." :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от sub_eleven » 06 Юни 2022, 16:14

Доста рядко се вижда е89 или е85 в София между другото. Като случайно забележа, извивам глава да я огледам като някой първокласник. За последния месец съм видял 2 е85 и 1 е89 общо, а не е като да не движа насам натам.

Моята горката още не съм я задвижил. В следващия месец и половина, единственото и придвижване ще е другата седмица - от един подземен към един надземен гараж в съседния блок, където ще изчака до началото на сезона, който знаете съм обявил за 15-ти юли. :shock:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 24.10.2003

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Ivo-G » 06 Юни 2022, 17:24

sub_eleven написа:...където ще изчака до началото на сезона, който знаете съм обявил за 15-ти юли.

Интересно си го измислил...
За мен най-приятните месеци за каране са Април, Май и Септември, когато е сравнително топло, но не е толкова жега... Летните месеци с дневни температури над 30 градуса не са ми любими, защото само вечер след работа става за каране.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от sub_eleven » 06 Юни 2022, 19:37

Няма да съм тук един месец, затова ми се получава дупка и реших след това направо да я карам. Иначе знам отдавна става, фактически сме си говорили, над 18 градуса, сме в играта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 154
Регистриран на: 22.12.2020
Пол: Мъж

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от bonchef » 07 Юни 2022, 9:58

Аз успях предния месец да видя едно Е 89 във Варна но колата беше със софийски номер, бяла. Беше на турнир по тенис на маса дали беше някой колега или случайно се уцели на паркинга не знам. Лошото при мен е , че докато свалям и вдигам покрива ми се събира повече време отколкото пътувам до работа. Мога да не хода с колата а пеш ама тогава пък хептен няма да я карам. От време на време я разхождам извън града без цел само да се повозя. Не помня оплаках ли се , че последния път май на автомивката ми одраха предния капак. Пак ще нося на майсторето да оправя лака. Не се вижда много ама аз си го знам и ме дразни. Как да е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Don_Diego » 07 Юни 2022, 10:52

Аз затова си я мия сам, супер внимателно и педантично. Напоследък обаче забелязвам, че и пестя мивки: всмисък, че не я мия без да има нужда. Преди карана или не, задължително се вадеше уикенда за миене и лъскане :lol:
Да се оплача, че ми се разлепи фолиото на праговете, съвсем малко отдолу, но направо ми вади очите. Момчето дето го слага каза да отида и ще го смени веднага ама тя сега е с керамика върху него и не ми се занимава после да ходя да мажат и новото :banghead:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от sub_eleven » 07 Юни 2022, 20:01

Аз малко съм претръпнал и не съм толкова вманиачен вече. Даже забелязвам, че не се паля и нервирам като преди за някакви такива драскотини и подобни. Не говоря специално за бмвто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Don_Diego » 09 Юни 2022, 22:42

Пак се насъбраха доста дни без да я карам и днес пак я закачих на зарядното :cry:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 154
Регистриран на: 22.12.2020
Пол: Мъж

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от bonchef » 10 Юни 2022, 8:54

Абе така и никой не каза за какво служи червения балон ли лампа ли под самия корпус на огледалото за обратно виждане. До сега не съм виждал нищо да прави това нещо. Вътре се вижда нещо като малка крушки ли и аз не знам. Не знам и за какво служи.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко сме със Z-ки...?

Мнение от Don_Diego » 10 Юни 2022, 10:22

Мисля, че е фабричната аларма. На 5цата имам същото :dunno:

ПП: Да, фабрична аларма е
Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook