Garmin vs IGO vs GSM

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

?

Igo
11
18%
Garmin
28
46%
GSM с GPS
21
34%
Друго
1
2%
 
Общо гласове : 61
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: И нади гето София-Дружба

Garmin vs IGO vs GSM

Мнение от Fr33Styl3r » 07 Юни 2009, 18:37

Преди някой да каже че темата е дискутирана ще кажа че предната беше само аз съм със еди какво си и съм доволен. Целта на тази тема е да напишем недостатъците и плюсовете . Нека всеки напише кое от изброените навигационни устройства ползва и съответно кое му харесва в него и какво липсва. Малко се формулира все едно ще продавам нещо ама да се надявам че сте ме разбрали :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 07 Юни 2009, 19:45

GSM с Garmin или iGO.
Кое от двете е въпрос на избор: аз съм с Garmin.
Нищо не им липсва. Тествано на Е71 и WM6 покет. Слагаш си каквито си искаш карти, носиш само едно устройство. Лошото е, че точи батерията, ама на кой му пука ;) Според мен крайните навигационни утройства са за хора, които не могат да се справят с малко пипване на софтуера на моб.телефон, което в никакъв случай не е трудно. Т.е. за хора като баща ми или обикновен германец например. Купува си навигацията, лепва я на стъклото и не се притеснява дали ще му я гепят, понеже в по-цивилизованите страни е абсурдно дори да си го помислиш.

Освен това премахва нуждата от сложни телефони. Все пак телефона е за "ало, ало" само. Но мен не ме устройва да имам пръчка за телефон и за това съм ЗА навигация на GSM.

Също е и забавление, ако ти е скучно докато си във влака и се возиш със 200км/ч.

Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 07 Юни 2009, 20:00

ще бъде добре всеки да сподели и с каква карта е ;)

аз на телефона съм сложил Гармин, но сякаш ще мина към Айгоу, не съм много доволен от офроуд картата на България
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 1.10.2006
Местоположение: София

Мнение от bgmade » 07 Юни 2009, 20:02

Nucl3arDru1D написа:ще бъде добре всеки да сподели и с каква карта е ;)

И с какви телефони...
8)
You'll Never Walk Alone!
Изображение
Изображение

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Мнение от Е.Димитров » 07 Юни 2009, 20:09

Asus p535 с IGO8,не само че телефона си е навсякъде с мен,ами и ако ми потрябра и не съм сколата ами съм пеша,включвам го и знам къде отивам,дори и с такси,влак,рейс и тн.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 07 Юни 2009, 20:14

е!
мисля, че всеки знае в повечето случаи къде отива и къде се намира, навигацийката освен играчка е полезна главно за чужбина ;)
иначе колко да има мъгла, че да не се вижда ептен :mhihi:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 07 Юни 2009, 20:19

gsm (HTC HD) с IGO последна версия на всичко
по-добър вариант от това, за сега незнам да има

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: София

Мнение от Blue&White » 07 Юни 2009, 20:28

Fking написа:gsm (HTC HD) с IGO последна версия на всичко
по-добър вариант от това, за сега незнам да има

+1
Не съм ползвал други навигации и карти. От iGo съм супер доволен. Минус е, че дърпа от батерията на телефона, но се включва към запалката и проблемът отпада.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 07 Юни 2009, 20:48

аз от скоро ползвам три програми - Гармин, ИГО и ТомТом
Картата на Гармин за мен си остава една "българска" карта със целия негативен смисъл, който свързваме с това :mhihi:
Картите на ТелеАтлас на ТомТом и ИГО са с класи над Гармин. Ако не може да те заведе, то в никакъв случай няма да те обърка. Нещата са много по-точни. Единственото предимство на Гармин с офроуд картата 4.80 е хилятите POI - има всичко, от най-малките кафета до големите магазини

Въобще не искам да коментирам качеството на програмата Гармин спрямо ТомТом и ИГО, защото там вече нещата са наистина сериозни :mhihi: Преизчисляване след 500м минимум, липса на каквито и да е опции и т.н.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 777
Регистриран на: 29.06.2006
Местоположение: на пътя
Кара: 330Xi
Мечтае да кара: 760

Мнение от Christoff » 07 Юни 2009, 21:01

Аз съм с Н95 и Гармин с една много добра Бг карта, коятo ми пратиха от all4smartphone.com.
E36 316i
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Мнение от DanielzZz » 07 Юни 2009, 21:09

N95 8 GB и Garmin...от 2 години ги ползвам и съм доволен.

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Мнение от NeoPrint » 07 Юни 2009, 21:12

IGo8 и IGo Amigo. Второто е с по-малко опции, но пък е интуитивна, красива, бърза и много лесна за работа. :yes: За сега клоня повече към Амигото.


Аватар
Мнения: 123
Регистриран на: 25.06.2008
Местоположение: Дружба Сити
Кара: Е34/Е30 на кило
Мечтае да кара: Х5 4.4 is

Мнение от Ascendancy » 07 Юни 2009, 22:44

N95 с Гармин - много доволен съм, има малко недостатък, че не познава еднопосочните улици, и от време на време зацикля - но като цяло до сега не ме е издънвал.
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 07 Юни 2009, 22:53

IGO 8 + HTC Diamond :weed:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 743
Регистриран на: 2.03.2007
Кара: в шоуто на тройките

Мнение от swh_bmw » 07 Юни 2009, 23:02

Здравейте,
© написа:аз от скоро ползвам три програми - Гармин, ИГО и ТомТом
Картата на Гармин за мен си остава една "българска" карта със целия негативен смисъл, който свързваме с това :mhihi:
Картите на ТелеАтлас на ТомТом и ИГО са с класи над Гармин. Ако не може да те заведе, то в никакъв случай няма да те обърка. Нещата са много по-точни. Единственото предимство на Гармин с офроуд картата 4.80 е хилятите POI - има всичко, от най-малките кафета до големите магазини

Въобще не искам да коментирам качеството на програмата Гармин спрямо ТомТом и ИГО, защото там вече нещата са наистина сериозни :mhihi: Преизчисляване след 500м минимум, липса на каквито и да е опции и т.н.

напълно съм съгласен, като бях последния път в Италия Гармина щях да го направя на парчета( Гармин нуви нещо си: позоционира на грешен път, рекалкулацията е бавна та да те убие). Ползвам IGO 8 на HTC Wizard, понеже процесора му е слабичък а програмката тежка има малко закъснения но след известно ползване се свиква, много удобен интерфейс(може би най добрия от всички на пазара). За по стари у-ва бих ви предложил и Destinator.
Поздрави

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook