:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

Гост
Аватар

Re: Г-н Ненов,

Мнение от Гост » 11 Окт 2006, 9:36

Нищо не знам за никакъв конретен случай! Знам от форума, от това дето съм чел 2 дена назад. С глупости не се занимавам! Мислех, че е станало нещо сеирозно, затова те отпратих по е-майла. Нито те знам, нито те познавам, откъде да знам какво искаш?! Пък сега като гледам какви тъпотии пишеш - по-добре че не те и познавам.
Нито ви знам турбата и колите, нито щуротиите! нито ме интересува! Нито съм те търсил за нещо! Ти ме търсиш и ме притесняваш с някакви недоизказаности!
За протоколя, брат ми не ме е измамил и не ми дължи пари.
Айде стига толкова от мен!
Оправяйте се кой как знае!

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Re: Г-н Ненов,

Мнение от KAMIKADZE » 11 Окт 2006, 9:58

Нищо не знам за никакъв конретен случай! Знам от форума, от това дето съм чел 2 дена назад. С глупости не се занимавам! Мислех, че е станало нещо сеирозно, затова те отпратих по е-майла. Нито те знам, нито те познавам, откъде да знам какво искаш?! Пък сега като гледам какви тъпотии пишеш - по-добре че не те и познавам.
Нито ви знам турбата и колите, нито щуротиите! нито ме интересува! Нито съм те търсил за нещо! Ти ме търсиш и ме притесняваш с някакви недоизказаности!
За протоколя, брат ми не ме е измамил и не ми дължи пари.
Айде стига толкова от мен!
Оправяйте се кой как знае!


Какво излиза че и ти си същия лъжец като него - така ли ? Ще я видим тогава и Велбор ли как беше :idea:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 12 Окт 2006, 17:51

Камикадзе аз определено не харесвам на4ина по които Илян прави бизнес, за това както видя и в този форум и в другия не сам написал ни6то в негова защита.
Но определено много гре6и6 за Цветомир (брата на Илян) пи4а е много то4ен и коректен даже пове4е от колкото трябва. А по вапроса колко е грамотен повярваи ми, по грамотен е и по интилигентен е от 90% от хората които пи6ат тук.
И какво озна4ава вра4ански това 4е си измамен от вра4анин озна4ава 4е вси4ки вра4ани са измамници или какво?
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1139
Регистриран на: 8.12.2005
Местоположение: ВРАЦА
Пол: Мъж
Кара: E65 745I;Е53 Х5;TVR;SKYLINE;E60 М5
Детайли за колата: 745-Самолет:Х5-Болид:TVR-Истребител:SKYLINE-Шейна:М5-БЕЗ ДУМИ

Мнение от БОРКО-ЧИПА » 12 Окт 2006, 18:00

BESSNIA написа:И какво озна4ава вра4ански това 4е си измамен от вра4анин озна4ава 4е вси4ки вра4ани са измамници или какво?
:yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 29.07.2006

е

Мнение от gencho1 » 12 Окт 2006, 18:04

то и на мен ми викаха кола от враца не купуваи ама хеи ме на са се чудя ко да правя което ще рече че голям процент от врачаните са мискини не казвам всички но когато се носят приказки за нещо в тях явно има някаква истина
Изображение

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Мнение от KAMIKADZE » 12 Окт 2006, 18:05

BESSNIA написа:Камикадзе аз определено не харесвам на4ина по които Илян прави бизнес, за това както видя и в този форум и в другия не сам написал ни6то в негова защита.
Но определено много гре6и6 за Цветомир (брата на Илян) пи4а е много то4ен и коректен даже пове4е от колкото трябва. А по вапроса колко е грамотен повярваи ми, по грамотен е и по интилигентен е от 90% от хората които пи6ат тук.
И какво озна4ава вра4ански това 4е си измамен от вра4анин озна4ава 4е вси4ки вра4ани са измамници или какво?



Какво да греша ? На пощата ми пише че не се чува с брат си , също бил измамен от него и такива глупости в същия момент тука казва че не било вярно ... за мен си е просто един лъжец

Разбира се че има и почтенни хора във Враца но до колкото разбирам са рядко явление :idea: А и като пиша Врачански не съм написал измамник нали ? Но докато има такива "хора" като този лайняр Da_wolf и лъжци като брат му мога да ви кажа че хората ще слагат и вас под един знаменател защото аз вече нищо няма да си купя от вашия град , а до колкото виждам и много други хора - донякъде и вие сте виновни че позволявате на 2-3ма да вършат такива измами - знаете ги много добре какви са можеше да напишете тук а не след като е измамил 20 човека да казвате че не били всички от Враца такива ... нищо лично това си е моето мнение не искам да ви обиждам или нещо подобно просто какво си мисля го пиша , а до колкото до ония 2-мата братя с тях ще се управя много скоро когато най-малко очакват :twisted:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Re: е

Мнение от BESSNIA » 12 Окт 2006, 23:58

gencho1 написа:то и на мен ми викаха кола от враца не купуваи ама хеи ме на са се чудя ко да правя което ще рече че голям процент от врачаните са мискини не казвам всички но когато се носят приказки за нещо в тях явно има някаква истина

Priqtel bez всякакви лоши 4увства но просто много ама много голяма 4аст от колите в бг са минали през враца вкарани или правени вав враца.
Какво да ти кажа 1/3 от автокащите в софия са вра4ански в слу4аи 4е не знаеш, сащото се отнася и за Пловдив. Така 4е дали ще я купиш от софия или от незнам каде разликата ще е в регистрационната табела.
А що се отнася до танекиджии и бояджии наи добрите са вав Враца то4но и по тази при4ина софианци карат колите на ремонт вав враца 4е им е леко по евтино на половина.
Както и да е не искам да те убеждавам в нищо , а просто да ти отворя о4ите.
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 13 Окт 2006, 0:06

KAMIKADZE написа:
Какво да греша ? На пощата ми пише че не се чува с брат си , също бил измамен от него и такива глупости в същия момент тука казва че не било вярно ... за мен си е просто един лъжец

Аз пак ти казвам не познаваш човека за да го съдиш, какво ти е било писано не знам още по малко знам Кои ти го е писал? А ти?
И нещо друго много ми интересно как го набаркхте него в бизнеса с авто4асти като тои е много дале4е от това? Можеш да видиш и колко мнения има. Камо ли пак да преебе некои.
Но както и да е аз не сам му адвокат просто виждам 4е нещо не е ясно, нещо не сте се разбрали ,както трябва.
Или пак 4овека да се променил за 5 месеца от както не сам в бг :shock:
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

Мнение от KAMIKADZE » 13 Окт 2006, 8:41

BESSNIA написа:
KAMIKADZE написа:
Какво да греша ? На пощата ми пише че не се чува с брат си , също бил измамен от него и такива глупости в същия момент тука казва че не било вярно ... за мен си е просто един лъжец

Аз пак ти казвам не познаваш човека за да го съдиш, какво ти е било писано не знам още по малко знам Кои ти го е писал? А ти?
И нещо друго много ми интересно как го набаркхте него в бизнеса с авто4асти като тои е много дале4е от това? Можеш да видиш и колко мнения има. Камо ли пак да преебе некои.
Но както и да е аз не сам му адвокат просто виждам 4е нещо не е ясно, нещо не сте се разбрали ,както трябва.
Или пак 4овека да се променил за 5 месеца от както не сам в бг :shock:


От и-майла на фирмата му - той ми е го е писал . Няма начин да са толкова различни ( а и поне досега не е доказал обратното ) - все пак са семейство :mhihi:
[img]http://drifting-bg.info/landicar/landi.jpg/img]

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1956
Регистриран на: 23.06.2004
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 1985 BMW E30 M10B18

Мнение от ivantchoG » 07 Фев 2007, 12:10

Скорости за М10 от DEDATA!.
Пазарлъка по телефона беше: 130лв за комплект скорости ("ПЕРФЕКТНИ СА, БРАТ!") + кардан (от 4 към 5 ск.).
Смяната беше спешна, парите ми - на по 20лв. Давам 140лв, товаря скоростите ("перфектно" лъснати с пароструйка), сваляме заедно кардана от разкостено купе ("ТОВА Е ТВОЯ КАРДАН, БРАТ!"). DEDATA! ми пожелава приятен път :confused: . "Пич, пазарлъка беше за 130" - "Да, ама ти давам и перфектен висящ лагер :mhihi: ". Избеснях, но трябваше да сложа някакви скорости... Прежалил съм 10-те лв.
Не сменям скорости всеки ден, затова го питах освен кардана друго дали е нужно да сменям - НЕ!

Когато стигнах до слагането - "моя" кардан е абсолютно същия, като стария (тоя за 4ск.) - "БРАТ, ЩИ ВЪРНА 20ЛВ, АМА МИ ВЪРНИ КАРДАНА" - а пътя само ми е 20лв. Сложих кардан от М40 (благодарности на Сони - изключително коректен и точен във всичко) и поне засега върви :D .

В кутията налях 1-1,2л масло - "МИ НЕ ЗНАМ, ТОВА Е КУТИЯТА НА МИЛЪР" - :shock: не мисля, че Милър е карал без масло.

4ск. кутия се крепи на 1 тампон, "новата" кутия (5ск.) се крепи на два тампона. Гредичката, на която стъпват тампоните е друга. Щангата м/у ск.кутия и ск.лост трябва да е по-дълга.

Вместо за 1 почивен ден (ако имах налични нужните части) си блокирах колата за 3 дни.

Равносметката - много похабени нерви заради лъжите на продавача, още един некоректен продавач в моя списък, 2 допълнително загубени дни, 10лв назад, едно предно парче кардан в повече.

DEDATA! Е НЕКОРЕКТЕН И НЕКОМПЕТЕНТЕН!!!
".....Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо....." К.Иречек, 13.12.1881
Бате Сашо - Пази имената!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Мнение от b2 » 07 Фев 2007, 13:12

Ха като е станало въпрос и аз ще пусна тея дни снимки на едно рекаро "пирфектно е рекаруту, брат" от ДЕДАТА! :mhihi:

малко балъци останахме ехх :lol:
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

CS-маниак
Аватар
Мнения: 1773
Регистриран на: 28.05.2002
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Мнение от lowdriver » 10 Апр 2007, 10:42

CSS2 написа:Заглавие: Не купувайте от dundo

Към него:

Мерси че ми продаде крадения ти двигател. Използва това че не разбирам и ми пробута двигател с изтрити номера. Бронята която купих от теб беше също откъртена от някъде. Всичко което продаваш е КРАДЕНО!!!

Сега продавам твоя двигател на части за да мога да си върна поне парите от това което ми даде!


dundo написа:Колега моторът си е без регистрация и не съм го крил никога,може да се провери в мненията ми. Колата както ти казах беше на един приятел,който след като я удари ми я продаде без регистрация,за части.Аз ти продадох мотора за части, а не да регистрираш кола на него ;) и ти спокойно може да си ползваш всичко,като го наредиш на твоя блок,не виждам какъв ти е проблема :roll: И не мога да разбера,защо не ми се обадиш като имаш некакъв проблем ами пишеш тука :roll:
И коя броня съм ти продал откъртена,че не се сещам :roll:


CSS2 написа:Без регистрация с прясно изтрит номер с флекс.. точно краден. иначе нямаше да го изтриеш номера. няма значение аз ще го продам на части въпреки че половината лагери на коляновия вал и буталата са ти отишли също.
Изображение
Driver's Racing Team

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 13 Апр 2007, 22:22

Искам да коментирам начина на "продажба", който практикува "bmw///power":

1. Обявява за продажба фейснати бъбреци за Е36.
2. Завявам му, че искам да ги видя и закупя, като му казвам да ми пусне на ЛС инфо за връзка.
3. Никакъв отговор от негова страна, като след ден-два се появява и предлага да му пратя ЛС, че да се разберем?!??!?!
4. Пращам ЛС, на което дълго време няма отговор, след което получавам все пак ЛС с текст "обади ми се между 4 и 5 днес, да се разберем...." - уточнявам, че към часа на този ЛС аз все още нямам инфо за връзка с него (каквото така и не получих)...
5. След като отново пиша в темата следобяд, преди малко получавам ЛС с текст "ми съжалявам, продадох ги...."

Тоя ми пост не е да се оплаквам, ми да предупредя другите да имат идея със що за "продавач" ще си имат работа, ако се захванат с гореспоменатият потребител.... според мен лично, на подобни хора трябва да им се забранява да предлагат продукти/части за продаване.... за да няма излъгани хора.

P.S. Ако някой или самият "продавач" се опита да каже, че нещо от написаното от мен не е вярно ще подкрепя думите си с необходимата информация....

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 16.04.2007

за bmw///power

Мнение от M///Power » 16 Апр 2007, 16:35

може да не си му бил само ти на главата мое да си е имал работа човека да не е като други да стоят постоянно на компа. дай сега и аз да напиша една тема че е почти като моето име тва са глупости стегнете се малко!!! некоректно е ако те е изпържил с пари или ти продал счупено нещо !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 868
Регистриран на: 25.02.2007
Местоположение: София

Мнение от Фил » 16 Апр 2007, 16:56

Ами нищо чудно да си ти, с два профила - този ти, M///Power, регистриран на 16 Апр 2007 и другия - bmw///power, регистриран на 11 Апр 2007. И двата акаунта сте регнати в рамките на няколко дни, и двата акаунта продавате халогени за е36, на едни и същи цени.

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook