Въпрос за BMW Reverse RDS от е36 компакт

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

ентусиаст
Аватар
Мнения: 801
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 Е91 330xi
Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos

Въпрос за BMW Reverse RDS от е36 компакт

Мнение от P1tbuL » 28 Авг 2011, 12:52

Здравейте колеги :) Абе мойто плеърче на 34-ката се прецака и сега нямам кинти за ново та реших временно да го сложа оригиналното ревърсче, обаче греда... буксата за антената на радиото е друга... кво прайме? Въпроса ми е дали трябва да му се закача допълнителна антена или ще лови станцийте само от голямата букса?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 801
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 Е91 330xi
Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos

Re: Въпрос за BMW Reverse RDS от е36 компакт

Мнение от P1tbuL » 28 Авг 2011, 13:34

Оправих се пичове :) Пасна идеално, оказа се че антената си имала някакъв накрайник, който просто премахнах и "чудото" стана :mhihi:







ПС: ЗА ТРИЕНЕ!

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook