BMW Club Bulgaria - Sliven

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол

Модератори: bozukov_g, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от svilgg » 03 Мар 2011, 14:49

:smoke:
Последна промяна svilgg на 06 Мар 2011, 0:33, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
АЗ ЖИВЕЯ ТУК :kuku:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от LiTtLeRoCk » 03 Мар 2011, 15:23

Предлага ти се да станеш част от голямото семейство.
Да знаеш,че с нещо си подпомогнал развитието на клуба.
Това малко ли е?
Или очакваш като дадеш 40лв да получиш нещо за 100лв.
Да подкрепиш една кауза,без да очакваш нищо насреща.

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 03 Мар 2011, 18:42

[quote="VaLy0"] то е ясно че ако имам пари ще съм член,



не нее ясно, може и да не си член колкото и пари да имаш
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 8.09.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: BMW E30-кабрио S50B30 Nissan S-14
Мечтае да кара: Вече го кара!
Детайли за колата: Nissan S-14 2.0 turbo

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от staisa » 03 Мар 2011, 22:36

Гошо тез дни ще се чуем ,да ти дам парите, за членският внос ,че да не, на събора цяла година да си правя колата и накрая да стои на поляната някъде на майната си :D . :yes:
Изображение[img]http://store.picbg.net/pubpic/C4/91/7fb41a5ce168c491.JPG[img]

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 04 Мар 2011, 9:22

Едно голямо ЕВАЛА за начина ти на мислене
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 575
Регистриран на: 7.10.2007
Местоположение: Sliven City
Пол: Мъж
Кара: е30 coupe IS
Мечтае да кара: Мойта си Е30-ка !
Детайли за колата: черно e30 купе IS на газ

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от Dafy » 04 Мар 2011, 11:04

и аз съм в играта ;) тия дни ...
не виждам както толкова са 40 лв ...
това са 3.33 лева на месец ... на мен не ми пречи да ги отделя ..
та 3.33 е един смешен обяд бе колеги ;) (дюнер с айрян примерно)
Крастата е от много години /ако помните идвах с Жигулата на БМВ сбирките/ .. само, че до сега беше някък мъглява работата с членството ... провинцията оставаше изолирана ...
Започва да се вижда развитие ... и затова ще бъда от членовете на клуба ;) и ще се радвам да помогна, дори и малко ...
Последна промяна Dafy на 04 Мар 2011, 17:29, променена общо 1 път
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 04 Мар 2011, 13:08

Абе всички си знаем кой, колко струва и колко му е нацапано дупето на всеки/с извинение/! Едва ли някой е неграмотен, че чак да правим сметки! Пак ви казвам, нека поне сега се опитаме да направим отново нещата заедно и ако не помагаме, то поне да не пречим, че от много вождове не останаха индианци бре! :winky:
Последна промяна POL_Starshi на 04 Мар 2011, 13:29, променена общо 1 път
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 04 Мар 2011, 13:22

Именно за това говоря :yes:
Няма да позволя никой си да сере и каля по тази кампания на BMW Clib Bulgaria
Изображение

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от Engi » 04 Мар 2011, 19:00

вече виждам мненията, които ми се иска да виждам :)
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 04 Мар 2011, 22:57

Има едни неща дето вие ги не знаете, а и те не се виждат! Те са само между нас и са от времето когато всички ни завиждаха за това което правим т.е. от времето на "Карандила-1,2,3". Всеки сам си решава, но това става с желание, а не насила!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 13.02.2008
Пол: Мъж
Кара: Е21..Е28 и Е46
Мечтае да кара: лагерна количка

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от ZARAZA » 05 Мар 2011, 0:16

старши миналото няма ка да се върни колкото и да ни се иска .
тогава се брояхме само на двете ми ръце
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от SuPeR_FLY » 05 Мар 2011, 7:51

Мерси за изтритото мнение все пак, нямаше нужда :yes: Ако трябва да бъдем коректни всеки трябва да може да си изрази мнението нали? Жорка, недей забравя ТИ как псуваше модераторите, че ти трият мненията без причина, а пък ти правиш същото :winky: Дано тея промени да помогнат и да се променят нещата към по-добро, а не само тука във форума да си пишем, а пък като се гледаме по улиците да си извъртаме главите или пък както някои правят да не си дигат телефоните щот имат да дават пари :mhihi: :mhihi:
И един служебен въпрос - Колко време след подаването на молбата за членство да чакаме резултат и как ще бъдем уведомени би трябвало да получим писмо на мейла ли? Защото от сайта по начина по който е направена формата не става ясно дали реално е пристигнала молбата където трябва, защото уж трябва на мейла да пристигне някво писмо със статуса на молбата ама няма нищо? :dunno:
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 05 Мар 2011, 8:04

ZARAZA написа:старши миналото няма ка да се върни колкото и да ни се иска .
тогава се брояхме само на двете ми ръце


Синдрома на българина е бил в повечето случай-Сам за себе си! За това сме падали на времето и под византийско и турско робство! Трудно "преглъщаме" и ако ще и да съсипем дадено нещо, си устояваме на ината, но не подаваме ръка....! И при нас е така! Колко пъти ви писах, когато си имахме форум и колко пъти се броихме тогава? И какво стана???? Дано този път се получи, но горчивината се стаила във всеки! Чудя ви се на акъла и само ще добавя, че всяко нещо е със времето си и докато се чудите,....... ще стигнете на моите години, а тогава гледната ви точка гарантирано ще е друга! Пожелавам Ви след 15-20 години да запазите пламъка, както съм го сторил аз!

П.П. Иначе пък в регионалните подфоруми пак сме начело! Кой с 300-400 мнения, а ние пак водим с над 1000! :mhihi:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 05 Мар 2011, 9:26

SuPeR_FLY написа:Мерси за изтритото мнение все пак, нямаше нужда :yes: Ако трябва да бъдем коректни всеки трябва да може да си изрази мнението нали? Жорка, недей забравя ТИ как псуваше модераторите, че ти трият мненията без причина, а пък ти правиш същото :winky: Дано тея промени да помогнат и да се променят нещата към по-добро, а не само тука във форума да си пишем, а пък като се гледаме по улиците да си извъртаме главите или пък както някои правят да не си дигат телефоните щот имат да дават пари :mhihi: :mhihi:
И един служебен въпрос - Колко време след подаването на молбата за членство да чакаме резултат и как ще бъдем уведомени би трябвало да получим писмо на мейла ли? Защото от сайта по начина по който е направена формата не става ясно дали реално е пристигнала молбата където трябва, защото уж трябва на мейла да пристигне някво писмо със статуса на молбата ама няма нищо? :dunno:

Няма защо, ако продължаваш в същия дух ще е все така. Мнението си можеш да изразяваш в общата Сливенска тема не в темата за пребряването - тя е да се преброим кои сме в клуба а не ти да ни обяснпваш как нямало да се получат нещата!!! Псувал съм ДА когато ни заключиха темата и изприха мненията , но защо го направиха - за денонощие имахме по 10 страници СПАМ - как ти се струва дали са били прави а? Аз ли имам пари да давам???
Подай молба, уведоми ме и когато получа отговор от клуба аз ще те уведомя както сторих с баща ти!
И спри с тоя твоя негативизъм ако нещо не ти харесва просто дай идея, не чакай на готово а после да плюеш само!!!
Изображение

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от SuPeR_FLY » 05 Мар 2011, 9:53

Еми можеше да го преместиш щом си сметнал, че не му е там мястото, а не да го триеш все пак това е работата на модератора нали ;) Едно време не мислеше изобщо така за спама ама явно бързо се променят нещата :mhihi: За парите нямаш нищо общо той си знае кой е :mhihi: :mhihi: :mhihi: Мисля, че не е уместно да ми казваш, че аз чакам наготово, защото доста неща сме направили заедно едно време за тоя "тийм" да просъществува ;) Аз си казвам поне всичко дето го мисля точно, за да се замислите кво се прави реално, а не какво си пишем по форумите, защото по форумите винаги всичко ни е перфектно и сме много единни ама реално само ние си знаем как стоят нещата и как всеки се сърди на някой :yes: Негативизма ще изчезне от всички стига да се види някво развитие с времето, за което дълбоко се надявам :bowdown: Подал съм молба и чакам ама всъщност незнам дали е подадена наистина, щото няма никва обратна връзка :dunno: Това е от мен, чакам вече ако съм приет да си взема членската карта, надявам се, че ще ме уведомиш 8)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Сливен и Ямбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook