:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 19.09.2006
Местоположение: Бургас
Кара: BMW 520i E39 Touring M54

Мнение от m@rtin » 04 Мар 2008, 21:49

все повече ставаме попарените от емилчо :evil: а той сигурно си чете и подсмихва самодоволно..
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2090
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d '05 и Е46 330d '04
Мечтае да кара: 5GT 535 xd

Мнение от SaSo » 05 Мар 2008, 12:21

Незнам дали е точно за тука ама все пак нека се види....

Става въпрос за една обява за CD + Changer Kenwood... Пусната от колегата ceno83 ( http://bmwpower-bg.net/forums/profile.p ... le&u=11806 )...Та в момента в който си пусна колегата обявата му звъннах разбрахме се да го взема тоя комплект...Не беше за мене а за баща ми ... Аз си имам такива...Та разбрахме се на сточна гара на кръговото след половин час.. Отивам аз нататък през огромното задръстване петък 5:30...И въпросния колега ми звъни и ми казва, айде ще го вземеш вторник щото сега няма да има кво да слушам..ОК няма проблеми казах... Тръгнах си обратно ПАК през задръстването..Както и да е...След това в понеделник вечер гледам в обявата му ...Той си вдигнал цената продал си човека нещата ...А аз накратко да го д..хам.. Както и да е ... Дреме ми..Просто ме дразни ей тая простотия която е направена от колегата... Смятам че след като сме тук не трябва да се правим на шантави а да си помагаме до известна степен...


Както и да е ...Внимавайте с въпросния колега да не вземе да продаде това което вие уж сте запазили...


Link към темата : http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... ht=#878917
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 4.07.2007

Поредния отворко

Мнение от LSFC » 06 Мар 2008, 22:07

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?p=817875&highlight=#817875

Така одисеята е следната обаждам се уговаряме цена, така човека от Луковит кара сребърна Е46 идва нащо момче БАЩА НА ДВЕ ДЕЦА и ми носи гореспоменатата "кутия" пускаме я не бачка грам, мойто предложение е да го зема ако може да го оправя и ако мога ще приспаднема мойте разходи по ремонта и ще му заплатя остатъка , той вика не дай 200 кинта и ако го оправиш ще ми додадеш 100 гледам те , че не си некъв едикъв си ми вика газара. Аз му казвам да добре ако стане става коректно от моя страна ( и балъшки естествено) му давам 200 кинта, след няколко опита да се поправи нищо не става обаждам се той ми вдига и като разбра , че ще трябва да прави ресто и повече не ми вдигна и потъна в дън земя. За 200лв не ми се ходи до Луковит да му разцепа газеца ама някой ден може и да мина и надали в Луковит има много сребълни Е46ци. Та така , да знам аз съм си виновен , но нормален пич с две деца баща ебаси газара се извади напредна толко че няма и да бачка тая година.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 5.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320D 2001
Мечтае да кара: M Power

Мнение от ceno83 » 10 Мар 2008, 15:36

SaSo написа:Незнам дали е точно за тука ама все пак нека се види....

Става въпрос за една обява за CD + Changer Kenwood... Пусната от колегата ceno83 ( http://bmwpower-bg.net/forums/profile.p ... le&u=11806 )...Та в момента в който си пусна колегата обявата му звъннах разбрахме се да го взема тоя комплект...Не беше за мене а за баща ми ... Аз си имам такива...Та разбрахме се на сточна гара на кръговото след половин час.. Отивам аз нататък през огромното задръстване петък 5:30...И въпросния колега ми звъни и ми казва, айде ще го вземеш вторник щото сега няма да има кво да слушам..ОК няма проблеми казах... Тръгнах си обратно ПАК през задръстването..Както и да е...След това в понеделник вечер гледам в обявата му ...Той си вдигнал цената продал си човека нещата ...А аз накратко да го д..хам.. Както и да е ... Дреме ми..Просто ме дразни ей тая простотия която е направена от колегата... Смятам че след като сме тук не трябва да се правим на шантави а да си помагаме до известна степен...


Както и да е ...Внимавайте с въпросния колега да не вземе да продаде това което вие уж сте запазили...


Link към темата : http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... ht=#878917


Така е! Не постъпих коректно и се извинявам искрено. Извиних се и в темата. Продал съм доста неща, и това е първото нещо за което направих грешка. Извинявам се още веднъж. Осъзната грешка е половин грешка. Няма да се повтори обещавам! Тези които ме познават и са купували неща от мен може да потвърдят.Винаги съм бил коректен за всичко, но тук сбърках и си го признавам.
,,Болката от сполетялото ни нещастие се дължи не на самото събитие,а на нашата оценка за него.А тъкмо нея ние можем да променим във всеки един момент."


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 12 Мар 2008, 23:17

ceno83 написа:
SaSo написа:Незнам дали е точно за тука ама все пак нека се види....

Става въпрос за една обява за CD + Changer Kenwood... Пусната от колегата ceno83 ( http://bmwpower-bg.net/forums/profile.p ... le&u=11806 )...Та в момента в който си пусна колегата обявата му звъннах разбрахме се да го взема тоя комплект...Не беше за мене а за баща ми ... Аз си имам такива...Та разбрахме се на сточна гара на кръговото след половин час.. Отивам аз нататък през огромното задръстване петък 5:30...И въпросния колега ми звъни и ми казва, айде ще го вземеш вторник щото сега няма да има кво да слушам..ОК няма проблеми казах... Тръгнах си обратно ПАК през задръстването..Както и да е...След това в понеделник вечер гледам в обявата му ...Той си вдигнал цената продал си човека нещата ...А аз накратко да го д..хам.. Както и да е ... Дреме ми..Просто ме дразни ей тая простотия която е направена от колегата... Смятам че след като сме тук не трябва да се правим на шантави а да си помагаме до известна степен...


Както и да е ...Внимавайте с въпросния колега да не вземе да продаде това което вие уж сте запазили...


Link към темата : http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... ht=#878917


Така е! Не постъпих коректно и се извинявам искрено. Извиних се и в темата. Продал съм доста неща, и това е първото нещо за което направих грешка. Извинявам се още веднъж. Осъзната грешка е половин грешка. Няма да се повтори обещавам! Тези които ме познават и са купували неща от мен може да потвърдят.Винаги съм бил коректен за всичко, но тук сбърках и си го признавам.



Евала пич, излизаш и казваш сбърках, това малко хора го правят

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 18 Мар 2008, 19:51

Мерси за добрите думи колега, радвам се, че си останал доволен :D

Искам да споделя, че "колегата" joro_320i е НЕКОРЕКТЕН :!: Първо иска М броня на бартер за някви боклуци, но не взе и после искаше добавка за броня на бартер... Както и да е навих се на бартер за реплика на М огледала без мигач, които не са ел. ама уж със сини стъкла... Уговорихме се, пратихме ги по едно и също време, той си получи добавката ама аз кво получих... БИТАШКИ огледала дето са по 23лв с формата на пъпеш и някви ребра по тях, с голям хубав мигач, хромирани ама пръснати черни и естествено с обикновени стъкла, а не сини + бонус стойки за седан отрязани с флекса и завити с види :evil: Бях бесен :!: Звънях му и си изключи телефона, не отговаря и на лични :evil: :!:

Мамин сладък, незнам дали ще го прочетеш ама някой ден ще се разходя до Сандански и много весело ще си изкараш :!: :!: Аман от тарикатчета на дребно ама то всичко се връща... :twisted:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 31.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39 520i

Бях подведен от един колега

Мнение от onicks » 27 Мар 2008, 19:51

Бях подведен от един колега от форума с ляти джанти,които ги бе сложил на БМВ е36 и ми испрати снимка, а те не стават за е36 упират но тои ме убеждаваше че ще ми станат
аз му гласувах пулно доверие,но сега не си вдига телефона,просто джантите не стават за е36 а за 5 и 7 серия БМВ с ет 18 са иначе са балансирани и готови за път.Явно стават ама за е36 със раздути калници,а неговото на снимката е обикновено е36 купе,но нарочно снимката не покава ясно задната гума.Колегата е DA WOLF и е некоректен,а видях но чак сега че е много известен в този подфорум.
Последна промяна onicks на 27 Мар 2008, 20:05, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Re: Бях подведен от един колега

Мнение от |`oTuH » 27 Мар 2008, 21:11

onicks написа:...


аз съм взимал джанти от него и съм адски доволен... перфектно състояние, перфектна цена. всичко беше както го описа. може би грешката е и в тебе че не си знаел модела...
не те обвинявам в никъв случай.... просто... тряя си разделите вината
а телефона не го вдига защото сигурно не е в БГ
4 8 15 16 23 42

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 27.02.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW Е36 318 М40
Е36 325 М50
Е30 320 М50

Re: Бях подведен от един колега

Мнение от BOOKER » 27 Мар 2008, 21:25

|`oTuH написа:
onicks написа:...


аз съм взимал джанти от него и съм адски доволен... перфектно състояние, перфектна цена. всичко беше както го описа. може би грешката е и в тебе че не си знаел модела...
не те обвинявам в никъв случай.... просто... тряя си разделите вината
а телефона не го вдига защото сигурно не е в БГ

A пич човека казва че оня ги е слагал на Е36 и снимал колата така.За къв мдел говориш, оня е трябвало да каже кво е ЕТ-то а не да подвежда човека с некви снимки.Това за мен си е чиста измама.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 30 Мар 2008, 22:14

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... highlight=

имаме си още 1 лъжоман .. не че нещо ама хората да си имат едно на ум ;)

уговаряме се за едни части .. в които има и подкалник .. в 1 момент пича ми заявява че го е дал на ЧИЧО му .. понеже му бил рода и немало как :mhihi:
само че в другия момент се оказва че нашия колега ДИМО го е купил .. та като питах пича от кога ДИМО му е чичо .. тои ми каза че имал 2 единия дал на ДИМО другия на чичо му .. е да де ама що не ми каза на мен че е имал 2 да ми даде 2рия ами си премълчал и чакал 2-3 дена да го продаде на димо :lol: .. както и да е .. некои деца още летят по облаците и ловят балъци ... жив и здрав да е ;)
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Мнение от b00st » 02 Апр 2008, 22:33

bam-bam написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=84833&highlight=

имаме си още 1 лъжоман .. не че нещо ама хората да си имат едно на ум ;)


Нека и аз да кажа за същия въпросен лъжоман. Предложи ми фарове ZKW, тъй като бях пуснал тема в Купува. Обадих се миналата седмица и се разбрахме, че ги взимам и го чаках 1 седмица да ги донесе от Враца тук да ги взема във Вторник. Вижда се и в темата, че съм написал, че са запазени и се бяхме разбрали. Във вторник цял ден му звъня и мишката не си вдигна телефона 1 път, вечерта към 11 ми пусна ЛС, че трябвало да ги даде на БРАТОВЧЕД МУ и НЯМАЛО КАК. След кратки разправии на ЛС, зашото тел не вдига, така и непожела да си спази уговорката, която е поел с мен :evil:

Явно въпросния човек е НЕКОРЕКТЕН и трябва да се направи нещо по въпроса, откакто ставаме 2ма излъганите от него...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Мнение от bam-bam » 03 Апр 2008, 0:36

zBoost написа:
bam-bam написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=84833&highlight=

имаме си още 1 лъжоман .. не че нещо ама хората да си имат едно на ум ;)


Нека и аз да кажа за същия въпросен лъжоман. Предложи ми фарове ZKW, тъй като бях пуснал тема в Купува. Обадих се миналата седмица и се разбрахме, че ги взимам и го чаках 1 седмица да ги донесе от Враца тук да ги взема във Вторник. Вижда се и в темата, че съм написал, че са запазени и се бяхме разбрали. Във вторник цял ден му звъня и мишката не си вдигна телефона 1 път, вечерта към 11 ми пусна ЛС, че трябвало да ги даде на БРАТОВЧЕД МУ и НЯМАЛО КАК. След кратки разправии на ЛС, зашото тел не вдига, така и непожела да си спази уговорката, която е поел с мен :evil:

Явно въпросния човек е НЕКОРЕКТЕН и трябва да се направи нещо по въпроса, откакто ставаме 2ма излъганите от него...



верно ли бе .. тоя ебати родата има :mhihi:
мани пак и нагал треаше и други части да зимам от него и ме пита .. да ти ги нося ли ... и му казах че май треа да сам яко малоумен да си купя нещо от него :mhihi:

чей да му напишем ника че като дадеш на сърч да излиза и в тая тема :)

b0k0 известен си пич .. усмихни се снимат те :lol:

п.п. виде ми се на около 18 на снимките у скайпа .. може от годинките да е ;)
Изображение

CS-маниак
Аватар
Мнения: 1773
Регистриран на: 28.05.2002
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Мнение от lowdriver » 08 Апр 2008, 12:09

ВАЖНО!!!

За улеснение на потребителите в първия пост на тази тема са добавени списъци, които
съдържат имената (никовете) на всички лица, които са определени като НЕКОРЕКТНИ,
както и на
КОРЕКТНИТЕ такива! Тези списъци ще бъдат обновявани периодично въз
основа на мненията в темата!


Благодаря за вашето внимание!
Изображение
Driver's Racing Team

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 11 Апр 2008, 14:37

А пък при мен стана така че продадох един работен гащеризон на badboy и накрая си платих куриер до София и обратно + такса престой(1 месец беше престоя) заради това че той не благоволи да отиде и да си го вземе но здраве да е просто да си го имате на ум


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 11 Апр 2008, 19:13

За момента няма да казвам име на потребителя, но съм пратил една врата и си седи още в еконта, лично му се обадих да я вземе, ама още не е. Ще изчакам още една седмица, ще си платя транспортите и магазин на еконт и ще си го напиша като пичр но засега съм толерантен, чакам вече 10 дни поне, но не я е взел, ще почакам още 5-6

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook