:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 19.03.2006
Местоположение: Сф
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E70 08.2010
Детайли за колата: Сив металик

Мнение от 7S\/E7OSLA\/ » 08 Фев 2008, 20:25

vicho написа:ВНИМАНИЕ!!!

ИЗМАМНИК!!!

Разбрахме се с лицето dundo да ми прати 4ри кожени кори за вратите и отзад, за купето. Каза 100 лв. Нито съм се пазарил, нито нищо, попитах го няколко пъти, "Всичко наред ли е с корите?! Щипки, Кожа и т.н.", той всеки път на ЛС ме уверяваше, че са ПЕРФЕКТНИ. Дойдоха, платих си ги. (Това преди нова година). Бяха опаковани и въобще не съм ги гледал. До онзи ден в който си слагах кожения салон, реших и корите да видя, разопаковах ги и направо ми стана зле. От 4-те не става абсолютно нищо. Разлепени, нямат нито една щипка и т.н. и т.н. ДОРИ ШОФЬОРСКАТА БЕШЕ СЧУПЕНА НА ДВЕ!!! Просто останах без думи. Сигурно аз съм си виновен, че не съм погледнал какво купувам, но ВИЕ МИ КАЖЕТЕ, ЗА 100лв. ЩЕ СИ ЗАЛОЖИТЕ ЛИ ДОСТОЙНСТВОТО, КАТО ПРОДАДЕТЕ ЧИСТ БОКЛУК НА НЯКОГО!!! Та те ЗА НИЩО НЕ СТАВАТ. По-късно ще прикача снимки.

От: dundo
До: vicho
Пуснато на: 17 Дек 2007, 21:31
Заглавие: Re: korite
Да баце отзад всичко си е наред, може с Еконт, така че като решиш давай адрес и тел


Направо нямам думи. Не съм за 100лв. Няма да обеднея без тях, но ти b]dundo[/b], дано забогатееш. Не мога да повярвам, че има такива хора, още повече нарекли себе си фенове на марката и имащи самочувствие, ако искаш ще ти пратя още 100 лв., ако толкова си го закъсал?!!??!?! :evil: :evil: :evil:

ПОТРЕСЕН СЪМ!!!




Аз си мислех ,че съм единствения дето е излъган от dundo !
Преди време ми трябваше ляв халоген и въпросният човек продаваше комплект халогени за е36 ,като от двата каза ,че левия е идеален със стойката ,а на десния само стъклото му пукнато като кусур и само в комплект ги продава за към 50лв бяха!
Викам ок пращай ги щом сичко е наред ...
Отивам платих ги и кат се прибрах кво да видя :
Те кат че ли в пещ са горяли тез халогени -левия видимо здрав ама отзад няма крачета -изгорени и стойката му пак счупена !
За другия дет не ме интересуваше десния халоген се едно беше пуснат от 9ти етаж,но той не ме засягаше толкова!
Та от двата нищо и 50 лв на вятъра!
Питах го що така -той ми вика ми аз ги сложих здрави да не е куриера нещо...и до там отказах се да споря за 50лв (то куриера да ги счупи е възможно ма да ги разтопи пласмасите как става, а плика дето са запечатани е неразтопен)!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 10 Фев 2008, 22:35

Я! май се оказва, че всички сме балъци :evil: :evil: :evil: или по-скоро този е най-големия тарикат :idea: :idea: :idea:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 23.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e36 318is COUPE M42

Мнение от PNR » 11 Фев 2008, 21:28

emil929 написа:Няма ядове,разберете се и елате да го видите салона :)Няма забележка


салона го видях колко няма забележка задната седалка е срязана и е много изтъркана корите са смачкани с дупки от рапидки и от нещотот което е сеядяло върху тях предните седалки са деформирани също от нещотот което е седяло върху тях а и е било остро има следи вдълбало се е в кожата

emil929 написа:пластмасата,която е при чистачките е в отлично състояние и затова и искам толкова пари,нещо не си ме разбрал :)


ако и пластмасата е такав значи по добре не си прави труда дори и да му се обаждаш

съжалявам за :OT: но просто ме хвана много яд защотот си разпродадох моя салон за да купя неговия и той ме наеба толкова брутално че ... продадох перфектни кори без забележка питайте колегата taba4ko за 170 лв от кола 97 година, и седалки задни кожени перфектни наистина за 80лв без забелека дори не бяха износенни от кола 96г за да си взема салон от кола 92 който не прилиа на нищо. Нека колегата не го приемалично но н икога няма да го репоръчам на мой приятел да си купи нещо от него
PNR@abv.bg
София
0888779546

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 19.09.2006
Местоположение: Бургас
Кара: BMW 520i E39 Touring M54

Мнение от m@rtin » 11 Фев 2008, 22:00

и за мене колегата emil929 е тарикат на дребно :evil: имам тема в която търся копче за ел.стъкло,и той писа че имал същото (при положение че бях постнал 2 снимки на моето) отивам до еконт-а да си получа пратката ,плащам,отварям и :shock: ама нищо общо!!!някъв си съвсем друг модел копче.Звъня му веднага и нашия вика"няа проблеми пич пускай го обратно щи върна кинтите"
Пуснах го аз (преди 2 седмици става цялата работа) от тогава 2 пъти ходя до еконт който е в другият край на града и разбирам че пича си е взел парите но пратката не я е освободил!!

не съм за 25лв,даже нямах и намерение да пиша тука,но на ЛС като го питах "кажи да знам дали да се разкарвам до еконт че ми е далече"и той ми вика че го плаща същия ден,...и се оказва още едно разкарване
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 509
Регистриран на: 3.11.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Is Hybrid
Мечтае да кара: M1

Мнение от phantomas » 12 Фев 2008, 4:13

аз си взех 4-те бубини за м42 от него както и дебитомер /перфектен на думи/ за общата сума от 240лв но още не съм ги монтирал понеже ми трябват още някои неща за мотора СИЛНО се надявам да са изправни защото оттогава не ми отговаря на съобщенията
BMW 318is

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 E46 323ci & 12' F30 335i

Мнение от taba4ko » 12 Фев 2008, 23:58

съжалявам за :OT: но просто ме хвана много яд защотот си разпродадох моя салон за да купя неговия и той ме наеба толкова брутално че ... продадох перфектни кори без забележка питайте колегата taba4ko за 170 лв от кола 97 година, и седалки задни кожени перфектни наистина за 80лв без забелека дори не бяха износенни от кола 96г за да си взема салон от кола 92 който не прилиа на нищо. Нека колегата не го приемалично но н икога няма да го репоръчам на мой приятел да си купи нещо от него
[/quote]
наистина корите са перфектни не мога да си изкривя сърцето. колкото до седалката - ако носех тогава повече пари бих дал и 100 за нея (все едно току що беше свален найлона от седалката).
мога само да съжалявам, че се е получило така. човек до човека опира и ако не сме коректни един към друг не виждам смисъл от общуването във форума.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Мнение от |`oTuH » 18 Фев 2008, 16:29

искам да се оплача от колегата g8708


не исках да се оплаkвам за глупости и някви маловажни работи, но понеже писах на "колегата" а той не ми отговори, и видях че ся е пуснал нова обява реших да споделя
та става въпрос че в една тема продавах чифт колони за кола, и 2 чифта огледала
цената на колоните беше 30 лв, и колегата ми писа че ще ги вземе на чист бартер за едни стелки които той продаваше за 20 лв. беше ми ясно колко са "перфектни както той каза за 20 лв ама карай ;)

пратих му колоните за моя сметка 8лв и чаках той да ми прати стелките също за негова сметка така се бяхме разбрали

е дойдоха пак за моя сметка още 8 лева, в ужасно състояние, мръсни с малко протрито и отгоре на всичко само 3... няма стелката за пасажера отпред :)

както и да е
здраве да е
не е за 20-30 лева работата, обаче като му пиша поне да кажи сорри пич преебах те, а не така да се крие, супер тъпо е... а бяхме "общество" преди...
съжалявам че ви занимавам с такива маловажни проблеми, здраве да е :)
Последна промяна |`oTuH на 18 Фев 2008, 16:35, променена общо 2 пъти
4 8 15 16 23 42

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Мнение от |`oTuH » 18 Фев 2008, 21:44

vicho написа:и аз се чудя, Готиния как се е навил да прави сделка с такъв палячо, като тоя :shock:


Виче щот не ми трябваха кинти нито колоните даже и стелки не ми трябваха,а колегата каза че му трябват спешно колоните и викам аре да му направа услуга, форум сме, едно сме...
4 8 15 16 23 42

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 30.12.2006

Мнение от Club BMW » 19 Фев 2008, 1:16

///MapTo написа:.......


"Пич" не ти ли е неудобно да пишеш тук ? Та ти си точно за тая тема,но не да пишеш ти, а да пишат за теб, хубавец или си забравил как си направи ташак с мене :idea: Два месеца ме уверява, че всичко е ОК и когато трябваше да ми свършиш работа се покри, като П...А . Ако беше ми звъннал да кажеш, пич сори, но немога да ти свърша работа..... , но не трябваше да вися и да си губя времето заради празните ти обещания. Или може би, като видя в профила ми малко мнения и си помсли, че съм нов и ставам за ебавка :evil:

СРАМ СИ ЗА ХУБАВИЯ ФОРУМ

Жив и здрав да си :nono:

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 19 Фев 2008, 12:06

bmwdriver написа:Само че аз още пазя "перфектите въздуховоди за М броня" и голямата
лайстна,която е на 2 парчета,за които се изръсих още 110 лв,а той
забрави да спомене :roll:


хехе :mhihi: тия въздуховоди и аз ги чаках...
както и да е.. аз си купих М броня от дундо и не мога да кажа че не съм доволен... само фала с въздуховодите но не е фатално 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 315
Регистриран на: 6.03.2007
Местоположение: Димитровград
Пол: Мъж
Кара: остъклена тераса
Мечтае да кара: open wheeler

Мнение от dobo-is » 21 Фев 2008, 12:45

|`oTuH написа:
vicho написа:и аз се чудя, Готиния как се е навил да прави сделка с такъв палячо, като тоя :shock:


Виче щот не ми трябваха кинти нито колоните даже и стелки не ми трябваха,а колегата каза че му трябват спешно колоните и викам аре да му направа услуга, форум сме, едно сме...

Готин питай ще ти кажем ве,
човека q8708 е несериозен и явно се има за тарикат,
имаше уж интерес към стока която продавам,
но поради една или друга причина не стигнахме до сделка,
и тогава го разбрах че е тарикат на дребно,
аз от година пиша и чета форума и останах с много добро впечатление от колегите тук,
но откъде се навъдиха напоследък тея лиолиовци нямам си представа.
brillantrot team
Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Мнение от klintan66 » 25 Фев 2008, 21:01

има ли вече къде да отбелязваме кой е коректен и кой - не , че двама колеги софиянци -- изтъкнати форумци са мноооооого несериозни. 3 пъти до софия --к.р за тоя дето духа....

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 25 Фев 2008, 21:57

klintan66 написа:има ли вече къде да отбелязваме кой е коректен и кой - не , че двама колеги софиянци -- изтъкнати форумци са мноооооого несериозни. 3 пъти до софия --к.р за тоя дето духа....

Пиши тук
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

CS-маниак
Аватар
Мнения: 1773
Регистриран на: 28.05.2002
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Мнение от lowdriver » 26 Фев 2008, 12:40

След поста на Лудия се сетих, че отдавна искам да ви обърна вниманието към следното
нещо - преди да публикувате мнение, свързано с (не)коректността на даден потребител,
в тази тема, хубаво е да сте направили всичко възможно да се разберете с него "извън"
Форума (и тази тема) и да сте се убедили, че той постъпва некоректно. Не прибързвайте
да пишете негативни мнения преди да сте напълно сигурни, че към вас е проявено нехайно
отношение!
Изображение
Driver's Racing Team

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 18.03.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E36 320 M50B20 '92

Мнение от roset » 04 Мар 2008, 20:50

Защо по-рано не прочетох тая тема, а се доверих на emil929, който ми изпрати съвсем различна част, при положение че бях постнал снимка 1280х1024 на ел.машинката за шофьорския прозорец която ми трябваше, и на която е видно че е с една букса отгоре,той ми изпрати машинка с две букси които са отдолу.
След като му звъннах каза че не може да има грешка машинката е свалена от шофьорската врата на КУПЕ,тук е мястото да вметна моята грешка че не написах че е за седан,но все пак снимката е достоатъчно красноречива,а неговата машинка нямаше нищо общо с нея.
Звънях му няколко пъти да се разберем да му върна машинката а той да ми прати правилната но след множество увъртания и след като прочетох темата тук се отказах.
В крайна сметка единствено ротора от неговата машинка ми свърши работа (тъй като моят беше със счупено пластмасово лагерче от единия край) но електрония блок просто няма шанс да се напасне,и така машинката ми все още не работи а аз си дадох парите на вятъра.
Ако сметнете че грешката е моя, моля изтрийте поста,но аз лично отemil929 няма да купя повече нищо!
Ето и линк към темата в "купува"
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=82696

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook