Как може да се свърже настолен комп с ЛСД телевизор?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12403
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Как може да се свърже настолен комп с ЛСД телевизор?

Мнение от Mollov » 17 Юли 2011, 23:21

Без ДДС е, ама вероятно е най-евтината подходяща платка... той рече "до 110лв", така че хем е по-бързо от вграденото видео, хем има HDMI, хем е под 110лв... оферта е :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Как може да се свърже настолен комп с ЛСД телевизор?

Мнение от Демирев » 18 Юли 2011, 17:14

Дам - тази видеокарта Палит и Асус ги има в Ардес за 68 и 72 лева с ддс - и двето по 512 мб. с хдми и дви изход. Палит или Асус да взема и отделно пари са монтаж и тест ще искат ли?
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Как може да се свърже настолен комп с ЛСД телевизор?

Мнение от ms » 18 Юли 2011, 17:37

е те трябва да са ебати и наглите копчета да ти вземат пари- слагаш на слота, някой кабел да закачиш ако има и да инсталираш драйвери, много е сложно ;)
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 743
Регистриран на: 2.03.2007
Кара: в шоуто на тройките

Re: Как може да се свърже настолен комп с ЛСД телевизор?

Мнение от swh_bmw » 18 Юли 2011, 17:48

Ако кажеш че модела на дъното ти е интел %100 ще ти вземат парите :idea: :mhihi:
Иначе монтажа ти сам може да си го извършиш, както си отворил касата просто го боцкаш на мястото, след това стартирваш виндовса(ако от биоса не ти е избран че ще използваш само вградената видео карта) той ти пищи че имаш нов хардуер и ти търси драйвери ти му посочваш СД'то и си готов. А теста си го правиш ти, като пуснеш някой филм.
Това ти го писах в случай че ти поискат някаква сума!

Отдавна не съм се интересувал от хардуери но пробвал ли си да гледаш блу-рей филм на компютъра, понеже изискванията им не бяха ниски. И спрямо това да си избереш видео картата (ако има модели с хардуерна подръжка за такива кодеци).

Поздрави и успех

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook