:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 11.03.2006
Местоположение: sf

Мнение от Mileitiii » 19 Апр 2008, 23:47

Случея е от декември миналата година . С emil929 бях говорил за таван за купе , каза : "имам перфектен ела колега и го взимай" мота ме 2 дни докато го свали и накрая се разбрахме каде е кога . Аз свалям моя провиснал таван , зщото няма къде и как да прекарам новия . Когато се срещнахме и го видях , тавана беше мръсен , тръгнал по края . emil929 - "Имам приятел на мивка дай да го изперем за 5-10лв и като нов" , хахахахаха . И така 3 месеца си карах дез тапицерия , без светлини със стърчащи кабелчета .

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 24 Апр 2008, 10:03

http://www.bmwpower-bg.net/forums/profi ... le&u=14247
тоя пич не е коректен, има и много други но от тоя вече ми писна.
Първо искаше километраж от 1,8 ис после искаше и тръба за генерацията от 1,8 ис
спазарихме се за 90 лв двете До тук всичко е ок.
Пратих му ги и двете получавам ЛС ,че тръбата не била от ИС а киломеража бил отварян и той не го искал.
Както и да е(нали трябва да съм коректен съгласих се да ми го върне) върна ми километража от ис-ката до адрес за моя сметка на стойност всичко 92 лв. Предтекста беше ,че километража бил отварян аз го огледах добре и преди да го изпратя километража не беше отварян сега като го загледах в него се търкалят някакви пластмасови парченца. Дори не ми се занимава да го пробвам дали ще работи или нещо е сменено
Както и да е не ме е яд за тръбата или гимнастиката ,просото искам да предупредя, че с тоя човек не трябва да се търгува просот рискувате да имате проблеми.
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1088
Регистриран на: 28.02.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 Touring 330xi
Мечтае да кара: F10 M5

Мнение от dr-who » 24 Апр 2008, 10:10

BESSNIA написа:http://www.bmwpower-bg.net/forums/profile.php?mode=viewprofile&u=14247
тоя пич не е коректен, има и много други но от тоя вече ми писна.
Първо искаше километраж от 1,8 ис после искаше и тръба за генерацията от 1,8 ис
спазарихме се за 90 лв двете До тук всичко е ок.
Пратих му ги и двете получавам ЛС ,че тръбата не била от ИС а киломеража бил отварян и той не го искал.
Както и да е(нали трябва да съм коректен съгласих се да ми го върне) върна ми километража от ис-ката до адрес за моя сметка на стойност всичко 92 лв. Предтекста беше ,че километража бил отварян аз го огледах добре и преди да го изпратя километража не беше отварян сега като го загледах в него се търкалят някакви пластмасови парченца. Дори не ми се занимава да го пробвам дали ще работи или нещо е сменено
Както и да е не ме е яд за тръбата или гимнастиката ,просото искам да предупредя, че с тоя човек не трябва да се търгува просот рискувате да имате проблеми.


един съвет, аз си маркирам моите части с един маркер който се вижда само на ултравиолетова светлина, имам едно фенерче с такава, маркирам го на няколко места и с просто око не се вижда, обаче аз като си светна с фенерчето и виждам ако ми е върната частта дали е това което съм пратил или дал на някого, сори за офтопика ама ще е полезно според мен като съвет
--
Powered by: Miller Performance
Revolutionary BMW Performance chips
--

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 24 Апр 2008, 11:14

найстина ще е полезно мерси
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 509
Регистриран на: 3.11.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Is Hybrid
Мечтае да кара: M1

Мнение от phantomas » 24 Апр 2008, 18:58

BESSNIA написа:http://www.bmwpower-bg.net/forums/profile.php?mode=viewprofile&u=14247
тоя пич не е коректен, има и много други но от тоя вече ми писна.
Първо искаше километраж от 1,8 ис после искаше и тръба за генерацията от 1,8 ис
спазарихме се за 90 лв двете До тук всичко е ок.
Пратих му ги и двете получавам ЛС ,че тръбата не била от ИС а киломеража бил отварян и той не го искал.
Както и да е(нали трябва да съм коректен съгласих се да ми го върне) върна ми километража от ис-ката до адрес за моя сметка на стойност всичко 92 лв. Предтекста беше ,че километража бил отварян аз го огледах добре и преди да го изпратя километража не беше отварян сега като го загледах в него се търкалят някакви пластмасови парченца. Дори не ми се занимава да го пробвам дали ще работи или нещо е сменено
Както и да е не ме е яд за тръбата или гимнастиката ,просото искам да предупредя, че с тоя човек не трябва да се търгува просот рискувате да имате проблеми.





абе тебе не те ли е срам , вместо аз да те пусна тук , ти да пишеш за мен ? премълчах си за тоя километраж ама щом си навит да обсъдим нещата тук , яд ме е само че не го снимах тоя километраж който по думите му беше перфектен а получих един в който се разхождаха части от черното покритие и някви пластмаски вътре в таблото , на две места липсваха парченца под стрелките на оборотомера и стрелката на температурата , нали се сещате че като блеснат лампите в километража ще се виждат тия липси перфектно , другото е че километража беше отварян понеже забелязах че е късана лепенката отгоре , ядосах се много , и за пореден път се убеждавам че трябва да карам хората които ми пращат нещо да попълват опцията за преглед преди плащане , но това не е всичко като се прибрах у нас измерих тръбата и се оказа че тази тръба не е с размерите на ис , тогава побеснях и му писах че му връщам всичко обратно , а сега ме изкарва че аз съм му отварял таблото , аман от ТАРИКАТИ , още веднъж колеги , винаги си искайте опцията за преглед на нещата
BMW 318is

Разработва двигатели и хотели
Аватар
Мнения: 1699
Регистриран на: 6.06.2003
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: M3 s54 , e23 745i ,e36 328, M3 s38
Мечтае да кара: отново м3 е30 :)

Мнение от BESSNIA » 24 Апр 2008, 20:16

Таблото не съм го гледал под микроскоп свалил съм го от ударена кола и ти го пратих здраво върна ми го с някакви търкалящи се части в него няма значение мен ме боли оная работа не съм за 50 или 100лв тръбата незнам как я премери , но аз лично съм я свалил от 318 ис е 36 купе освен германеца да я е поръчал от завода с по тесен диаметър :mhihi: :mhihi:
от де да знам кво мериш и колко трябва да бъде аз ти казах от какво е свалена.
както и да е мен вече ми мина яда. жив и здрав да си.
0878155158 BG. номер
+447733066030 англ. номер

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 509
Регистриран на: 3.11.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Is Hybrid
Мечтае да кара: M1

Мнение от phantomas » 25 Апр 2008, 5:57

ми ако продължаваш да ме плюеш тука моя няма да мине , таблото ти както си го пратил така си го получил , ако си беше ок нямаше да го има тоя проблем нали ?
BMW 318is

CS-маниак
Аватар
Мнения: 1773
Регистриран на: 28.05.2002
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Мнение от lowdriver » 30 Апр 2008, 9:49

Колеги, темата няма отношение към коректността на фирмите предлагащи куриерски услуги!
Изображение
Driver's Racing Team


Аватар
Мнения: 7702
Регистриран на: 25.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: със спомени

Мнение от sonny » 30 Апр 2008, 19:18

lowdriver написа:Колеги, темата няма отношение към коректността на фирмите предлагащи куриерски услуги!


Аз да си кажа ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 8.01.2008
Местоположение: Петрич

Мнение от Klef » 14 Май 2008, 11:16

BMX написа:Ето още един некоректен продавач от Петрич с ник Klef.

Случаят:
Пуснал съм обява в "Продава" за шпер 3.45 от Е36. Въпросният потребител ми писа на лично, че има такъв. Договорихме цена отново на лично и след като сто пъти го питах дали е шпер и той потвърди днес сутринта получих така желания смс. Отивам в ЕКОНТ, проверявам дифа и се оказа, че е обикновен отворен диференциал. Обадих се на момчето на място, той тръгна да ме убеждава, че дифа е шпер. Както и да е, отказах пратката. Може просто да е станала грешка, но все пак внимавайте и проверявайте какво получавате.


Колега , срам ме е от това което си написал и че си имам работа с хора като теб че да привличат вниманието на хората по този начин. Сега кажи точно как стана работата че уви не е точно така. Разбира се не може всичко да бъде идеално в работата ни. Аз признавам грешките си когато е така. Но в случая малко послъгваш. Не си спомням момента в който сме говорили по телефона а това беше на ЛС. Деф за който говориш бе изпратен от моя колега на когото заръчах да ти го изпрати. Той го е направил но с различен деф ! което аз ти обясних на теб съвсем подробно!!! и ти също така си имал опция да провериш дефр за да го одобриш, след това не сам те карал да поемаш разноски или да се буташ с кинти!! след като всичко се изясни и намерих деф. в гаража ти писах за да ти го изпратя? така и не писа. Та по телефона един другар ми каза че нещо смърди тука! Еми пич ако съм искал да те лъзна .... повярвай ми щях да го направя и чак когато качиш деф на колата си, тогава ще разбереш какво е некоректност! при положение че това всъщност е бизнес и ти не си одобрил продукта и ние сме са разбрали за всичко! не е трябвало да пишеш тук, защото колкото и да ти ви се иска на няколко души от форума да се направят на хитри , има 2 пати повече души който са доволни от мен както и аз от тях.
Слагам 1-2-3-4-5-6 и гледам 200-300 .... градуса на водата !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 483
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: sliven
Пол: Мъж
Кара: F01

Мнение от ikonkata » 15 Май 2008, 20:28

Klef написа:
BMX написа:Ето още един некоректен продавач от Петрич с ник Klef.

Случаят:
Пуснал съм обява в "Продава" за шпер 3.45 от Е36. Въпросният потребител ми писа на лично, че има такъв. Договорихме цена отново на лично и след като сто пъти го питах дали е шпер и той потвърди днес сутринта получих така желания смс. Отивам в ЕКОНТ, проверявам дифа и се оказа, че е обикновен отворен диференциал. Обадих се на момчето на място, той тръгна да ме убеждава, че дифа е шпер. Както и да е, отказах пратката. Може просто да е станала грешка, но все пак внимавайте и проверявайте какво получавате.


Колега , срам ме е от това което си написал и че си имам работа с хора като теб че да привличат вниманието на хората по този начин. Сега кажи точно как стана работата че уви не е точно така. Разбира се не може всичко да бъде идеално в работата ни. Аз признавам грешките си когато е така. Но в случая малко послъгваш. Не си спомням момента в който сме говорили по телефона а това беше на ЛС. Деф за който говориш бе изпратен от моя колега на когото заръчах да ти го изпрати. Той го е направил но с различен деф ! което аз ти обясних на теб съвсем подробно!!! и ти също така си имал опция да провериш дефр за да го одобриш, след това не сам те карал да поемаш разноски или да се буташ с кинти!! след като всичко се изясни и намерих деф. в гаража ти писах за да ти го изпратя? така и не писа. Та по телефона един другар ми каза че нещо смърди тука! Еми пич ако съм искал да те лъзна .... повярвай ми щях да го направя и чак когато качиш деф на колата си, тогава ще разбереш какво е некоректност! при положение че това всъщност е бизнес и ти не си одобрил продукта и ние сме са разбрали за всичко! не е трябвало да пишеш тук, защото колкото и да ти ви се иска на няколко души от форума да се направят на хитри , има 2 пати повече души който са доволни от мен както и аз от тях.

аз пък нещо неможах да схвана :roll: уж имаше вал от 2,8 и се уговорихме да ми званнеш да кажеш цената пък то мина месец :shock: и аз още си чакам .
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 8.06.2007
Кара: Снегорин

Мнение от vlado666 » 16 Май 2008, 18:24

Е като слагате минуси поне се оточнявайте защо ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 16.05.2008

Мнение от stosisi » 17 Май 2008, 3:10

ЕЙ КОЛЕГИ ВИЕ хептен ме отчаяхте да си оборудвам БМВ-то от нета с нещата които ме дразнят или не работят..но все пак по добре така отколкото да се чудя какво да правя уж хубавите части които ще получа от някой...
П.п поне научих че има опция за гледане при куриерите преди да платиш или ако не ти харесат нещата да ги връщаш ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 25 Май 2008, 17:00

Колеги,все пак темата е за НЕКОРЕКНИ потребители :idea:
Ясно е,че повечето са коректни.В противен случай просто трябва да
затворим подфорум "Продава".
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Мнение от blacksapphire » 30 Май 2008, 16:48

- prostia :evil:

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook