Как се оправя?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Как се оправя?

Мнение от PIONEER » 30 Мар 2004, 10:37

одраскано стъкло как се оправя?или да се смени с ново.като гледам всякакви пасти и мазила за бои,защо да не може дасе замаскира и това?
Изображение
8.32

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 30 Мар 2004, 15:44

:dunno: не съм чувал за такъв препарат, и на мен ще ми бъде интересно да разбера дали има такава магия :dunno:
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

master of the force
Аватар
Мнения: 5579
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 30 Мар 2004, 15:46

стъклото е много твърдо- "оправянето" става като се смъкне достатъчно материал около вдлъбнатината на драскотината че да се изравни със повърхноста около нея.

проблема е както казах че стъклото е много твърдо и не мисля че някои полира автомобилни стъкла. поне аз не знам.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 30 Мар 2004, 15:49

това само някой от сорта на "Ясновидката Светлина" може да го напраи :lol: :arrow: такива чудеса няма :roll:
Изображение

просветлен
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Йоханесбург, РЮА
Мечтае да кара: по празни пътища

Мнение от kay » 30 Мар 2004, 15:51

Не знам кой и къде и дали въобще някой прави такова нещо в БГ, но съм виждал поправяно стъкло - прави се като се смъква част от материала и пукнатината се запълва със прозрачно смолисто вещество, после се полира. Много трудно може да познаеш, че е имало нещо там.


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 30 Мар 2004, 15:55

ВС Телешоп предлага препарат за възстановяване на автостъкла - продава се в комплект с уникална полираща машина, КосмоДиск и наколенките на Д-р Ливайн. Цената е само 149.99лв + опаковка и доставка. Към него като подарък ще получите неповторимия уред за отслабване, с който отслабвате докато стойте пред телевизора или на бюрото. И ТОВА НЕ Е ВСИЧКО АКО СЕ ОБАДИТЕ ДО 10МИН. щЕ ПОЛУЧИТЕ 20% ОТСТЪПКА ОТ ЦЕНАТА!
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 30 Мар 2004, 17:46

Nasti само телефона забрави да ни кажеш :mha: :mha:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1047
Регистриран на: 2.03.2004
Мечтае да кара: М-ка деснячка с газова уредба Mimgas :D

Мнение от PIONEER » 30 Мар 2004, 18:03

Благодаря ви все пак мом4ета.а така ми се иска6е да има не6то такова :( ,но ни6то няма да гледам през това стъкло :lol: или 6е го държа свалено :wink:
Изображение
8.32

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook