Паркирал си www.KATO-IDIOT.com

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 06 Окт 2008, 16:06

Runnaway написа:
Apassionata написа:
Runnaway написа:Но предложението за частни уроци по паркиране е в сила .. връщам се декември.. ако до тогава си опитала всичко ще се прежаля за 1-2 урока 8)

Хехе, да се прежалел... аз да съм те молила, доколкото си спомням ти сам си предложи услугите? А и до декември има много време, мисля, да съм се понаучила до тогава...
Ще се видим по заледените Софийски улици ;) Или след като съм ти ожулила бронята на новичкото Е39 :P :P :P


Айде недей, че от сега ме е страх как ще го къткам :)

Извинявам се за досаждането, просто се опитвах да бъда галантен..

Сменяйки класа кола, която шофирам ми се иска да променя и начина си на шофиране.


Със сигурно ще го промениш... Ще връткаш задницата на нафтата :mhihi:
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 06 Окт 2008, 16:13

uricatoli написа:
Runnaway написа:
Apassionata написа:
Runnaway написа:Но предложението за частни уроци по паркиране е в сила .. връщам се декември.. ако до тогава си опитала всичко ще се прежаля за 1-2 урока 8)

Хехе, да се прежалел... аз да съм те молила, доколкото си спомням ти сам си предложи услугите? А и до декември има много време, мисля, да съм се понаучила до тогава...
Ще се видим по заледените Софийски улици ;) Или след като съм ти ожулила бронята на новичкото Е39 :P :P :P


Айде недей, че от сега ме е страх как ще го къткам :)

Извинявам се за досаждането, просто се опитвах да бъда галантен..

Сменяйки класа кола, която шофирам ми се иска да променя и начина си на шофиране.


Със сигурно ще го промениш... Ще връткаш задницата на нафтата :mhihi:


Не си купувам БМВ, за да го "връткам". Ако исках да "връткам" щях да си взема едно Е30 и да му взема душицата както на старото ми комби за 3 години яко ръчка..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 06 Окт 2008, 18:47

Apassionata написа:Абе ти на мене тряя ми плащаш май за компанията, ма карай :mhihi:
А за паркирането, не е толкова сложно, просто трябва повече тренировки, и то при спрели коли и малко място, това с някви колчета и на широко... никва работа не върши :confused: А пък спечеш ли се от колите дет чакат отзад съвсем си оттекъл... То на теория всичко е ясно, ма... шсе научим ;)

За това едно време имаше полигон и изпит на него... но сега има БМВ-форум, така че може да се измисли нещо винаги - няма да ти плащаме за компанията, а ти ще получаваш безплатни съвети по паркиране нагледно и накрая всички заедно ще пием бира :winky:
Apassionata написа:На мен ще ми трябват 10-на седмично, да си ги лепя собственоръчно на мойта :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Белкем докат стане цялата червена / на странни жълти петна/ съм се научила да паркирам :mhihi:

За това не се притеснявай - можеш да си поръчаш един голям стикер, за да оправдаваш паркирането, а и да не ти правят мизерии. В краен случай - останаха ми доста лепенки, ще ти услужа :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Мнение от Мишел » 06 Окт 2008, 20:07

Apassionata написа:
Runnaway написа:.....Безплатни.

Абе ти на мене тряя ми плащаш май за компанията, ма карай :mhihi:
А за паркирането, не е толкова сложно, просто трябва повече тренировки, и то при спрели коли и малко място, това с някви колчета и на широко... никва работа не върши :confused: А пък спечеш ли се от колите дет чакат отзад съвсем си оттекъл... То на теория всичко е ясно, ма... шсе научим ;)


Будалка те.... Безплатни, такъв обяд няма , не го слушай :mhihi: :mhihi: :mhihi: Много ме забавляват последните две страници :mhihi: :mhihi:
Самоиронията е хубаво нещо :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Към Uricatoli: Незнам в кои огледала гледа колежката ни, но щеше да ме изкефи, ако ти беше отговорила че не гледа огледала, а си отваря вратата, гледа назад и се ослушва :mhihi:

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 06 Окт 2008, 21:15

Vlados написа:
Apassionata написа:Абе ти на мене тряя ми плащаш май за компанията, ма карай :mhihi:
А за паркирането, не е толкова сложно, просто трябва повече тренировки, и то при спрели коли и малко място, това с някви колчета и на широко... никва работа не върши :confused: А пък спечеш ли се от колите дет чакат отзад съвсем си оттекъл... То на теория всичко е ясно, ма... шсе научим ;)

За това едно време имаше полигон и изпит на него... но сега има БМВ-форум, така че може да се измисли нещо винаги - няма да ти плащаме за компанията, а ти ще получаваш безплатни съвети по паркиране нагледно и накрая всички заедно ще пием бира :winky:
Apassionata написа:На мен ще ми трябват 10-на седмично, да си ги лепя собственоръчно на мойта :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Белкем докат стане цялата червена / на странни жълти петна/ съм се научила да паркирам :mhihi:

За това не се притеснявай - можеш да си поръчаш един голям стикер, за да оправдаваш паркирането, а и да не ти правят мизерии. В краен случай - останаха ми доста лепенки, ще ти услужа :mhihi:


Support!

Макар че аз сериозно си казах, че го правя за удоволствие, а не с користна цел ..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Мнение от t060 » 07 Окт 2008, 6:26

Мишел написа:... Незнам в кои огледала гледа колежката ни, но щеше да ме изкефи, ако ти беше отговорила че не гледа огледала, а си отваря вратата, гледа назад и се ослушва :mhihi:


Ей-ей, не ме издавай как паркирам!!! В нашия квартал само аз имам право да отворя вратата, провеся левия крак навън, че вътре в колата му топло и 10 мин. да вкарвам кола в място за тир :mhihi:

П.С. Уча се вече и на затворена врата, след няколко брони време и съм готов :P

RESPECT

by t060
Изображение
От тогава русото не е на мода.

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 07 Окт 2008, 11:53

:mhihi:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 810
Регистриран на: 13.08.2006
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Сбъдна мечтата си.....
Детайли за колата: BMW E38 740 i black

Мнение от ggb » 07 Окт 2008, 15:29

Този стикер ми хареса адски много като идея ще си го разпечатам и ми се иска да видя физиономията на първия който си го види върху прозореца :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Истинската мощност винаги ви спира дъха също като истинската красота.....Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 07 Окт 2008, 15:35

Ако някой намери по-евтин начин за възпроизводството на тези стикери .. като естествено запази възможността им за лесно махане и ярко червения цвят - ДА СВИРКА! :mhihi:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 17 Мар 2009, 16:25

Да напомним за инициативата!

8)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 16:39

това е страхотно, още утре ще попитам в печатницата кадето бачках преди, колко ще струва печата
ИзображениеИзображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 17 Мар 2009, 16:42

Мда, дори хората, които са направили сайта и са поели инициативата са сложили линк към нашия форум и по-специално към тази тема, на която съм автор 8)

Ако хванеш някаква далавера в печата на тия стикери, задължително да ни информираш :)

Аз ще се наложи да налепя такива на 50% от колите на паркинга пред блока ..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 17 Мар 2009, 16:52

От къде мога да си закупя такава залепваща хартия,да намацам съседите пред блока :twisted:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 19:08

bivola написа:От къде мога да си закупя такава залепваща хартия,да намацам съседите пред блока :twisted:


Още не е ясно колега
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 337
Регистриран на: 13.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше e34 520
Мечтае да кара: E34 535

Мнение от TheBlame » 17 Мар 2009, 23:52

има една кифла така пред блока с едно лъвче(пежо) дето спира зад блока ми се едно е маршрутка и ми писна от нея и си разпечатах на принтер "научи се да паркираш" и като сбърка и го закачам на чистачките :mrgreen:
За да станеш хищник трябва опонента ти да е хищник !
Когато има колебание,няма решение !
Няма лека война!
Целта винаги е да унищожиш врагът!
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙ

Алчността убива всички !

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: peshehodetz, xterminator

Последни теми
Facebook