:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 21 Яну 2008, 13:01

не е ли по- добре всеки, който праща нещо по Еконт от форума да отбелязва в полето на товарителницата, че е съгласен получателя на пратката да прегледа пратката и да плати наложения платеж, само ако приеме стоката?
Аз поне винаги го чеквам и не бих се сърдил някой ако намери нещата, които му пращам за не такива, каквито съм ги описал да ги върне :roll:
Изображение

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 21 Яну 2008, 21:00

bum_bum написа:не е ли по- добре всеки, който праща нещо по Еконт от форума да отбелязва в полето на товарителницата, че е съгласен получателя на пратката да прегледа пратката и да плати наложения платеж, само ако приеме стоката?
Аз поне винаги го чеквам и не бих се сърдил някой ако намери нещата, които му пращам за не такива, каквито съм ги описал да ги върне :roll:


Много добре казано.И яз съм съгласен с твойто мислене поне и аз когато ходя да пускам пратка а не съм пратил някой винаги казвам че разрешавам да бъде отворен на място да се види стоката което според мен е най-правилно и колегиално

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 22 Яну 2008, 1:53

Изтрих постингите със случая на Алибиту, понеже получих ЛС, че са изчистили неуредиците си.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2132
Регистриран на: 30.11.2005

Мнение от porostorm » 27 Яну 2008, 19:26

vicho написа:ВНИМАНИЕ!!!

ИЗМАМНИК!!!
dundo написа:Сори за офа, но понеже колегата повдигна въпроса ето по-долу моето мнение по въпроса.
Държа да отбележа, че Височайшите Господа Модератори на БМВ Форума си позволиха буквално да ме изгонят от форума си, без дори да изчакат отговора ми по проблема. А проблем разбрах, че има, месец и половина след продажбата на въпросните кори, след като се опитах да влезна във форума. Тази женица Фичо, вместо да ми се обади и да си каже болката предпочел да се разреве пред съфорумките си и те от съчуствие ми затриха ника от списъка си с колежки.
След тази долна цензурка не съм сигурен дали имам желание да съм част от този форум, но мисля че някой все пак ми дължи обяснение за случката и ще настоявам да го получа, ако се налага лично.
Та по-долу са непрестанните ми опити да получа отговори от въпросните господа /чети от долу на горе/.
П.С. Ако някой от колегите има възможност, моля да качи мнението ми във форума на БМВ- Продава-Случаи на некоректност, тъй-като не искам хората които ме познават да остават с погрешно мнение за мен, а аз самия нямам вече достъп.
Поздрави




.......
И?.....

Цитат от dunde@mail.bg:

>
>
> В очакване съм на Вашия отговор господа модератори,
>
> не ви отива мисля да се спотайвате като мишоци.
>
> Поздрави
>
> Цитат от dunde@mail.bg:
>
>>
>>
>> Здравейте отново господа модератори,
>>
>> днес прегледах глупостите написани по мой адрес във форума и недуомявам поради що, изневиделица ме заклеймихте като мошеник и ме отстранихте от форума, без дори да ми дадете право на отговор. Смятам, че след като дори убиеца е невинен до доказване на вината, то и аз имам правото да се защитя пред всички, пък ако ще и това да е последното ми мнение във форума.
>>
>> Що касае конкретния случай- продадените на Фичо кожени кори за врати за Е36 купе, моля да си направите труда и откриете темата ми "Оригинална кожа за Е36 купе". Та там моя милост беше публикувал 6 снимки на салона, на 3 от които са снимани корите. Подробно още в заглавието на темата съм уточнил, че корите са разлепени, едната е спукана и общо взето се нуждаят от тапицер. Що касае щипките, сигурен съм че 80%от тях са си на място, а ако колегата беше се свързал с мен по някакъв начин за да ме информира, че нещо не го устройва и се чуства ощетен, мисля че щяхме да решим проблема. Като всеки втори редови, верен член на форума той обаче реши да оповести проблема си пред всички съфорумки и те тутакси да се втурнат да го подкрепят.
>>
>> За финал, искам само да знаете, че не съм вчерашен дришльо, който ще зарони крокодилски сълзи и ще върже забрадка за форума, но ненавиждам неправдата и ще гоня истината до последно. А тя е, че ме отрязахте като краставица без никакво право, и то без дори да чуете моето мнение. Смятам това за крайно непочтено и в разрез с всички правила от форума, които аз по никакъв начин не съм погазил. Мисля, че в случая някой от Вас превиши правата си и се направи на разсилен.
>>
>> Все още смятам, че досега съм комуникирал с хора с достойство, и поради това очаквам аргументирано обяснение за постъпката Ви.
>>
>> В очакване
>>
>> Ц.Цветков /dundo/
>>
>> ----- Препратено писмо от dunde@mail.bg -----
>> Дата: Mon, 21 Jan 2008 20:54:42 +0200
>> Подател: dunde@mail.bg
>> Отговор-До:dunde@mail.bg
>> Тема: IZGONEN
>> Получател: support@bmwpower-bg.net
>>
>> До модераторите на форума
>>
>> Уважаеми господа,
>>
>> какво означава съобщението, което ми се появява при опит да вляза
>> във форума -"Вие сте изгонен от този форум". Поради това, че в никакъв
>> случай не съм нарушил правилата на форума, съм уверен, че се дължи на
>> някакво недоразумение или глупава грешка, която надявам се, ще бъде
>> поправена възможно най-скоро.
>>
>> Поздрави
>>
>> Ц.Цветков /Dundo/
>>
>>
>>
>> -------------------------------------
>> Powered by Mail.BG - http://mail.bg[1[1]]
>>
>> ----- Край на препратеното писмо -----
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 27 Яну 2008, 19:54

А защо тогава не си вдигна телефона, като ти звънях?
И защо ми каза, по телефона, преди да ми ги изпратиш, че са перфектни?

Сам си заложи достойството за 100лв!

А както разбрах впоследствие, не съм единствения имамен от теб.

Поне си спести малкото останало самочувствие и не се мяркай тук, най-добре за теб, че и за нас.

porostorm - може да му пуснеш имеил с моя пост, ако пожелаеш
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2132
Регистриран на: 30.11.2005

Мнение от porostorm » 27 Яну 2008, 19:59

Мога да ти дам линк към темата в Тунинг форума. Той твърди, че не си е изкл. телефона и иска да се разберете, но е изгонен от форума...

Поне аз така мисля.
:yes:

Каобой
Аватар
Мнения: 977
Регистриран на: 5.01.2007
Пол: Мъж
Кара: 318

Мнение от МРЪСНИЯТ_ХАРИ » 27 Яну 2008, 21:03

dundo написа:Сори за офа, но понеже колегата повдигна въпроса ето по-долу моето мнение по въпроса.
Държа да отбележа, че Височайшите Господа Модератори на БМВ Форума си позволиха буквално да ме изгонят от форума си, без дори да изчакат отговора ми по проблема. А проблем разбрах, че има, месец и половина след продажбата на въпросните кори, след като се опитах да влезна във форума. Тази женица Фичо, вместо да ми се обади и да си каже болката предпочел да се разреве пред съфорумките си и те от съчуствие ми затриха ника от списъка си с колежки.След тази долна цензурка не съм сигурен дали имам желание да съм част от този форум, но мисля че някой все пак ми дължи обяснение за случката и ще настоявам да го получа, ако се налага лично.
Та по-долу са непрестанните ми опити да получа отговори от въпросните господа /чети от долу на горе/.
П.С. Ако някой от колегите има възможност, моля да качи мнението ми във форума на БМВ- Продава-Случаи на некоректност, тъй-като не искам хората които ме познават да остават с погрешно мнение за мен, а аз самия нямам вече достъп.

Поздрави

Сеа видях темата в Тунинг-а,ма вие сте я копнали
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=77115
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 27 Яну 2008, 21:23

Без да имам за намерение да защитавам dundo (дори не го познавам) само ще кажа, че що се отнася до корите, то в не една тема в продава (по едно време имаше поне 2 теми за тая кола и нещата по нея) се коментираха тия кори..... dundo не веднъж написа, че имат нужда от поправка тук-там, че има пукнато и че който ги вземе няма да е лошо да ги даде на тапицер - това си го спомням без дори да търся темата, щото сам имах интерес към тях...

Не знам защо по телефона е казал, че са "перфектни", но и без това тая думичка "перфектно" се използва в 99% от случаите не на място... но смятам, че в двете теми има достатъчно много инфо за тия кори, че да се каже, че dundo е искал да измами някой като е прикривал информация... тва е.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 27 Яну 2008, 21:37

Само че аз още пазя "перфектите въздуховоди за М броня" и голямата
лайстна,която е на 2 парчета,за които се изръсих още 110 лв,а той
забрави да спомене :roll:
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 30.03.2005
Местоположение: Pleven

ре

Мнение от SkyWalker » 28 Яну 2008, 21:20

Аз мисля, че всеки има право на прошка и на "втори шанс"! Ако човека (не го познавам) искрено съжалява, което е видно, то дайте му възможност да върне парите на Vicho и да си върне корите. Ако това се повтори тогава има основание за по-строги мерки. Все пак не е чужда модата да се оклепва невинен човек във форум поради липса на симпатия, но без почти никаква реална причина.
Просто мнението ми е, че ако човека иска да се поправи и да върне парите трябва да му се даде възможност :idea:
///M Club Member

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 28 Яну 2008, 22:22

Ми доста пари има да връща тогава.
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Мнение от b00st » 28 Яну 2008, 22:45

Определено е некоректен, само като му гледах темата за джантите дето две бяха пълен кенеф и разправяше как можело да се оправи лесно и да не се забелязва и при това искаш сумата на такива 4 читави, а тука още 2-ма казват какви "перфектни" работи продава. Такива мошеници трябва да не присъстват в този форум и всеки, който лъже така да е с бан.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 509
Регистриран на: 3.11.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Is Hybrid
Мечтае да кара: M1

Мнение от phantomas » 31 Яну 2008, 3:15

аз имах намерението да купувам целия двигател от него по думи перфектен за 1250 лв , не се разбрахме за сумата , понеже не му било изгоден коментар на цената , после си поръчах един спортен волан от него , на думи перфектен , и такъв си и беше , без драскотина и нямам намерение да го връщам ;)
BMW 318is

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: Раднево
Пол: Мъж
Кара: е30 М50Б25
Мечтае да кара: икономично

Мнение от Stiks » 01 Фев 2008, 1:42

"Перфектни" оригиналъ стопове с цепнатинка и "леко" боядисани за цвят (ама като изтрихме боята станаха по арни затова не съм писъл)
като цяло 1 покупка и 1 неудобрение и от мене

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 20.03.2007
Местоположение: Sofia
Кара: Е36 M3
Мечтае да кара: E36 m3 turbo :)

Мнение от Eddiy » 01 Фев 2008, 16:21

Не си зимаите нищо от тоя паляк sabi1984 !!! бях пуснал обява че търся емблема за волан на Е39 тои ми каза че имал чисто нова оригинална викам добре пращаи я,отивам зимам я и кво да видя емблемата ем че е одраскана и за нищо нестава от нея ем че вобще небеше от волана на Е39.Несъм зо 10-те лева но тая некоректност :evil: :evil: :evil:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook