ЕЪРСОФТ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 12 Май 2009, 10:46

Ascendancy написа:
NStorm написа:Сега гледах 1-2 клипа на сайта - изясни ми се. Само, че не видях да имат предпазни маски на лицето, интересно кво става с това топче като те удари в окото?


Е, оставаш без око, ама така е, трябва да има риск на професията :д Иначе съм с 2 ръце да се съберем и да отидем, мераклия съм от много време, но не сме се събирали никога ( за пейнтбол говоря ) Но това изглежда доста интересно.

Доста по реалистично е от пеинтбола за мен е глупаво само да се разделяш на групи и да правите игри по 10 мин и пак същото, докато тук има си специални сценарий и 1 игра илиза почти 1 ден и гледам че обикновенно след игра се прави барбекю :):):)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 12 Май 2009, 10:50

Брат, много си незапознат с пейнтбола ми се струва :)
Никой не ти пречи и с пейнтбол маркери да разиграваш сценарии и глупости в гората/планината, въпрос на избор...
In Ban We Trust!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 12 Май 2009, 10:50

///peter написа:Харесва ми, определено е по-добре от пейнта, поне за мен, всичко освен мунициите се доближава до голяма степен до реалността.
Скоро мисля да се оборудвам с МП-40, една каска М42 и някви дрехи, ама да видим, че май 5та е по-важна :mhihi:

Радвам се че поне 1 за :)

Аз мисля да се оборудвам http://airsoft-bg.com/index.php?main_pa ... cts_id=150
и за него бързомерец :), някакви ловни дрешки(евтинки) и 1 тактическа жилетка и за сега това а по натам и некво джандаче ще вземам и такам :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 12 Май 2009, 11:03

eraziel написа:Брат, много си незапознат с пейнтбола ми се струва :)
Никой не ти пречи и с пейнтбол маркери да разиграваш сценарии и глупости в гората/планината, въпрос на избор...

Аз съм ходил 5 пъти на пейнтбол в драгалевци и младост и беше скучно :( а и еърсофт оръжията имат по голяма далекобойност и точност пък и не си цапаш дрехите с боя :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 12 Май 2009, 11:07

За далекобойността не знам, основния недостатък на игрите в гори и т.н. с маркери е, че ако се спънеш и го треснеш по-сериозно има какво да се строши :D
In Ban We Trust!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 12 Май 2009, 11:12

scipo написа:
Ascendancy написа:
NStorm написа:Сега гледах 1-2 клипа на сайта - изясни ми се. Само, че не видях да имат предпазни маски на лицето, интересно кво става с това топче като те удари в окото?


Е, оставаш без око, ама така е, трябва да има риск на професията :д Иначе съм с 2 ръце да се съберем и да отидем, мераклия съм от много време, но не сме се събирали никога ( за пейнтбол говоря ) Но това изглежда доста интересно.

Доста по реалистично е от пеинтбола за мен е глупаво само да се разделяш на групи и да правите игри по 10 мин и пак същото, докато тук има си специални сценарий и 1 игра илиза почти 1 ден и гледам че обикновенно след игра се прави барбекю :):):)


Е глупаво е да правиш такива изказвания относно пейнтбола. Без да се обиждаш, но за мен еърсофтаджийте са си манекенчета :mhihi:
Нямаш и ни най малка представа какви сценариота стават в пейнтбола нали?
С приятели организираме едно пейнтбол мероприятие което се казва "Голямата война 3" (ще пусна спец. тема по този повод за желаещите да дойдат) - сценарио на реална битка от 2-рата световна война - заповядай на него и после ще говорим за пейнтбол.
Съжалявам, че от посещенията ти на пейнтбол ти е било скучно, НО вина за това имат и организаторите и другите участници...
spacepl къде играеш пейнтбол.
Pitbull_Germany - колега играем пейнтбол на игрищата на Пейнтбол София (виж подписа ми) - имат напълно закрито и осветено игрище, както и новооткрито Еърбол игрище по стандартите за състезания :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Май 2009, 11:23

The Shadow написа:
scipo написа:
Ascendancy написа:
NStorm написа:Сега гледах 1-2 клипа на сайта - изясни ми се. Само, че не видях да имат предпазни маски на лицето, интересно кво става с това топче като те удари в окото?


Е, оставаш без око, ама така е, трябва да има риск на професията :д Иначе съм с 2 ръце да се съберем и да отидем, мераклия съм от много време, но не сме се събирали никога ( за пейнтбол говоря ) Но това изглежда доста интересно.

Доста по реалистично е от пеинтбола за мен е глупаво само да се разделяш на групи и да правите игри по 10 мин и пак същото, докато тук има си специални сценарий и 1 игра илиза почти 1 ден и гледам че обикновенно след игра се прави барбекю :):):)


Е глупаво е да правиш такива изказвания относно пейнтбола. Без да се обиждаш, но за мен еърсофтаджийте са си манекенчета :mhihi:
Нямаш и ни най малка представа какви сценариота стават в пейнтбола нали?
С приятели организираме едно пейнтбол мероприятие което се казва "Голямата война 3" (ще пусна спец. тема по този повод за желаещите да дойдат) - сценарио на реална битка от 2-рата световна война - заповядай на него и после ще говорим за пейнтбол.
Съжалявам, че от посещенията ти на пейнтбол ти е било скучно, НО вина за това имат и организаторите и другите участници...
spacepl къде играеш пейнтбол.
Pitbull_Germany - колега играем пейнтбол на игрищата на Пейнтбол София (виж подписа ми) - имат напълно закрито и осветено игрище, както и новооткрито Еърбол игрище по стандартите за състезания :)


Колега, за пейнтбола съм доста наясно :) Даже, ако имам възможност ще дойда на Голямата война. Сега на 1.5. като се събирахте не успях, защото мръднахме малко до Благоевград. Иначе аз се познавам с Драго от Люлин. Брат ми едно време имаше пейнтбол в Благоевград, ама го разкара...просто на ония им дай да въртят по кафетата само. Доскоро имах 200,000 топчета в стаята и 20 пушки...направо мислех да сформирам един спец отряд и да взимам квартала на абордаж :mhihi: Сега топчета нямам, ама пушки имам, така че мога да ги бия с приклада/бутилката :mhihi:

Иначе Голямата война кога щеше да е? Драго ми каза нещо за около 15...или поне така съм го записал в телефона. Но съветвам колегите - ако искате да видите истински пейнтбол сценарий - елате. По думите на Драго ще сме над 100 човека!
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 12 Май 2009, 11:45

На 23.05.2009г в областта на с.Равногор - Пазарджик.
Драго не те е излъгал. При последното ни събиране бяхме малко над 100 човека и беше невероятно. За съжаление аз не играх половината сценарио, защото скарата беше на 0.50лв и биричката беше 1 лв... и ми беше много тежко :mhihi:
И сега ще има скара и пийване. Ще пусна специална тема тук, но по късно - ще опиша сценария, йерархията в играта и т.н.
Само ще загатна - ще има 3 фракций - Жандармерия, партизани и Вермахт. Всяка фракция ще си има половници, капитани, лейтенанти, сержанти и т.н. С две думи - ще стане мазало...

П.С. Игрището покрай магистралата ли ти е било?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Май 2009, 11:57

The Shadow написа:На 23.05.2009г в областта на с.Равногор - Пазарджик.
Драго не те е излъгал. При последното ни събиране бяхме малко над 100 човека и беше невероятно. За съжаление аз не играх половината сценарио, защото скарата беше на 0.50лв и биричката беше 1 лв... и ми беше много тежко :mhihi:
И сега ще има скара и пийване. Ще пусна специална тема тук, но по късно - ще опиша сценария, йерархията в играта и т.н.
Само ще загатна - ще има 3 фракций - Жандармерия, партизани и Вермахт. Всяка фракция ще си има половници, капитани, лейтенанти, сержанти и т.н. С две думи - ще стане мазало...

П.С. Игрището покрай магистралата ли ти е било?


Не, игрището беше първото в Благоевград...онова до магистралата после се пръкна. Нашето игрище беше на един от баирите около селата, близо до с. Еленово.

А иначе ще има ли записване за тая битка сега? Аз като един възпитаник на немската юридическа школа ще ли да мога да се преобразя сред фашистките редици :mhihi: Ако кажете и на немски ше псувам :mhihi: :mhihi: :mhihi:
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 12 Май 2009, 11:58

Я разкажете за втората световна :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Май 2009, 12:04

///peter написа:Я разкажете за втората световна :D


Абе така като гледам ще има сигура над 150 чиляка...с няколко думи - ще боядисаме цялата гора :mhihi: аз отсега съм решил да закупя един цял кашон топчета :mhihi:

Абе, колега, а нали няма проблеми да си взема някоя от мойте пушки, че си имам 14 чистак-бърсак нови Типмани, че последно бях играл някъде и предпазителя на маркера през 5 сек. се пускаше като го обърнеш самия маркер?
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 12 Май 2009, 12:30

Pitbull, нещо за продаване намира ли ти се?
Какъв модел типмани имаш? 98 къстъм ли?
In Ban We Trust!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Май 2009, 12:35

eraziel написа:Pitbull, нещо за продаване намира ли ти се?
Какъв модел типмани имаш? 98 къстъм ли?


Абсолютно! Точно такива са. За продаване - тамън 14 са :mhihi: Ама може и на "ситно" да се дадат :mhihi: Иначе си вървят с бутилки. Имам и стандартни маски на Скот. Ако те интересува, пиши на ЛС да не видиме и двамата аватара с черепа :mhihi:
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 205
Регистриран на: 24.05.2008
Местоположение: София

Мнение от Emilio » 12 Май 2009, 12:43

airsoft- e доста по реално от "мацането с боя" най малко защото оръжията са реплика 1към1 с оргинала, метални са а и тази игра е за хора които са маняци на тема оръжие и екипировка. ;)

За лайците ще кажа : прочетете сайта на http://www.airsoftbulgaria.com/ разгледайте оръжията, екипировката и ...........абе просто прочетете всичко си пише :!: и няма да задавате глупави въпроси :idea:
НЕ КАРАЙТЕ С ПО-ВИСОКА СКОРОСТ ОТ КОЛКОТО ВАШИЯ АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ МОЖЕ ДА ЛЕТИ!

О BMW, имам лудост в главата си от теб!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Май 2009, 12:48

Emilio написа:airsoft- e доста по реално от "мацането с боя" най малко защото оръжията са реплика 1към1 с оргинала, метални са а и тази игра е за хора които са маняци на тема оръжие и екипировка. ;)

За лайците ще кажа : прочетете сайта на http://www.airsoftbulgaria.com/ разгледайте оръжията, екипировката и ...........абе просто прочетете всичко си пише :!: и няма да задавате глупави въпроси :idea:


Като замисъл е много добре. Това е единственото, което ми харесва - оръжията са като истински. Но се чудя доколко някой ще си признае, че е оцелен.

За "мацането с боя" бих добавил, че също се правят реално изглеждащи оръжия...е, вярно, че стърчат бутилки, ама няма пълно щастие :) А и някой по-горе беше казал, че има вариант да кажеш, че боята е от миналия път...да, ама не. След всяка игра минава съдията и те избърсва с парцал. Боята е на водна основа и в общи линии и да я оставите до 30-40 мин. вече е избледняла, а за пране няма да говорим.

Честно казано с удоволствие бих го пробвал този Еърсофт. На мен лично ми изглежда интересно, но чак да хвърля 1000 лв. за едната щуротия, която не знам колко често ще я играя и дали въобще ще я играя...айде няма нужда ;)
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: seimo

Последни теми
Facebook