BMW Club Bulgaria - Sliven

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол

Модератори: bozukov_g, Общи модератори

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 14 Мар 2011, 14:29

miro_mcm написа:Та днес видях тази нова еуфория която е застинагала BMW Team Sliven дълго мислих какво да кажа по темата, но ще го направя като ви видя очи в очи. Нагледах се и се наслушах на хиляди мнения. Това което е предприето от националния фен клуб е насочено в правилната посока и не бива да бъде омазано с някакви селски препирни. Бозуков(Георги) ще ти се обадя тези дни за едно членство на един поовехтял фен на марката но със също толкова ентусиазъм в кръвта като преди, че и в пъти повече с прозвището miro_mcm ;)

п.п. И в тоя ред на мисли към всички един призив - НЕКА СИ ВЪРНЕМ СЛАВАТА НА ОНЗИ РЕГИОНАЛЕН ФЕН КЛУБ КОЙТО БЕ НА ЧЕЛНИТЕ ПОЗИЦИИ ДЪЛГИ ГОДИНИ С ЕДНА СБИРКА ПОД НАСЛОВ: КАРАНДИЛА 4 пробуждането.


Велкоме! Една легенда се завръща! :clap: :yes:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 14 Мар 2011, 21:19

Винаги е бил един от нас този ми ГОЛЯЯЯЯЯМ брат :ok: :ok: :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: e36 318is,е46 320Ci,e38 730d
Мечтае да кара: 850 Csi

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от MAGARETOOO » 15 Мар 2011, 0:08

Bozukov одобриха ми молбата само за няколко скоро ще дойда до сливен за да ти дам 40 лева аз съм със синьото е46 от ямбол.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 483
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: sliven
Пол: Мъж
Кара: F01

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от ikonkata » 15 Мар 2011, 0:08

ей сега вече стана мазало :mhihi:
п.п. ае миро ти като мечките бе дойде пролетта и се събуди бе ... идеята за карандила хич не е зле :bchug:
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 15 Мар 2011, 8:29

ikonkata написа:ей сега вече стана мазало :mhihi:
п.п. ае миро ти като мечките бе дойде пролетта и се събуди бе ... идеята за карандила хич не е зле :bchug:


И аз мисля, че идеята на Мирадзе е супер да направим "Карандила-4"! Тъкмо на сервиз-партито ще можем да го обсъдим! :yes:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 15 Мар 2011, 9:56

MAGARETOOO написа:Bozukov одобриха ми молбата само за няколко скоро ще дойда до сливен за да ти дам 40 лева аз съм със синьото е46 от ямбол.

добре дошъл сред нас :yes: :ok: :yes:
чакам да се обадиш а и да пием кафенце
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 15 Мар 2011, 13:36

Позволете ми да ви върна 2006г., когато "БМВ Тийм Сливен" не съществуваше! Бяхме само няколко човека, Митака нямаше книжка, а аз пишех от неговия профил/SuPeR_Fly/ във форума! Ако имате желание прочетете темата-не е голяма, .... но е показателна за началото, а който не познава историята-не може да гради бъдеще!

viewtopic.php?f=3&t=35368&hilit=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B0
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 584
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: Сливен, Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: Е-34 525i, E-39 520i, E-36 320i

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от miro_mcm » 17 Мар 2011, 12:05

Апостол Ви върна назад във времето, а аз ще си позволя да ви прехвърля малко напред. Какво имам впредвид ли, ами следното: както повечето от вас знаят BMW Club Bulgaria тази година навършва 10г. но това съвпада и с още един знаков момент на БМВ общността но за това по конкретно ще напиша сега, BMW Team Sliven пък навършва 5г. Във връзка с тези два юбилея(ще си позволя така да ги нарека) имам няколко предложения. Първо да създадем една инициатива за набиране на средства за отпразнуване по специално на вторият юбилей(т.к. на национално ниво за 10 годишнината на BMW Club Bulgaria ние не можем да се месим на ръководството на клуба) обаче на регионално ниво всеки от нас може да набави средства за осъществяване на тази идея. Тук е мястото да кажа че това е доброволно и за това всеки колкото може, а начини за намиране на средства мнооооого, дали ще мрънкате на шефовете си да отпуснат 20, 50 или 100лв. за благото на BMW Team Sliven дали чрез познати ще набавите някаква сума или чрез местни бизнесмени съпричастни към тази идея, ако щете и дори чрез кмета или премиера, а защо не и президента. Въпросът е да си организираме едно подобаващо отбелязване на този празник за нас. Тук ще отбележа, че парите няма да се пръскат за ядене и пиене, а за една символична почерпка на националния събор на колеги от форума които са от други градове, за изработка на рекламни материали примерно и за една хубава заря в навечерието на националния събор( може да давате и вие предложения за какво да се изразходват средствата които ще бъдат събрани).
Надявам се тази моя идея да ви е допаднала и да не изпадаме в полемика ама аз нямам, ама няма от къде да намеря и тем подобни изказвания които да омаскаряват темата. Всеки има начин по който да го направи и вие сами си знаете какви са те. Дали през оставащите 50 дена ще просим ще мърморим на шефовете си да дарят някой лев или ще правим друго нека го направим за клуба ни.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ТЕЗИ КОИТО ЩЕ ПРИЕМАТ ПРИ СЪРЦЕ ИДЕЯТА!!!


П.П. аз започвам от сега да събирам направете го и Вие и предложете човек който да е ковчежник на BMW Team Sliven за да води сметката по набирането на средствата
Изображение
Изображение

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 17 Мар 2011, 12:45

POL_Starshi написа:Позволете ми да ви върна 2006г., когато "БМВ Тийм Сливен" не съществуваше! Бяхме само няколко човека, Митака нямаше книжка, а аз пишех от неговия профил/SuPeR_Fly/ във форума! Ако имате желание прочетете темата-не е голяма, .... но е показателна за началото, а който не познава историята-не може да гради бъдеще!

viewtopic.php?f=3&t=35368&hilit=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B0

баткаааа как ме върна в годините -обичам те :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 17 Мар 2011, 13:09

Идеята на Миро е добра и всеки може да даде колкото може! Другото което мисля е, че това трябва да се обсъди на регионална сбирка/нали сме вече регион/ официално и ако ще функционираме като регионална структура, ще е необходимо да я изградим!
По тези въпроси ще ни светне Жоро. Относно начина на отбелязването всеки ще може да сподели мнение! Клуба в Хасково вече няколко години си отбелязва рождените дни по определен начин и на сервиз-партито ще ви споделя какво правят, защото сме присъствали на тези мероприятия.

П.П. Базука! :yes:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 18 Мар 2011, 0:54

идеята е добра искате ли утре да се видиме за по кафе и да го обсъдиме тримата примерно 17.30 на СИТИ
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 18 Мар 2011, 8:55

bozukov_g написа:идеята е добра искате ли утре да се видиме за по кафе и да го обсъдиме тримата примерно 17.30 на СИТИ


Аз съм-За! Жоре, гледам си го писал на 18.03. т.е. днес, та за кой ден става въпрос-днес или утре! :winky:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 18 Мар 2011, 9:04

днес че утре сутрин ще литна да Солунско
та днес 17.30 на СИТИ ;)
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 18 Мар 2011, 9:06

bozukov_g написа:днес че утре сутрин ще литна да Солунско
та днес 17.30 на СИТИ ;)


Доообре! Тъкмо и малко пернишки тунинг ще видим! :mhihi:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 584
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: Сливен, Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: Е-34 525i, E-39 520i, E-36 320i

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от miro_mcm » 18 Мар 2011, 10:37

Лъвчета аз ще ви навестя към 18:00 защото по рано няма да мога да успея.

п.п. Съвещание на старейшините ли си организираме - бухахахаха
Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Сливен и Ямбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook