БМВ Къп

Модератор: Контролна комисия

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

БМВ Къп

Мнение от N.Mihaylovski » 08 Май 2015, 18:12

Тук предлагам да обсъждаме къповете, като 2-рия ще е слят със събора и няма да можем да направеим реална оценка, но на 1 вия и 3 тия ще можем
Чакам от Николета информация за миналия вече 1-ви къп
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: БМВ Къп

Мнение от I.Voykov » 11 Май 2015, 12:10

:yes:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: БМВ Къп

Мнение от N.Mihaylovski » 19 Май 2015, 14:49

линк към таблицата с отчета за BMW Cup 2015 - 1ви кръг
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0


както се вижда сме на -1936.83 лв
някой неща от таблицата ми се виждат излиши или прекалено скъпи, но най важното е дали има смисъл да се наливат пари в тези мероприятия.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: БМВ Къп

Мнение от I.Voykov » 19 Май 2015, 16:22

Като КК можеби трябва да поискаме фактурите, иначе гледаме една таблица в която виждаме загуба

Като член на Клуба за мен беше пълно безумие да се прави мероприятие от един човек и да се наемат толкова външни хора екип, на които да се плаща работа, хотел, храна и т.н.... Чесно казано незнам дали за събора на толкова хора се плаща хотел и храна
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: БМВ Къп

Мнение от N.Mihaylovski » 19 Май 2015, 17:26

Николета каза, че фактурите са в офиса, но имането не фактури както знаем нищо не значи, защото и аз мога да напиша фактура за 2000 лева, по важното според мен е да се види има ли файда от този къп или не, то ясно, че на тея дето карат им е готино, ама клуба не може да харчи ей така пари, за феновете ок ама поне да сме на 0-ла а не по 2К вътре.....
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: БМВ Къп

Мнение от POL_Starshi » 20 Май 2015, 11:14

Редно е да има официален протокол за проведеното мероприятие с решенията на УС за провеждането на къпа с приложение за приходи/разходи, крайна рекапитулация и да е подписан от членовете на УС! Ние не може да кажем кое е удачно и кое не, защото УС определя реда и организира извършването на дейността на Клуба! Щом не се написа нищо за организацията, освен че външен екип е нает, то нека е посочено на базата на кое решение е взето макар, че съгласно Чл.19.(8), УС може да вземе решение и без да бъде провеждано заседание, ако протоколът за взетото решение бъде подписан без забележки и възражения от всички членове на Управителния съвет. Може би фактора, че за първи път се провежда Къп да е повлиял за минусовия финансов резултат и това ще стане ясно на другите кръгове, но няма да е лошо ако се успее да се оптимизира организацията и с доброволна фенска маса от клуба както го правим за събора и фестовете!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Re: БМВ Къп

Мнение от Любо Мегов » 22 Май 2015, 12:31

Просто Явор си реши да направи едно тракдейче на което да стане първи и Клуба да плати за кефа му. Никога не е плащано на организаторите каквото и да е освен храна от кетърнга през деня, която се плаща с ваучери и за членовете, така беше на Панаира, но дори това мисля че беше бонус от кетъринга, тоест пари не сме вадили.
Нещата в тоя клуб се извращават все повече и повече...

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: БМВ Къп

Мнение от N.Mihaylovski » 24 Май 2015, 15:09

Съгласен съм с доста от написаното от Любо, Клуба плаща някои си прави кеф, както се изрази един от хората на който им се плаща, при въпрос от мен дали ще избием поне парите, той каза е нали клуба плаща, ма като разбра че съм от КК му стана малко тъпичко
Аз минах на къпа съботата за 30 минутки да огледам беше празно, както се и вижда по таблицата

Аз мисля, че трябва малко да се стегне колана защото може да го ядем на събора голям, ще е много топло заради това ще има отлив освен, че хората са по морета и т,н и да не се окаже, че клуба е фалирал
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Re: БМВ Къп

Мнение от Любо Мегов » 24 Май 2015, 22:46

POL_Starshi написа: но няма да е лошо ако се успее да се оптимизира организацията и с доброволна фенска маса от клуба както го правим за събора и фестовете!


с други думи да се намерят обикновени балъци да свършат една работа - мисля че след като вече има практика да се плаща за тая работа ще срещнем големи трудности с намирането на хора за организацията на събора

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: БМВ Къп

Мнение от POL_Starshi » 26 Май 2015, 10:32

Ми то събора ще е по време на къпа! На едните ще се плаща, а другите ще са балъците! Нещо взе да ми писва! :banghead:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: БМВ Къп

Мнение от Dimitroff » 03 Юни 2015, 21:28

Усещам как ако някой от "екипа" за къпа се направи на интересен...ше си ходи с обърнат нагоре нос...щото Старшия е прав - тъпичко е !
Винаги съм бил против да се плаща за работата, която вършим - карал съм се с колеги, който са предлагали да се плаща за подобно нещо!
Винаги съм приемал нещата на чест и фенщина - или го правиш заради това или изобщо не го правиш!

Аз ... искам и друго да питам - защо не предложим промяна в устава (или по-скоро да се наблегне и да се спазва) - над определени суми да се иска писменото съгласие на всички членове на УС - примерно над 2000 или над 5000лв ако 2 са малко ??

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: БМВ Къп

Мнение от POL_Starshi » 06 Юни 2015, 12:43

Dimitroff написа:Усещам как ако някой от "екипа" за къпа се направи на интересен...ше си ходи с обърнат нагоре нос...щото Старшия е прав - тъпичко е !
Винаги съм бил против да се плаща за работата, която вършим - карал съм се с колеги, който са предлагали да се плаща за подобно нещо!
Винаги съм приемал нещата на чест и фенщина - или го правиш заради това или изобщо не го правиш!

Аз ... искам и друго да питам - защо не предложим промяна в устава (или по-скоро да се наблегне и да се спазва) - над определени суми да се иска писменото съгласие на всички членове на УС - примерно над 2000 или над 5000лв ако 2 са малко ??


:yes: Съгласен съм с Ванката за носовете и както по-горе написах, за всяко взето решение на УС, трябва да има протокол, дори и когато е нямоло заседание, но тогава протокола изисква пълния набор от подписи на членовете от УС, а не на приципа на болшенството при заседание залегнат в Устава!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Re: БМВ Къп

Мнение от Любо Мегов » 24 Юни 2015, 18:48

след 21 юли става интересно - добре че датите са преди това...

http://dnes.dir.bg/news/nap-kasov-apara ... a-19357380

сега си представете другата година как се продават билетите на входа :mhihi:

лично мнение - отсега смятам че събора ще е на загуба - горе-долу толкова колкото са ония търсените пари :!:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: БМВ Къп

Мнение от N.Mihaylovski » 26 Юли 2015, 21:07

Ключа от палатката е оптимизиране на разходите и т,н но това ще го говорим на общото събрание
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Назад към Контролна комисия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook