Въпрос за BMW Reverse RDS от е36 компакт
Модератор: Icco
2 мнения
• Страница 1 от 1
- P1tbuL
- ентусиаст
-
- Мнения: 801
- Регистриран на: 4.08.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 2006 Е91 330xi
- Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos
Въпрос за BMW Reverse RDS от е36 компакт
Здравейте колеги
Абе мойто плеърче на 34-ката се прецака и сега нямам кинти за ново та реших временно да го сложа оригиналното ревърсче, обаче греда... буксата за антената на радиото е друга... кво прайме? Въпроса ми е дали трябва да му се закача допълнителна антена или ще лови станцийте само от голямата букса?
- P1tbuL
- ентусиаст
-
- Мнения: 801
- Регистриран на: 4.08.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 2006 Е91 330xi
- Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos
Re: Въпрос за BMW Reverse RDS от е36 компакт
Оправих се пичове
Пасна идеално, оказа се че антената си имала някакъв накрайник, който просто премахнах и "чудото" стана
ПС: ЗА ТРИЕНЕ!
ПС: ЗА ТРИЕНЕ!
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани